צמיד מיוחד, צמיד שהוא מכונת אמת

מאז שטורי מכים גלים ברשת ובעיתונים אני מוזמן לכל ערבי ההשקה האפשריים: בחנויות בגדים, מועדונים חדשים ומוזרים והשקות של כל מיני מוצרים כאלה ואחרים. אני מצטלם, מתערבב ומחייך לכל עבר. השבוע הגעתי להשקה של צמיד מיוחד, צמיד שהוא מכונת אמת.

לאט לאט הופך אותי הטור השבועי לסלב מקומי. באופן מוזר, אני מוזמן לכל מיני מסיבות (אבל לא הולך ) ולכול מיני אירועים והשקות עם כל מיני מפורסמים מתוכניות ריאלטי כאלו ואחרות , מוכרים יותר ומוכרים פחות.
וככה במסגרת הפניות המעניינות , השבוע הוזמנתי לטכניון עם כל המי ומי להכיר את צמיד הפלאים, מכשיר עתידני, הצעקה האחרונה, מכשיר שיגמול אותנו משקרים. כן כן צמיד פלאים! איך שאתה משקר, אתה מקבל צריבה חשמלית קטנה.
כמובן שרוב הסלב סרבו- חוץ ממני ומעוד בחורה( דוסית כמובן ), שהסכמנו לנסות. מה כבר יכול להיות? חשבתי לעצמי (פחדנים, אם היו מחלקים חולצות בחינם הייתם לוקחים) .
אחרי הסבר קצר התקינו לי על יד ימין את המכשיר (שנים אני מבטיח שאני אגמל משקרים, היום אני אוכיח שאני לא משקר ). "איך קוראים לך? " ,שאל אותי המדען, "ארז שדו", איפה אתה עובד? "אולמי פאר בראשית", עכשיו תשקר, "בן כמה אתה?", "18". אייי אייי כואב (זרם חשמלי עבר לי ביד ) "יופי זה עובד", חייך המדען, "אני יכול להתחרט? התעניניתי", צא לדרך נעץ בי המדען מבט, "אתה לא תצטער ושהיה לך בהצלחה“.
נכנסתי לרכב ותוך כדי נסיעה התחלתי להתקשר לחברים ולמשפחה לספר להם על המכשיר, על הסלב הפחדנים  ועליי, הגבר היחיד שמעז ולא מפחד… "תעצור בצד", שוטר צועק בכריזה מאחורי. זרקתי את הסלולר על הרצפה, "תוציא רישיונות", נזף בי השוטר בנימה תוקפנית "למה מה עשיתי? איייי אייי, “אתה לא יודע?" ,"לא", אייי אייייי "דברת בסלולרי", "אני? מה פתאום!"  אייי איייי "אני נשבע לך זה פעם ראשונה..." אייי אייי, לא נרחיב על הנושא רק נספר שיש לי שוב נהיגה מונעת וכן השוטר לא האמין שיש לי מכשיר נגד שקרים ועשה לי בדיקת אלכוהול ובדיקת סמים "כל התנועות המוזרות שלך מחשידות " .
הגעתי הביתה. אשתי קיבלה אותי בהתלהבות מוגזמת: חיבוקים ,חיוכים "להכין לך קפה?" (היא רוצה משהו ), "לא, אני ממהר לעבודה", "שב רגע תראה לי את המכשיר… הוא קטן" ,ציחקקה, "אבל כואב עניתי .. ."
מצויין. יש לי כמה שאלות אליך, כמה דברים שמאז ומתמיד רציתי לדעת? אייי אייי (זה לא מהמכשיר זה מהכות שלה ), "אני לא עונה לך", אייי אייי ….... ושוב היא רודפת אחרי. יש דברים שעדיף שיישארו פרטיים, תנסי להבין... אחרי ששכנעתי אותה שעדיף ככה, מיהרתי להתלבש ולברוח לעבודה לפני שהיא תיזכר בעוד משהו או תשנה את דעתה, אני ממש שמח שנרגעת, את הכי בעולם... אייי אייי "מה קרה?" לא, אני רעב הבטן מקרקרת לי, "שאני אכין לך לאכול?" "לא מאמי אני ממהר" אייי אייי, אבל את יודעת שהאוכל שלך הכי טעים בעולם! איי אייי, טוב אחרי האוכל של אימא שלי ז”ל , של אבי השף, פיצה האט......  מיהרתי כל עוד נפשי בי לפני שאני אסתבך יותר .
נכנסתי לאולם התיישבתי על הכיסא, עכשיו יהיה לי שקט, חשבתי לעצמי, על מי יש פה לשקר? עוד לא עברה המחשבה והמזכירה הראשית נכנסת, "אפשר לדבר איתך? "אין בעל עסק שלא יודע שעכשיו באה בקשה, "אתה יודע שאני הכי טובה, הכי אני ואני....." (אתם מבינים שבעיניה אולמי פאר קיים בגללה ), ואני חושבת שמגיעה לי העלאה בשכר, "אבל קיבלת בתחילת שנה", "כן, אבל אני חושבת שמגיע לי כי אני ואני ואני (הבנתם כבר)", "טוב תשמעי אני אחשוב על זה" אייי אייי, "אני מקווה שהתשובה תהייה חיובית", אייי אייי. בעודי מלווה אותה לדלת, המבט שלה היה בשוק, הרעידות המוזרות שלי לא היו ברורות לה (ומזל שלא ). איך שאני פותח את הדלת נכנסים החתן והכלה מזל טוב... מזל טוב איזה יופי מתרגשים (כן... זה אני והנאום הקבוע שלי ), " איך אני ניראת ? " (שאלה הכלה) "יפה!" עניתי אייי איייי "מהממת!" איי איי, ( מאופרת כמו הבובה הרוצחת צ'אקי והשמלה כמו ווילון קרוע ). מה יש לך היום? שאל החתן, "כלום, כנראה מחלת הנפילה שאני סובל ממנה לאחרונה" אייי אייי (לעזאזל אם המכשיר הזה) שתהיה בריא סינן החתן תודה עניתי ונכנסתי חזרה למשרד נבוך .
להכניס לך זוג, התענינה הפקידה, הנהנתי בראשי שכן. אפשר לקבל פרטים? התעניין החתן,  "בטח בשביל זה אני פה.  קודם כל תזכרו: אוכל זה מה שישאר לאנשים! לא אורות, לא צבעים, לא עץ בגג, לא סיפורים. רק אוכל והשרות שתקבלו במשרד (נאום קבוע אבל אמיתי). סיפרתי להם על התפריט, על האולם ואז הגעתי למחיר, "תשמעו המחיר הוא xxxx, אבל בשבילכם ורק בשבילכם.." איי איי, "אף אחד לא קיבל מחיר כזה", איי איי "אבל שישאר בנינו".
אז הבנתם מה עברתי באותו יום?? הייתה גם שיחת סקס, וגם חברים ששאלו פרטים שמזמן הם רצו לדעת, ועל זה אני לא ארחיב כי.... (הבנתם למה ).
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל