מה לעשות?

התחדשות והתקדשות העם והמדינה היהודית

הרחבת הברית עם מנהיגות אמריקנית ואירופית הנלחמת בטרור העולמי. הרחבת הברית לאסיה ואפריקה תוך הקמת ברית עולמית למלחמה בטרור. מעולם לא היתה ולא תהיה מדינת פלסטין. הסכמי אוסלו בטלים. הרש"פ והחמאס הם אויב. ארגוני טרור אלה ואחרים יוכרעו צבאית.

ירושלים עיר הקודש, מאז ומעולם ולעולם עיר הבירה ליהודים ולמדינה היהודית. כל המקומות הקדושים ליהדות תחת ריבונות ישראלית מלאה וינוהלו על ידה. סילוק הוואקף. הקמת הרשות הישראלית לניהול המקומות הקדושים בה ישתתפו נציגים לא יהודים חסידי אומות העולם. סגירת מוסדות הפועלים בירושלים מטעם הרש"פ או כל ארגון טרור אחר.

גירוש פעילי התנועה האסלאמית ובראשם שיח' ראא'ד צלאח וסגנו שיח' כמאל ח'טיב. הכרזתם כיעד חיסול באם ימשיכו בטרור. חיסול מנהיגי החמאס ומנהיגי טרור. הוצאה להורג של טרוריסטים רוצחים. גופות הטרוריסטים, שביצעו פעולות טרור, ייעטפו בעורות של חיה טמאה ויושלכו לים, למקום לא נודע. סגירת מוסדות חינוך לטרור. ביטול מערכת חינוך לטרור והקמת חדשה.

סגירת ערוצי הרדיו והטלוויזיה של הרש"פ וחמאס ואל ג'זירה. ביטול ערוצי טלוויזיה פרטיים והכרזה על ערוץ 20 כערוץ הממלכתי ותקצובו בהתאם. סגירת ערוצי רדיו והכרזה על רשת ב' כרדיו ממלכתי ותקצובו בהתאם. החלת דיני לשון הרע תורניים על התקשורת. העצמה תקשורתית של הטוב והישר.

חידוש התיישבות יהודית בגוש קטיף. בנייה בירושלים וביהודה ושומרון תוך הנצחת קרבנות טרור. בנייה יהודית רחבת היקף בכל רחבי מדינת ישראל הכוללת את יהודה ושומרון. ייהוד הגליל והנגב. הכשרת והקמת יישובים לא יהודים מותנית בשירות לאומי ובצה"ל ונאמנות למדינה היהודית.

מלחמה כלכלית ומשפטית כנגד ארגונים בארץ ובעולם הפועלים נגד המדינה היהודית. הוצאה אל מחוץ לחוק של ארגונים ואישים הפוגעים בביטחון המדינה היהודית. סגירת וסילוק אונרר"א.

התאמת המערכת המשפטית לדיני התורה ולמצב של מדינה המתגוננת מפני טרור מדיני וצבאי. סגירת עיתון 'הארץ'. הגברת הפיקוח על עיתונות ישראלית וזרה. סילוק פקחי או"ם. מאסר וגירוש בוגדים.

הרס בתי מחבלים וגירושם מתחומי ישראל של בני משפחותיהם: הורים, סבים וסבתות, אחים ואחיות, בנים ובנות. איטום מוחלט של בתי פעילי טרור, באמצעות מילוי בטון יצוק בכל חללי הבית. שלילת אזרחותם של כל בני המשפחה הסובבת את הרוצחים. שלילת רישיונות העבודה בישראל ממשפחות רוצחים, מהחמולה, מהשכונה, מהכפר. גירוש מסיתים, בראש ובראשונה חברי כנסת מסיתים, וכן אנשי הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית. גירוש מסתננים ומיסיונרים.

מדינת הרווחה תורחב ותועצם ותמוקד לבוגרי צבא ושירות לאומי. שלילת תקציבים מרשויות מקומיות עוינות. מחסומים ביציאות מכפרים עוינים בישראל וביו"ש תוך ביצוע בידוק מחמיר; שלילת רישיונות נהיגה וזכות בעלות על רכב מפעילי טרור; הטלת קנסות כבדים על בתי עסק המפרנסים שב"חים; חיפושים יסודיים על גופם של חשודים, באופן אקראי, בכל חלקי ארץ ישראל; שינוי הוראות פתיחה באש לירי ברעולי פנים ובכל מצב של סיכון חיים. מוות למחבלים.

החלת ריבונות ישראלית מלאה על כל שטחי ארץ ישראל השלימה. אוטונומיה מנהלית לשמונה מחוזות ערביים: עזה, שכם, ג'נין, טול כרם, קלקיליה, רמאללה, יריחו וחברון הערבית. תושבי אזורים אלה יהיו במעמד תושב, ויזכו בו רק הנאמנים לעם היהודי ולמדינה היהודית.

מעמד הקהל ממלכתי וחידוש הברית עם תורת ישראל והקדוש ברוך הוא. הקמת מערכת חינוך תורנית ממלכתית ליהודים ומערכת חינוך שבע מצוות בני נוח ללא יהודים. סמלים לאומיים יישאו את שם השם וינציחו גיבורי אומה קדושים. בהר הבית יוקם בית הכנסת הגדול בעולם. בו יוכלו להתפלל גם בני נח וחסידי אומות העולם. תתחדש שירת וניגון הלויים. יוקמו בתי ספר לנבואה.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל