העתיד

החיים נראים ורד בגיל צעיר אבל כשמתבגרים מגלים עולם אחר אם עליות וירידות , טור שקראתי ברשת ושיחה קצרה עשתה לי חשק לשדרג את הנושא


"אני מחפשת מישהו דתי, שומר שבת , מישהו שאני שומרת את עצמי בשבילו" היא אמרה לי "חפש לי מישהו טוב, גבר אמיתי, ישר ויפה תואר" ,הסתכלתי עליה וחשבתי לעצמי מדהים כמה חלום הזוגיות נראה לה זוהר, מדהים איך החיים נראים לה כל כך ורודים בגילה הצעיר .
אז במיוחד בשבילך להלן העתיד ……

זה יתחיל בכוס קפה ואולי בירה קרה, אתם תחליפו טלפונים הוא יהיה מושלם: גינטלמין רומנטי , הוא יחייג ויתגעגע, יכתוב לך שירים ובטאטוסים של אהבה הקול שלו ירגיע אותך, המספר שלו על המסך בסלולרי יעשה לך טוב , היציאות איתו יעשו לך פרפרים כי את יודעת שבסוף השפתיים יתנגשו וכל הלחץ יתפרץ בתוך העיניים היפות שלו .
אתם תלכו בחוף הים יד ביד, לא תראי כלום רק אותו , לאט לאט יהיו לכם בדיחות משותפות ושפה משותפת ,ואז תכנסו לחדר, הדלת תסגר ואתם תגלו אחד את השני ברגע אחד שבו תהפכו לגוף אחד .
אחר כך תפגשי את החברים שלו והם יהיו מצחיקים ממש משפחה אחת קטנה, מיד תשתלביי בצחוקים באווירה ובשיחות ,בפעם השניה שתיפגשו החברים ילחשו לו ״אחי שיחקת אותה , זאת אישה לחתונה ״.
תעבור תקופה קצרה והיא תבקש שתבוא להכיר את ההורים ,ואז יגיע יום ההולדת שלך והוא יגיע נרגש ולחוץ, את תחזיקי לו את היד ותרגיעי אותו, תחייכי אליו ותביטי בו גאווה כשכולם יביטו בו. אבא שלך יחייך חיוך צבוע , אמא שלך תשאל שאלות ותנסה להבין מה הוא עושה ? מי ההורים ? וכמה יש לו בכיס .
האחים שלך יצחקקו ויביכו אותך , את תסמני להם בעינים שירגעו, אחרי שעה של לחץ תצאו מהבית, תקחו אוויר ותצחקו כל הדרך לבית קפה השכונתי .
בהתחלה תשאירי אצלו נעליים אחר כך גופיות וקצת תחתונים ואז הוא יציע לך לגור איתו. את תעבירי את מאות נעליים,עשרות תיקים וארגזים שלמים של בגדים, הוא יפנה לך מקום בארון, במטבח ובמקלחת, פתאום ישאר לו רק מדף אחד וזה לא יפריע לו הוא אפילו יספר לכולם ובדרך הומריסטי איך תפסת כל פינה בבית ובלב, את תצבעי את הקיר בצבעים בהירים, תחליפי סדינים שחורים לסדינים מוארים , הוא ימהר לחזור מעבודה מוקדם לאכול את האוכל שלך , הוא יגלה כל סימן על גופך גם במקומות חדשים , הסקס יקבל תנופה חדשה ותגלו דברים שלא ידעתם. את תסתובבי בבית בטרניג שלו ובערב בסלון הקטן מול מסך הגדול תניחי את הראש על הכתף שלו ותרגישי בטוחה כמו שלא היית מעולם את תהיה מאושרת והקסם שלו ימלא כל חלל בחייך .

בבוקר הוא יתן לך אוויר כי הוא יגלה שאת לא אדם של בוקר, את תלכי לעבודה ותסמסי "מתגעגעת ", כשאת חוזרת את מגלה שהוא השאיר בגדים על הריצפה בסלון, את תחייכי ותרימי אותם, תזרקי למכונה והכל באהבה. תחסלי לו את המים החמים ובלילה תגלי שהוא מסתכל עליך שאת ישנה ובמבט שלו של תיכוניסט מאוהב.

יעבור עוד זמן ותגדל לו הבטן, תעבורו לדירה גדולה יותר בלילה תדברו על החיים ומה שבנייהם. אתם תעזבו את הדיסקוטקים ותעבורו לברים. מידי פעם סרט ומסעדה טובה, בערב את תקראי לו בעלי והוא לך אישתי אבל טבעת לא תהיה ,השיגרה תיכנס ואהבה תתחזק כי בשיגרהה יש קסם משלה כי בכל זאת את איתו .
כדי לשבור את השיגרה תחפשי בעיתונים מלונות זולים בתל אביב ואילת ואולי איזה חו"ל קטן בספרד, טיול מהיר וזול במלונות הזויים ובמחירים זולים אבל תהיו ביחד וזה העיקר. בשבת בבוקר תצאו לטיולי שטח עם החברים שלו, תדליקו מדורה ותישנו באוהל קטן. אתם תתחבקו כשתישמעו את דני החבר ואישתו מרעישים כאילו אין כאן אף אחד .
ואז זה יקרה בחוף הים כשכולם מסביב חברים ומשפחה תגלי כתובת אש ובו יהיה רשום התנשאי לי אהובה,הוא יכרע ברך וישלוף טבעת, את תקפצי עליו באושר, דמעות שמחה יזלגו לך על פניך היפות ועל אף שידעת כבר מזמן שהגיע הזמן, כי רמזת לו בכל הזדמנות שזה נמשך יותר מידי זמן .
ואז בקיץ תתחתנו הוא ישבור את הכוס ויתרגש עד מאוד, את תבכי בחופה ואמא שלך תזיל דמעה בכניסה. אושר ימלא את אביך כי עכשיו זה חוקי את נשואה לעולמים ,החתן ישתה ללא הכרה ולא יזכור כמה שתה, אחיו יקיא ברחבת ריקודים והחברים יחזיקו אותו. הלילה יגמר והחיים מתחילים .
יעברו חודשיים ותגלי שלא קיבלת בתאריך הרגיל ועכשיו את בהריון! יעברו תשעה חודשים ותהפכו לזוג פלוס אחד .
בשבוע הראשון הוא יתרגש אבל לא יבין מה עשה ואיפה הוא עכשיו ,הוא לא ירדם ויתהפך במיטה, התינוק יבכה וירצה קצת שמיכה אבל בבוקר את תקלטי שזהו עכשיו אנחנו משפחה .

ואז תתחילו להסתובב סביב התינוק והוא ינהל אותכם ביד נחושה , הוא יעלה לכם הון, אבל תעשו את זה בשמחה! אתם תקרקרו סביבו, תעשו לו קולות מצחיקים ופרצופים מוזרים, תתצלמו אותו במיטב תנוחות ,את תגלי אותו המאהב החדש והוא מצחיק ויפה ואפילו לא מזכיר את בן זוגך כי הוא דומה למשפחה שלך .
את תלכי מורשל בבית עם הטרניג שלו כי את הביבי דול שכחת במלון ,תחליפי תספורת ותרדמי בדיוק כשהוא יבוא לחבק אותך בלילה , סקס יהפוך לפעם בשבועיים והוא כבר לא כל יומים זה יהיה קצר ומהיר כי את עייפה ותכף נרדמת הוא יסבול וישתוק ויסתובב סביב עצמו , פנים נפולות עם חיוך מרוח אבל בטוח שהמשפחה היא הדרך .
יעבור עוד זמן ותינוק נוסף יכנס, הסקס מתרחק ואתם כבר לא יוצאים ביחד אלא את יוצאת לבד והוא לבד, הוא עם חברים ואת עם חברות .הוא ישמין מעט ויקריח, קמטים יופיעו בצידי העיניים ושקעים ימלאו אט אט את תחתית שפתיך. את תתעגלי בפינות ותפהקי בלילות הוא ילמד להכין דיסה , וכך תעבור לה עוד שנה, יובל המבולבל ישתלט לכם על המסך .
השיגרה תיכנס והשעמום ישתלט. הוא יגלה שיש לך פטריות ואת כבר לא מגלחת, הוא ירעיש לך כשהוא אוכל ופתאום הגרפסים שלו יעשו לך בחילה הוא ינחר כמו מסור ואז זה יקרה . השנאה תצא והשתיקה תיכנס, את תגלי שהוא מסמס מהצד ואולי גם שוכב עם איזו גרושה שהכיר בבר. תבקשי להתגרש ותחזרי לאמא הוא יבקש סליחה ואת תסלחי כי חבל אנחנו בכל זאת משפחה ,תעבור תקופה ואת תשאלי את עצמך למה? הוא יגיד כי נמאס להיות לבד ואז תשכבו פעם בשנה ועדיף ביום הולדת שלו .
תשפצו את הבית ותסעו קצת לחו"ל כי שוב גיליתם שהחסכון נפתח. תנסו לצאת לסרט פעם בתקופה, סוג של זמן איכות. הוא יעשה קניות ואת תשלמי חשבנות, תנקי את הארון, תחליפי וילון ואולי את הסלון ואז יגמר החסכון הוא יילך לבנק לקחת שוב הלוואה כי צריך לילד שעורי עזר וחוג לפסנתר .
יעברו השנים והבטן תגדל, ויכוחים יהפכו לעיניין של שיגרה, תתרחקו ותשקלו אולי לישון בניפרד. הוא יתקמט ויהפוך קצת מכופף ,את תתקמטי ותעשי ניתוחים, תציירי גבות ותכניסי שיניים תותבות בזמן שהשיניים שלן יצהיבו . הילדים יתבגרו וילכו לצבא, הם יתחתנו, יתרחקו ויביאו נכדים, האושר יחזור לפנים אבל לא לבפנים. הילדה תתגרש ואתם תשלמו, הוא יכעס שלא גידלת אותה בחוכמה אבל את תזלזלי ותמשיכי בשלך .
ואז בבוקר אחד הוא ימות, התקף לב ייקח אותו מכאן , את תהיי לבד, תשפצי את המטבח, תגעגעי בלילות לאיש עם השערות בגב, את תגדלי את הנכדים ותבואי בחגים לשבת מולי בבית העלמין, את תשמרי על המשפחה כי היא בבת עיניך .


שני סוגי סוף

סוף 1-החיים מורכבים ואפילו קשים יש עליות וקצת ירידות אבל זה בהחלט שווה את זה וכדי לנסות להקים בית התוך הצרות

סוף 2-ועכשיו תחליט לבד עם כדאי לחכות לאחד או לחיות כאילו אין מחר וכשיבוא הרגע והנכון יכנס אנחנו נדע למה לחכות

[email protected]

מבוסס על משהו שקראתי בפייסבוק


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל