חוק הלאום

בישראל נולדת עתה סוף סוף דמוקרטיה אמיתית

בישראל נולדת עתה סוף סוף דמוקרטיה אמיתית. חוק הלאום הוא חוק של דמוקרטים אמיתיים. חוק הלאום מבשר את עידן הדמוקרטיה האמיתית ואת מותה של הדמוקרטיה המושחתת; קיימת בישראל כת של דמוקרטיה מושחתת אשר ראשיה הם מנהיגים אכזריים הכופים עוול על המיעוט. זו כת הולכת ונעלמת שנלחמת כעת מלחמת מאסף על עמדות השפעה שבאמצעותם הם שטפו את מוחותינו מאז קום המדינה. העם היהודי שם קץ לשטיפת המוחות.

דמוקרטיה אמיתית, היא שלילת "כל איש הישר בעיניו יעשה". התוהו-ובוהו האנטי ערכי והאנטי מוסרי הוא פרי הבאושים של אותה כת שהיא דוגלת בהיפך הדמוקרטיה, כלומר היא דוגלת בכפירה: "איש הישר בעיניו יעשה". בעיני הכת הגוועת הזו, החוק קיים רק כדי שכל אחד יעשה ככל העולה על רוחו; אין אחריות לאומית, אין מוסר לאומי, אין יחד לאומי. אין כלום.

דת הדמוקרטיה של הכת הידועה, שאין עניינה אחריות על הכלל, אינה אלא מכשיר לקידום הכפירה באלוהים והחופש להגשים תאוות וסטיות מכל הסוגים והמינים. האזרח בישראל קיבל שוחד על פי מידת תרומתו לאותה כת, שמטרתה לנגוס כמה שיותר מהעוגה הלאומית. הדת הדמוקרטית המזויפת מפנה את מקומה לדמוקרטיה האמתית. המוטו של דמוקרט מזויף: אדם לאדם – זאב, האדם אגואיסט במהותו, ורק דבר אחד מעניין אותו בעולם: הוא עצמו. החיים הם מלחמה של האחד נגד הכל. הפרט מוכן לבלוע את כולם לטובתו. לא באתי לשנות את טבע הזאב שלך, אבל לטובתך, כדאי לך לציית להסדרים ולחוקים, כי גם אחרים הנם זאבים העלולים לטרוף אותך, ואף אם תנצח, תצא חבול ותצטרך לעמוד על המשמר יום וליל. לכן כדאי לצוד ביחד, כמו הזאבים עצמם החיים בלהקות. להקת זאבים, המצייתת לחוקי הזאב, מרוויחה יותר מזאב בודד. לטובתך - היכנע לכת הזאב. זו אותה כת זאבית שכרתה ברית עם זאבי ערב והמערב. אבל עתה הֶן עָם כְּלָבִיא יָקוּם וְכַאֲרִי יִתְנַשָּׂא ועל זאבים יתגבר.

הדמוקרטיה של כת הכפירה ושמה "שיטת השקשוקה", היא בגידה לאומית שהגיעה שעתה למות.

הדמוקרטים האמיתיים הינם הכוחות העולים כעת בעם היהודי ובמדינת ישראל, שבעיניהם התורה היא בעיקר חוקת הלאום. הגיעה קיצה של הדמוקרטיה התועלתנית הנמוכה המקובלת אצל עמי העולם, שהתגלגלה לעריצות הכת הכופרת, לעריצות אותו מיעוט הלוחם כנגד התורה ואנשי התורה, בעזרת כל מיני תרגילים ותחבולות. כבר אמרו חז"ל: "כנסייה שאינה לשם שמים, אין סופה להתקיים" (אבות ד יא). האגואיזם, שהוא בעצם המהות של הדמוקרטיה הישראלית העכשווית, סופו מגיע והוא גווע והולך. כנסייה לשם שמים, שהיא היא הדמוקרטיה העליונה, לשם אושר הכלל – סופה להתקיים, להביא לטובת הכלל וגם לטובת הפרטים. מדינת היהודים הופכת למדינה יהודית ומפסיקה להיות מכשיר לסיפוק צורכי הכת, אדרבה, היהודי האמיתי רוצה ביהדותו ובדמוקרטיה אמיתית והוא עתה משתחרר ממלכודת קורי העכביש שטוותה סביבו הכת הכפרנית. זו מהפיכה אמיתית היסטורית שתחולל את המדינה היהודית המפוארת ביותר בתולדות העולם. זהו מהפך בלתי הפיך. זו מהפיכה אמונית יהודית שאותה מוביל ריבונו של עולם. אוי לו למי שמעכב בשעה שהקב"ה עושה פדיון לבניו ובונה מדינה יהודית.

יש לעם היהודי היסטוריה עתיקה ומפוארת. הדמוקרטים האמיתיים הם מלאי אחריות להוויה היסטורית זו. הכת הכפרנית היא ההיפך מדמוקרטיה. כת הכפירה פועלת ללא לאות על מנת לנתק את העם היהודי מההיסטוריה שלו – זה רצח לאומי, זה לגרום לעם היהודי ולמדינה היהודית לחדול מלהיות אומה היסטורית, זה שיא אי-המוסריות. שלטון חוק שמנתק אומה מן העבר שלה, מנתק אותה גם מן העתיד שלה, והוא בלתי-מוסרי ובלתי-דמוקרטי. הכת הכפרנית השתמשה במנגנון הדמוקרטי כדי לבצע השתלטות גלויה של המיעוט הכפרני על הרוב היהודי המאמין. זו אינה רוח הדמוקרטיה; זו טירניה. כולנו יודעים, אנו מכירים היטב ראשי ממשלה שידעו שהאומה נגדם, שהכנסת נגדם, ובכל זאת המשיכו בדרכם; זהו הפך הדמוקרטיה. שיתוף ערבים ומוסלמים החותרים ובוגדים במדינה היהודית בהחלטות העם היהודי אינו דמוקרטיה, אין זו דאגה לאומית. הקיץ הקץ על הפוליטיקה המושחתת של כת הכפירה הנעזרת בזרים שאינם רוצים את טובת האומה, אלא ידוע לכל, רוצים להקים כאן מדינת טרור זרה. כמו שיש נבל ברשות התורה, כך יש נבל ברשות הדמוקרטיה. המתייצב נגד חוק הלאום הוא נבל ברשות התורה וברשות הדמוקרטיה.

שיא הבגידה הלאומית הוא למסור חלק מארצה של אומה לאויב. זהו שיא חילול הדמוקרטיה. ואכן, מעשה הבגידה הזה מגיע לקיצו. לא יעזרו כל עמותות וארגוני הבגידה והכפירה: העם היהודי מגלה עתה אחריות לאומית. מנהיגי כת הכפירה מתייצבים נגד העם היהודי הרוצה את חוק הלאום. חוק הלאום הוא דמוקרטיה אמיתית: חוק הלאום הוא ביטוי נשגב של אחריות ונאמנות לאומה על כל דורותיה ההיסטוריים. העם היהודי בוחר בחוק הלאום ובמדינה היהודית.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל