בת כמה היא לעזאזל ??? סיפור האהבה הראשון שלי

הגשם הראשון והעננים האפורים עושים לי זכרונות רומנטיים , הגשם הראשון שעברנו בתחילת שבוע הזכיר לי את האהבה הראשונה וכמו שלמדתם להכיר אותי אני חייב לעשות בושות

בת כמה את לעזעזל???
עננים אפורים מסתובבים בשמיים ממש לפני התפוצצות, רגעים ספורים לפני שהגשם ימלא את הארץ. התנועה הכבדה שלהם בשמיים עושה לי בגוף תחושות של רומנטיקה אפורה , ואז ברגע אחד השמיים נפתחו וגשם התחיל לרדת, חלונות המשרד התמלאו בטיפות ואז נזכרתי ….חיוך וצחוק שלא נגמר עלה לי על הפנים , נזכרתי באהבה הראשונה שלי.
היא הייתה ילדה יפה הכי יפה עפולה הייתה קטנה על יופיה , שיער זהוב ושפתיים חושניות משהו ים תיכוני נדמה לי יווני , אני לא ממש זוכר זה פשוט מזמן אבל זאת היתה תקופה מיוחדת, הכל חדש, אהבה ראשונה ,רגשות מוזרים אבל גם פחדים הרבה פחדים ועל אחד מהם אני הולך לספר לכם היום.
ישבנו מתחת לבית שלה בבניין, יום גשום ואפור כמו היום , הסתכלנו לשמיים, התחבקנו, דיברנו על רומטיקה והחיים ואז היא זרקה לאוויר״ ביום ההולדת שלי תקנה לי עוגה אני יודעת שאתה שואל את כול העולם מה אני רוצה אז שתדע עוגה והקדשה אני אוהבת את הקדשות שלך עם השגיאות כתיב והמילים היפות , עד פה הכל בסדר נכון ? זה גם מה שאני חשבתי אבל אז בדרך לבית הורי נזכרתי שאני לא יודע בת כמה היא , אף פעם לא שאלתי זאת שאלה שמעולם לא עלתה , איך אני יצא מזה. ?????
יום למחרת אני יושב עם חבר(רונן) ומנסה להבין איך אני מגלה בת כמה היא ? בהתיעצות עם רונן עלתה האופציה לגנוב לה את תעודת הזהות אבל הסיכון היה גדול מידי , ״אז מה תעשה ??? ״ התעניין החבר ״אני כבר אחשוב על דרך להגיע לתעודת זהות שלה ״.

ערב, היא עושה בייביסיטר לאחיניים שלה ואני מצטרף יותר בשביל להיות איתה פחות בשביל האחינים שלה, (נו גם אתם הייתם שם ), ״אני הולכת להרדים אותם היא לוחשת לי באוזן ואחר כך נשאר רק אני ואתה , כדאי לך לחכות לי״…..חיוך נמרח לי על הפנים , היא נכנסה לחדר אני ווידאתי שהיא עסוקה בלהרדים ואז ניצלתי את השקט והסתערתי על התיק שלה מחפש את תעודת הזהות שלה בתוך ערימת ההיגנה הנשית שהייתה לה בתיק ,הכל היה שם רק לא תעודת זהות ,אולי זה אצלה בכיס ? חשבתי ומיד הפעלתי תוכנית גיבוי.
אחרי מספר דקות ,הילדים ישנים אני והיא על הספה קמתי הכנסתי יד לכיס ושלפתי את תעודת הזהות שלי ״תראי איך אני נראה בתמונה , לא מבוקש של הפת״ח?״ …..צחוק מילא את החלל , ״תראי לי את שלך ״ עקצתי אותה בעדינות היא הרימה את ראשה במבט המום ״למה אני צריכה לסחוב איתי תעודת זהות ? אני אפילו לא יודעת איפה היא נמצאת מה אני מהשטחים״.

תוכנית ב : אני כבר מבולבל החלטתי להפעיל את תוכנית ב (אין ברירה ), מאמי אמרתי לה ״לעולם לא אשכח את הימים הראשונים של מלחמת לבנון איזה לחץ כל הבית בכוננות בכל מקום אנשים מתחברים למסך זוכרת את התקופה המטורפת הזאת?? ,שתיקה מילאה את החלל היא נתנה בי מבט מיואש ואמרה ״ זוכרת ,זוכרת מה קרה לך נהיית רציני? ״ ,״הרגת את האווירה ״היא הוסיפה , ״בת כמה היית את זוכרת ?״ ״ממש לא ,ותעשה טובה שאתה איתי אל תחשוב על מלחמות, תחשוב על האהבה!״.
יום ההולדת מתקרב ואני מרגיש את הלחץ , ערב אנחנו יושבים בבית הוריה , אחים שלה לוחצים אותה מה לקנות לה אני מאזין לשיחה ומחליט לנסות את מזלי אני פונה לאם ״את זוכרת את היום שבו נולדה הנסיכה שלי ? ״ ״בטח שאני זוכרת זה היה ביום שמכבי תל אביב ניצחה את ……אני לא זוכרת זה היה משהו גדול, אולי גביע אירופה או אולי את צצסקא אני לא ממש זוכרת״.
״(הרגשתי שאני מתקרב למשהו ) ״אז היית לבד בחדר לידה ? בטח כולם ראו את המשחק״ התענינייתי ,״ארז אני לא זוכרת ,למה זה חשוב ?? ״האמת ,כן אני יכול לשלב את זה בתוך הברכה ליום ההולדת שאני מכין לה״ , אח שלה שהקשיב לשיחה הוסיף ״אחותי הסתדרת זה עושה תוכניות החבר הקודם אפילו לא זכר את יום הולדת שלך״ כל המשפחה נקרעה מצחוק ורק אני נקרעתי מבפנים.
יום ההולדת הגיע ,המתנה ארוזה ,(לא הבאתי עוגה ) הברכה מוכנה, רק הגיל לא רשום ……אני בדילמה ,רונן החבר שלי שראה אותה יומיים לפני ניסה בחלקלקות לשאול את גילה והיא ענתה לו 19,ואני בחשבון מהיר שעשיתי גביע אירופה וגם המשחק מול צצסקא זה שנת 77 וזה מעמיד אותה על 18 אז בת כמה היא לעזעזל ?אני עדין תקוע באותו מצב שהייתי קודם.

לקראת ערב נפגשנו בכיכר העיר ,התישבנו מול המזרקה (כן, פעם כיכר עפולה היתה ה-מקום של עפולה וכן הייתה שם פעם מזרקה פעילה ) ״נלך לאכול קודם או את המתנה קודם ״??התעניינתי הלב שלי דפק ״נראה לי נלך לאכול ״היא ענתה (תודה לאל ) התלהבתי.
תוך כדי הליכה לכיון המסעדה היא מספרת לי״ אתה יודע חבר של רונן ממש חוצפן בא אליי במשפטים כאילו הוא מתחיל איתי, שאל אותי החוצפן בת כמה אני??? אמרתי לו ״19 וממש תפוסה ,שיקרתי לו רק שיילך״
תודה אלוהים תודה לחשתי ואז ״מה אמרת??״ היא הזיזה את השיער הזהוב ״אמרתי שאני חייב לשרותים תכנסי למסעדה תתפסי מקום ,אני אכנס לשרותים.
נכנסתי שלפתי את העט שהיה תקוע עמוק במכנסים מילאתי את החסר ו…….. נפרדנו אחרי חודש היא אמרה שלא השקעתי מספיק בקשר בנינו ….שבועיים ניסתי להבין בת כמה היא זה לא משקיע
לתגובות [email protected]


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל