הסוד של דעאש

את הסוד של דעאש אפשר ללמוד מפי האח ראשיד

יהודים איפה אתם? מוסלמים איפה אתם? נוצרים איפה אתם? בודהיסטים והינדים איפה אתם? האם אתם יודעים את הסוד של דעאש? את הסוד אפשר ללמוד מפי האח ראשיד.
 

דעאש מדבר בשם האיסלם. דעאש הוא ארגון מוסלמי. שמו אומר "מדינה איסלמית". אז אפילו שמו אומר כי הוא תנועה איסלמית. למנהיג שלהם אבו בכר אל בגדדי יש דוקטור בלימודים איסלמיים. הוא היה מטיף ומנהיג דתי באחד המסגדים המקומיים בבגדד. כל עשרת האלפים החברים בדעאש הם מוסלמים. אף אחד מהם לא משתייך לדת אחרת. הם מגיעים ממדינות שונות ויש להם מכנה משותף אחד: האיסלם.
 

דעאש הולכים בעקבות מוחמד מייסד האיסלם, בכל פרט ופרט – הם מחקים אותו בגידול זקנם, גילוח שפמיהם, ובדרך לבושם. הם הולכים בעקבות מצוותיו כפי שהן מופיעות בחדית', כדי להבדיל עצמם מן הכופרים. הם עונדים את שעונם על יד ימין במקום על יד שמאל. הם מחילים את השריעה בכל חלקת ארץ אותה הם כובשים. הם מתפללים חמש פעמים ביום. הם קוראים להקמת ח'ליפות, שהיא דוקטרינה מרכזית באיסלם הסוני, והם מוכנים למות למען דתם. הם הולכים בעקבותיו של מוחמד מייסד האיסלם, מילה במילה.
 

אם רוצים להבין את דעאש, קראו את הביוגרפיה העתיקה של מוחמד מאת איבן הישאק. זה הדגם שלהם לפעולה.
 

דעאש מדבר בשם האיסלם, דווקא משום שהם עורפים ראשים, והם הורגים את כל הנחשבים על ידם ככופרים. באותה הדרך, מייסד האיסלם מוחמד, ערף ביום אחד, בין 600 ל- 900 גברים משבט יהודי שנקרא: בני קוריישה. למעשה, עריפת ראשים היא מצווה בקוראן בסורה 47, פסוק 4: לכשתפגשו את הכופרים בקרב הכו בהם עד צוואר. באופן אירוני סורה זו נקראת 'הסורה של מוחמד'. הרג אסירים אף הוא הוראה מאללה למוחמד ולכל המוסלמים, כנאמר בקוראן בסורה 8, פסוק 67: אל לו לנביא לקחת שבוי מלחמה. עד שלא יהרוג בחרב את כל אויבי אללה, בארץ. שלוש מנשותיו של מוחמד היו נערות יהודיות, שנחטפו בעת שטבח במיעוטים הדתיים. בדיוק כמו שדעאש עושים היום.
 

מוסלמי לומד מילדותו, לשנוא את אויבי אללה. במיוחד יהודים ונוצרים, המיוצגים כיום על ידי ישראל והמערב. במיוחד מי שמכונה השטן הגדול – אמריקה. המוסלמי מתפלל 5 פעמים ביום, כשהוא חוזר שוב ושוב על ה"אל פאתיחה" – הפרק הראשון של הקוראן. כך מבקש המוסלמי שאללה יוביל אותו לא בדרכם של אלה שסטו מן הדרך, אלה שהתעורר כעסו של אללה עליהם. כל מוסלמי יודע שהכוונה היא ליהודים ולנוצרים. שוטפים את מוחם של מוסלמים לשנוא את היהודים והנוצרים: בכתבים המוסלמים, בתפילות המוסלמיות, בדרשות יום השישי המוסלמיות, במערכת החינוך המוסלמית. מוסלמי מוכן בכל עת להצטרף לקבוצה שיום אחד תילחם ביהודים ובנוצרים ותהרוס אותם, ותהפוך את האיסלם לדת של העולם כולו (קוראן סורה 9, פסוק 39).
 

מייסד האיסלם מוחמד אמר בסחי' אל בוקחרי, ספר 88, חדית' 5: כל מי שממיר את דתו האיסלם, הרגו אותו ! כך נוהגים המוסלמים כלפי מוסלמים אחרים שאינם מקיימים מילה במילה את הדת המוסלמית. כל ארבעת האסכולות באיסלם מסכימים, שאם מוסלמי מפסיק להתפלל, יש לבקש ממנו להתחרט, ואם הוא מסרב, יש להוציאו להורג. מוחמד ניסה להרוג את אנשיו, כשהם הפסיקו להגיע לתפילות. כל דבר ההופך מוסלמי לכופר, מהווה סיבה להוציאו להורג, אפילו אי הקפדה בתפילות. כך נוהגים דעאש.
 

דעאש, אל קעידה, בוקו חראם, אל שבאב בסומליה, הטאליבן, חמאס, הפת"ח, אש"ף, חיזבאללה, כולם נוצרו בתוך האיסלם. עד שהעולם המוסלמי לא יתמודד עם האיסלם, ויבחר בדרכי חכמי האיסלם המפרשים את הג'יהאד כמלחמת קודש נגד המידות הרעות באישיות המאמין, והשאהיד הוא זה אשר תיקן את מידותיו, פרשנות אוהבת אדם ודוגלת בכבוד האדם וחירותו, - לא יסתיים מעגל הטרור המוסלמי. עד שהעולם המוסלמי בעידודו ובהתערבותו של העולם המערבי, לא יתמודד עם שורש הבעיה, הטיפול בה יהיה רק בתסמינים. דעאש הוא רק תסמין אחד. אם הוא ייעלם, ייוולד דעאש חדש בשם אחר. דעאש הורג מוסלמים אחרים מכיוון שהוא מחשיב אותם ככופרים. את האיסלם הזה חייבים לעצור בכל האמצעים, לפני שהוא ימיט אסון על העולם.
 

האיסלם עצמו הוא האתגר. כל מי שרוצה באמת להילחם בטרור המוסלמי, חייב להתמודד עם שורשיו. אם רוצים להילחם בטרור חייבים להתחיל בהפסקת שטיפת המוחות שמבצע האיסלם הגי'האדיסטי באוניברסיטאות, באמצעי התקשורת, במוסדות חינוך תרבות ודת. יחד יחברו כל אוהבי אלוהים, אוהבי החירות, אוהבי האדם, ויבנו יחד עם האיסלם גשר של שלום ושגשוג עם העולם.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל