מה הוא קופץ

אחת השיטות היותר מתוחכמות של הערבים הייתה מאז ומתמיד לתלות כל דבר בעובדת רצונם של היהודים במדינה משלהם. שיטה זו תוכלו למצוא במאמרי העיתונות הערבית עוד בימים לפני קום המדינה ובמיוחד בעיתונים כגון: אל דפאע או פאלאסטין שיצאו לאור בארץ ישראל המנדטורית. היום השיטה לא השתנתה אבל היא מקבלת סיוע רב ממדינה שנחשבת לבעלת ברית אסטרטגית=ארה"ב וג'והן קרי יוכיח.

על העובדה שמניתי לעיל תוכלו לראות ולשמוע בתקשורת הישראלית שהביאה בתרועה גדולה את הרעיון ה"חדש" מבית היוצר של מחלקת המדינה האמריקנית כפי שהובע בדבריו של ג'והן קרי מזכיר המדינה של אובאמה. לא עברו ימים רבים מאז הכריז הממשל בוושינגטון שהוא מיואש מאפשרות חידוש המו"מ בין ישראל לבין אבו מאזן ואנשיו והנה הוא יוצא היום (יום שישי) בהכרזה "לא היה מנהיג שפגשתי באזור שלא העלה בפניי באופן ספונטני את הצורך להגיע להסדר בין ישראל לפלסטינים, היות ומדובר בסיבה לגיוס לארגונים איסלאמיסטיים ולזעם ברחוב". אז חברים יקרים על תבללו את מחלקת המדינה עם העובדות! זה שלכל ההצעות שהוצעו לערבים בעניין חלקתה של ארץ ישראל הם אמרו לא, את מי זה מעניין, זה שגם להצעות שהציע קרי רק לפני שנה הם אמרו לא, מי שמע ומי ראה, וזה שאולמרט הציע להם את האגן הקדוש יחד עם כמעט כל יהודה ושומרון והם אמרו שיעיינו וישובו עם תשובה-אבל תשובה לא הגיע זו עובדה זניחה במארג.

מה נאמר ומה נדבר? דבריו אלה שמקורם ברור = אבו שו אסמו מאזן, עמו נפגש, מצביעים עד כמה אנשי מחמ"ד אינם מכירים את הראש הערבי ואת שיטת הבאזאר המזרח תיכונית. הרי ברור הדבר שמטרותיה של דאע"ש הינם לכונן מדינה סונית פונדמנטליסטית, בכל מקום בו יצליחו לשים את כף רגלם. וכשאנו אומרים משפט כזה משמעותו הפעלת יתר טרור גם כלפי המדינות שכביכול אמרו לג'והן קרי את הדברים שהביאו אותו ל"יציאה הזו". אבל בבזאר המזרח תיכוני ככל שיועלו המחירים כך יהיה אפשר למקסם רווחים וזה מה שעושים אנשי אבו מאזן. אל נשכח שהם מפעילים לחץ על ארה"ב כדי שזו, האחרונה, תיסוג מעמדת הווטו שלה במועצת הביטחון להכללתה של "פלסטין" כמדינה מוכרת באו"מ. הם עושים זאת יפה באירופה המתאסלמת, שמנהיגיה הנבחרים פוזלים חזק לקול המוסלמי ולא מבינים שבסופו של דבר המוסלמים יבחרו נציגים משלהם ובכך ישתלטו על המדינות הללו.

ועוד הערה קטנה: כבר כתבנו כאן על המשחק הדו-פרצופי שנוקט השולטן הטורקי עבדול חמיד-אהה סליחה- רֵגֶ'פ טאיפ אֶרְדוֹאָן! מצד אחד מדבר גבוהה גבוהה נגד דאע"ש ומצד שני מסייע להם להיכנס בכורדים שנואי נפשו. אז אולי מר קרי תלך אצל טאיפ ארדואן ותשלם לו מעט בישליק כדי שיבין היכן מרוחה החמאה על הפרוסה?

ואצלנו כרגיל מייד קמים חברי כנסת ועיתונאים לשעבר, ומוחאים כף לקרי מבלי להבין שבסופו של דבר הם חותרים תחת עצם קיומה של מדינת היהודים. על כן הבה נאמר לקרי בצורה בוטה "לך מאיתנו" כי נמאסת עלינו עד למאוד! ולא רק אתה נמאסת, גם להקת המעודדים שקיששת לך באירופה נמאסה עלינו. ובבית פנימה נאמר לכל ה"חוכמולגים" שמנסים להצטרף ללהקת המעודדות של קרי שאולי כדאי שיבדקו היטב מה אחוז התומכים בהם בקרב העם היושב בציון.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל