עירעור הדימוי המתקדם של היהדות

הנהגת דעא"ש חוששת מערכי הקידמה של היהדות שמכרסמים במחויבות של צעירי ערביי ישראל לאיסלם. כמה עשרות ערבים שהתגייסו לשורות דעא"ש, אין בהם כדי לכפר על עובדות היות רוב ערביי ישראל מנוכר לרעיונות דעא"ש, יש צורך למצוא דרכים להגביר את עוינות הנוער הערבי למדינת ישראל.

יחידת ההאזנה שלנו הצליחה לאתר לתעד דיון חסוי של הנהגת מדינת האיסלאם.
בדיון זה השתתפו אנשי דת סוניים כמובן, וגם אנשים שעסקו בחקר היהדות והציונות.
ליו"ר הדיון השייך עדאווי, היתה אג'נדה מאד ברורה וממוקדת:להגביר את המוטיבאציה של צעירים ערבים להצטרף לשורות דעא"ש. בדגש על ערביי ישראל.
הדוברים בכנס ציינו שעל אף שהרבה מוסלמים צעירים ברחבי העולם מתגייסים לשורות דעא"ש, יש לעשות מאמצים ולערער את דימוי המערב כתופעה מדינית חברתית נאורה.
הדוברים קבלו על כך שערביי 48 [ערביי ישראל] מתנגדים להעברת ישוביהם לרשות הפלסטינית, ובכך הם מראים לעולם כולו שטוב להם תחת שלטון ישראל.
מסקנת משתתפי הדיון היתה שיש צורך לבצע פרובוקאציות בידי ערבים ישראליים נגד מדינת ישראל, כדי שהיא תחמיר את פיקוחה על הערבים במיוחד על צעירים משכילים, כך מיעוט קטן של מבצעי טרור יגרום לכלל ערביי ישראל לחוש עצמם נרדפים על לא עוול בכפם, ובסופו של תהליך הם ייטו לפרוק את תסכולם באהדה ובסוף במעשים למען מדינת האיסלם.
הדרך היעילה והפשוטה היא לגייס צעירים ערבים שיבצעו פעולות טרור כנגד אוכלוסיה אזרחית יהודית. לא היה בכך כל דבר חדש.

אבל כאן היו"ר פתח בעניין אחר: האם יודעים אתם -הוא פנה אל המשתתפים בדיון- מי הוא האויב הגדול של חזון המדינה האיסלמית? לא אמריקה עם המטוסים .
יש מוסדות אחדים במדינת היהודים שהם משפיעים לרעה על נפשם של הרבה ערבים נאמנים, בית המשפט הישראלי הגבוה לצדק בג"ץ מסוכן לנו.
האירגון המתקרא "בצלם" מסוכן לנו.
מאות אלפי הישראלים שטוענים שערכם של חיי אדם עולה בהרבה על ערך אתרים קדושים הם מסוכנים לנו מאד כי הם נוטעים הילכי רוח זרים לאיסלאם בקרב צעירים ערבים. מבחינתנו אמר השייך , העובדה שצעירים מוסלמים לומדים במוסדות אקדמאיים של הציונים בישראל היא עבורנו בעיה מאד קשה, עלינו לעשות כל מאמץ כדי להפריד את הצעירים הערביים מהיהודים,המגע עם יהודים צריך להיות שלילי בלבד. רק השפלות ע"י היהודים יעזרו לנו.
מזלנו שיש לנו שותפים בישראל, שותפים שאינם יודעים עד כמה שהם עוזרים לנו.
האם אתה מתכוון למתנחלים, שאל אותו שייך אחמד נאסראווי?
אכן- ברוחם ובנפשם הוא מאד קרובים לנו, בהתעקשותם לשבת מעבר לקו הירוק הם עושים לנו שרות כפול, כי קודם כל הם שופכים כל הזמן שמן על אש ההתנגדות לציונות, וחוץ מזה הם מראים את פרצופה האמיתי של היהדות, שאין שחר לדיבורי היהודים שהם ראציונליים וטובים יותר מהמוסלמים.
דרך אגב, אני חושב שכאשר בעזרת אללה הגדול והמיטיב נביס את מדינת ישראל, היהודים הדתיים יתאסלמו ברצון, כי החכם הגדול שלהם מיימונידס [הרמב"ם] התיר להם להתאסלם אם הם בסכנת חיים, כי האיסלם הינו אמונה באל האחד והיחיד.
אם הם ירצו כמוסלמים להמשיך ולחיות בפלסטין, לא צריכה להיות עם זה בעיה. הם רק יצטרכו לנהוג כמצווה על מוסלמים נאמנים.
השייך עדאווי אמר- שמאז הנביא מוחמד הרבה יהודים התאסלמו בכפייה, אך הפכו למוסלמים נאמנים, הוא הזכיר גם את שבתאי צבי
השייך עבד אל חמיד טען שרעיונות הישראלים החילןניים בדבר דמוקרטיה, סוציאליזם ושוויון מגדרי עלולים לפתות את הצעירים המוסלמים, יש צורך דחוף לעודד דווקא את הזרם הדתי לאומני של היהדות כדי לנתץ את הדימוי המתקדם של היהדות בקרב הנוער הערבי המשכיל. בדרך זו אפשר יהיה להוכיח לנוער הערבי שדיבורי היהודים על היות היהדות אמונה מתקדמת ואנושית אין לה על מה לסמוך.
השייך אחמד עדאווי, הוסיף שלמזלם של המוסלמים אפשר לעודד פינאנסית את התנועה היהודית לאומנית דתית ע"י עיסקה סיבובית שבה המוסלמים יעבירו כספים לנוצרים פונדאמנטליסטים בארה"ב ואלה יעבירו כספים אלו ליהודים מבלי שהם יחשדו במקור הכסף. בכך לחזק את אחיזתם בגדה המערבית ובירושלים וכך תוגבר שנאת המוסלמים אליהם, ובדיון צויין שיש חשיבות רבה לממן את פעילות אלע"ד בירושלים, כי פעילות זו תעודד את עוינות ערביי ירושלים למדינת ישראל, ותגרור את יתר הפלסטינים לעימותים בלתי פוסקים.
בדיון הועלתה הצעה לסייע פינאנסית [דרך הנוצרים הפונדאמנטליסטיים] ל"נוער הגבעות" שפעילותם המאד פרובוקטיבית ולכן גוררת את הצבא הישראלי לנוכחות יתר בשטחי הגדה המערבית במקום להתאמן אימונים צבאיים.
הדיון סוכם בצורך לגבש צוות שימליץ על צעדים מעשיים לעירעור הדימוי האנושי והמתקדם של היהדות.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל