שעת מבחן

עם ישראל בשעת מבחן

עם ישראל בשעת מבחן. עליו למצוא את האחראים להתקפות הרצחניות של ערבים על יהודים ולבוא עימם חשבון. בין האחראים יהיה גם מי שהשווה את התנ"ך למיין קאמפף.

מי שהשווה את התנ"ך" למיין קאמפף הוא פרופסור משה צימרמן. אותו אחד השווה את חיילי צה"ל ל-SS. הוא מונה על ידי שולמית אלוני ליו"ר הוועדה לעריכת רפורמה בהוראת ההיסטוריה בבתי הספר. אותו צימרמן הכריז כי "ידיעת העם והמדינה מופיעות בתכנית אבל בוודאי לא כנושא ראשון בחשיבותו". פרופסור צימרמן לא לבד. פרופסור ישעיהו ליבוביץ', טען כי ישראל עוברת תהליך של "נאציזציה", שצה"ל הוא צבא "יודאו נאצי", ושישראל עתידה להקים מחנות ריכוז. פרופסור עמוס פונקנשטיין ועוד סוכנים זרים כמוהו מפיצים את הארס הזה בארץ ובעולם.

אותו חוג פרופסורים ואנשי אקדמיה, הם סוללי הדרך לדה לגיטימציה של העם היהודי ושל מדינת היהודים. הם אלה שהרעילו ברעל השנאה גם את ערביי ארץ ישראל ואת ארגוני הטרור הערבי והמוסלמי בארץ ובעולם. אהרן מגד, מסופריה המופלאים של ישראל ואיש תנועת העבודה, תיאר את חבורת הפושעים הישראלים שונאי עמם ומדינתם במילים הבאות: זה שניים או שלושה עשורים עוסקים כמה מאות מ"טובי החברה", אנשי עט ואנשי רוח... בחריצות רבה, וללא לאות, בהטפה ובהוכחה שלא איתנו הצדק: הוא לא איתנו לא רק מאז מלחמת ששת הימים...ולא רק מאז הקמת המדינה ב – 48... אלא מאז ראשית ההתיישבות הציונית בסוף המאה שעברה.

במהלך השתלטותה של אותה כת מופרעים ופסיכופטים ישראלים, על השיח החברתי והתרבותי של מדינת ישראל, הם רדפו בראש ובראשונה את אנשי התרבות האמתיים. כך הם רדפו את נעמי שמר. כך הם רדפו את מאיה קגנסקאיה. כך הם רודפים בדם קר כל מי שאהבת המולדת והמדינה היהודית מפעמת בעורקיו ובליבו היהודי. מהם למדו הערבים שאפשר ומשתלם לרדוף יהודים.

פרופסור אסא כשר חילל את מוחו של צה"ל. הוא זיהם את צה"ל ב"קוד אתי", הנקרא "רוח צה"ל". בקוד הזה אין זכר למדינה היהודית, לעם היהודי, למסורת היהודית או לארץ ישראל.

מי שהיה מנכ"ל רשות הגנים הלאומיים, דן פרי, קרא בקול גדול, לאפס את שיעור הילודה בקרב יהודים ואם יהיה צורך גם לתקן את חוק השבות כדי למנוע עליית יהודים מחוץ לארץ. אברהם בורג, יחד עם פרופסור חיים בן שחר וד"ר אריק כרמון, פיתחו תכנית שבמסגרתה תפסיק הסוכנות היהודית והתנועה הציונית למקד את פעילותה בענייני העלייה לארץ, ובמקום זאת תעסוק בהפצת חומר יהודי פלורליסטי באמצעות האינטרנט. מצעד האיוולת בשיאו.

מי שהגדיר במדויק את שם הכת שהרעילה את הערבים בשנאת יהודים, הוא לא אחר מאשר השופט אהרן ברק. הוא הוציא את הערכים הציוניים והיהודים מהפסיקה בבתי המשפט בישראל. מה שמנחה, על פי כת ברק, את מערכת המשפט הישראלית, הוא תפיסות "הציבור הנאור בישראל". זהו שם הכת שעומדת מאחורי האינתיפאדות של הציבור הערבי בישראל.

העיתון העיקרי של הכת הנאורה, העומדת מאחורי האינתיפאדה השלישית, הוא עיתון "הארץ". גדעון סאמט, איש עיתון "הארץ" ממש הכריז: "השבח לבורא עולם", על הסכם אוסלו, שנוסח ונסגר ללא התייעצות עם צה"ל. ההסכם הזה, מסביר סאמט, ניפץ את המרכיב שהיה המלט בחומת הזהות הלאומית שלנו. הוא יודע מה הוא אומר. אכן, פושעי אוסלו הכירו בזכות לאומית ערבית על ארץ ישראל. הם השתתפו בהילולת הרציחות והטרור הערבי ושתו לחיי הניצחון הערבי.

זו שעת מבחן. שום עם אינו מוותר על זהותו ועל משמעות חייו בקלות, ופחות מכך העם היהודי. דווקא מצבי הסכנה אותם כופה המיעוט הערבי על מדינת ישראל, הם המעוררים בשעת מבחן את הזהות היהודית הנצחית של עמנו. איום ההשמדה שהערבים מתכננים ליהודים ולמדינת היהודים, מלמד אותנו כי יש צורך בצבא יהודי התקפי ומנצח, אך הרבה יותר מכך אנו מפנימים את חשיבות הרעיון הלאומי, הציונות, היהדות, האמונה בקדוש ברוך הוא, לקיומנו וקיומו של העם היהודי. המדינה היהודית חייבת לנצח במלחמת התרבות נגד הכת הנאורה. אנו נצטרף לרבי סעדיה גאון, ונאמר איתו יחד: "אין אומתנו אומה אלא בתורותיה", תורה שבכתב ותורה שבעל-פה. לא לאובמה ופרס נשוב, "כי אם לים סוף, לסיני, ולירושלים, לאברהם, למשה, לדוד, לרבי עקיבא ולר"ש בן יוחאי, ולכל אהובינו שהם חיינו ומשוש לבנו עדי עד... כל מה שהיותר חכמים והיותר מעולים יכולים הם לחשוב, כבר נמצא באוצרנו בצורה יותר שלמה, יותר עליונה, והעיקר יותר א-לקית, זה הוא ההבדל שבין האפס - והכל. עכשיו ב"ה הננו עומדים קרוב אל החוף. הננו יכולים לשאת את דגלנו ברמה. הרוח הטהור והקדוש, הנובע מתוך מקורנו, הכניע כבר תחתיו בכוח את כל העולם המוסרי והמדעי, עד שאין אנחנו צריכים עכשיו להתעלם מלהכריז את ניצחוננו. אמנם כמובן הכרוז הזה לא ישמע בעולם כי אם ממקום שהתחיל להיות נשמע, ממקום שיצאה האורה, מהר ציון" (אגרות ראי"ה, א, מד).


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל