יהודים איפה אתם?

יהודים יקרים ואהובים, האם אתם מבינים מה שקורה עכשיו בעולם?

יהודים איפה אתם? האם אתם בנופש בטורקיה או בברלין עם המילקי? אולי ברכס האנאפורנה שבהרי ההימלאיה בנפאל? האם אתם ברפטינג בנהר האפורימק בפרו? בוהים בערוצי רייטינג?

את אחיי ואחיותיי אנוכי מבקש, איפה אתם? יהודים יקרים ואהובים, האם אתם מבינים מה שקורה עכשיו בעולם? האם אתם יודעים שמשתוללת ממש עכשיו מגיפת ג'יהאד ג'נוסייד ואנחנו היהודים כעם וכמדינה יהודית מהווים אחת המטרות העיקריות שלה?

אחיי ואחיותיי יהודים אהובים זה הזמן להתאחד כיהודים וכמאמינים. אני רוצה לספר לכם שפרופסור פישל שניאורסון באחרון ספריו, 'פסיכולוגיה היסטורית של שואה ותקומה', מנתח את המאה העשרים ומגדירה כמאה של טירוף השמדת העמים: השמדת מיליון הארמנים בידי הטורקים בעת מלחה"ע הראשונה; השמדת עם האשורים בעיראק אחרי מלחמה זו; השמדת מאה אלף יהודים באוקראינה בפרוס המהפכה הבולשביקית ברוסיה, בידי חילות פטלורה; טבח הצוענים בידי הנאצים באירופה; השמדה המונית של שבויי מלחמה רוסים והאחרים; השמדת מיליוני היהודים בשואה; השמדת היהודים עם קום מדינתם, שאותה היהודים ורק היהודים מנעו בגבורה. ועכשיו במאה העשרים ואחת משתוללת מגיפת ג'יהאד ג'נוסייד, הכוללת גם את תכנית השלבים להשמדת מדינת היהודים המכונה "תהליך השלום".

המחקר של הפסיכולוגיה ההיסטורית מגלה לנו כי רצח עם הוא הפרעה נפשית פסיכוטית קטלנית מידבקת, המתפשטת במהירות ונאחזת בהמונים עצומים כמו מגיפה. המאפיין הראשון של מגיפת השמדת עם הוא ההונאה ותעשיית השקרים שהעם הטורף מפיץ בעולם כולו. כך נפרשת כעת מלכודת תעמולת ההונאה ותעשיית השקרים של דעא"ש, של החמאס ושל הרש"פ שהם מפילים בה יהודים וישראלים ואת האו"ם – כאילו היהודים מבצעים פשעים נגד האנושות וגזלו מהערבים מדינה. המאפיין השני הוא הסתמיות המכוונת, ללא זכר של כוונת ההשמדה, בה מיושמות ומתפרסמות הגזירות הגזעניות, כגון: החרמת תוצרת ואקדמיה ישראלית. הכרזה על יהודים לוחמים ומתיישבים חלוצים כפושעי מלחמה. גינויים גורפים ודו"חות מפוברקים כנגד צה"ל ומדינת היהודים. הצבעה בעד הכרה במדינה פלסטינית שלא קיימת לעם פלסטיני שלא היה ולא נברא. המאפיין השלישי הוא הכוח הכובש המהפנט של ה"חוק הלאומי" וה"סדר" הרשמי, המקבלים תוקף של צו חברתי מוחלט. כפי שהשמדת מדינת היהודים נכתבה ונחתמה כמטרת-על באמנת אש"ף ובאמנת החמאס ובחזון התנועה האיסלמית והמפלגות הערביות בישראל. המאפיין הרביעי הוא שימוש באמצעי הפחדה ואלימות קיצונית. כמו שעושים כיום חברי כנסת ערבים, החמאס, הרש"פ ואבו מאזן, - במשטי שנאה, בהפגנות אלימות על הר הבית, בירושלים וברחבי הארץ והעולם, בשדה הקרב הצבאי ובשדה הקרב התקשורתי והמדיני. המאפיין החמישי הוא הפעלת מערכת "חוקים" להוצאת ההמונים של הגזע הנרדף מחוץ לחוק. באמצעות השקר הגדול והשוחד הערבי, מצליח הג'יהאד הערבי לשכנע את העולם ואת הישראלים עצמם שהם אכן פושעים, שוברים ומדכאים את רוחנו, ובכך מדכאים את יכולת הזיהוי של האיום המיידי על חיינו. תעשיית השקרים כל כך מדהימה והזויה שהיא משתקת את יכולת ההתנגדות, עד כדי כך שאנו מעלימים עין ואף משתפים איתם פעולה בבנייה ובבנייה מחודשת של כוחם ההרסני.

הידעתם על 'מכתב הרופאים'? עליו חתמו 350 רופאים מומחים מכל ארצות אירופה וצפון אמריקה, שהתפרסם בסתיו 1935. המכתב פנה לכל המדינאים בעולם, והזהירם מפני התפרצות מגיפת השמדת העם. הם זיהו נכונה, כפי שאכן קרה עם עליית הנאצים לשלטון, שהביאה לפרוץ מלחמת העולם השנייה. היסטוריון התרבות הגרמני המפורסם אויצינגה, השמיע אז אזהרה חמורה בספרו 'צילו של יום המחר': "אין קנה מידה, שלפיו אפשר לקבוע בדיוק את אחוז המטורפים בעולם, ואם הוגדל האחוז הזה בימינו, אבל ודאי הוא, שהטירוף גדל כוחו בימינו לרעה והוא יושב למעלה על כיסא השלטון". 'מכתב הרופאים' ודבריו מתאימים, כאז כן היום: להנהגת דעא"ש, להנהגת החמאס, להנהגת הרש"פ, להנהגת ערביי ישראל, להנהגת השמאל העולמי והישראלי. אבל לא פחות מכך, הם מתאימים כאז כן היום להנהגת עמי התרבות, ולהנהגת מדינת ישראל, שאינם נלחמים מלחמת נגד מיידית וטוטלית להדברת הג'יהאד ג'נוסייד.

ועוד הוא כותב: "אנו חיים בעולם מטורף, אנו יודעים את זאת. ולא יהיה הדבר בלתי צפוי מראש למישהו, אם הטירוף יתפרץ פתאום בהשתוללות כזאת, אשר בה תשקע האנושות המסכנה, מטומטמת ואובדת עצות, בשעה שהכוחות המניעים של החברה עודם שאננים והדגלים מתנוססים, אבל הרוח כבר נמלט מתוכם".

אתם הבנתם את זה אהובים? אתם מתעוררים? אתם חושבים שהג'יהאדיסט ירחם על מישהו? אתם חושבים שאפשר לחנך ג'יהאדיסטים ג'נוסיידים? אתם חושבים שאפשר לרפא מגיפה של השמדת עמים בתכניות שלום עכשיו? זה הזמן להתעורר ולפעול ולנצח.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל