שן בינה

לפעמים שן חסרה יכולה להפוך למכרה זהב , סיפורו של דורון(שם בדוי) רב מלצרים. שאיבד שן

שן בינה

חתול מת שכב בכניסה למרפאה בצומת המושבים, הוא היה מוטל במרכז הכביש, הפה שלו פתוח והלשון שמוטה , ואז נזכרתי אולי היא יכולה לעזור לי במשהו .

לאחרונה מגעים אלי לא מעט פניות: למה אין כתבה על דורון ?(שם בדוי ) , אנחנו מתגעגעים. אז כדי לרצות את כולם (לא בדיוק את כולם ) אז השבוע אני אספר לכם על שן בינה שלו .
באחד האירועים לפני מספר שבועות, בזמן שדורון ( שם בדוי) מנשק את הסבתא של הכלה, נתפס לדורון (שם בדוי)השן בתוך העגיל של הגברת הזקנה (מה לא עושים בשביל טיפ???) אל תשאלו אותי איך הגיעה השן לעגיל ! אל תשאלו מה הוא עשה ליד העגיל שבאזור האוזן, התוצאה שן בינה נשלפה מתוך הפה של דורון (שם בדוי ) התעופפה ונחתה על ריצפת האולם ( סיפור אמיתי).
ואז נולדה המכשפה, מאותו הרגע הוא החל לצחוק עם יד על הפה, אבל במבט לא מזויין הוא ממש דומה למכשפה מכוערת ומעווותת ! לא שקודם הוא היה שיא היופי עף על פי ולמרות שהוא מנסה לשכנע אותי במשך מספר שנים שהוא,בעברו , היה אחד החתיכים במגדל העמק וזה קורה בכל פעם שעובר מישהו שהכיר אותו בילדותו ,מבית הספר , מהצבא ,מהמספרה אפילו מהכלא (שם הוא היה להיט) הוא מנסה להוכיח לי שהוא היה אחד ה……..של מגדל העמק .
תראו ביררתי, השקעתי, הסתכלתי בתמונות ישנות שלו מבית ספר, אבל כלום! אני לא מבין איך הוא בטוח כל כך שפעם הוא היה חתיך??!! (הוא חייב להפסיק לאכול פופקורן בגלל הסרט שהוא חי בו ) אני מסתכל עליו מחייך עם היד על הפה והוא עדיין מזכיר לי את הקוף האמצעי בטיילת באילת .

באירועים הבאים הוא המשיך לחייך עם יד על הפה כדי להסתיר את הבושה ובעיקר כי הוא הבין שזה עזר לו בטייפים ( אנשים ריחמו עליו ) ואז הוא החליט להוריד את היד ולחייך בפה מלא (לא מלא כל כך) אבל זה פגע בפרנסה, כי ילדים פחדו ממנו ומלצרים נמנעו מלדבר איתו מקרוב מאחר ועף לו רוק מהחור כמו ממטרה ,וכדי לדבר עם המכשפה (שם בדוי) היה צורך במטריה מקדימה .
אני זוכר את המבט המבוהל של החתן בר מצווה כשדורון(שם בדוי) נתן לו נר ארוך להדליק את 13 הנרות של הבר מצווה, הוא פשוט הוכה בתדהמה בערך כמו ששילגיה קיבלה את התפוח המורעל מהמכשפה .

בימים האחרונים ניסינו למלא את החור בבצק או בקליפות של תפוזים, אבל זה היה הרבה יותר גרוע, אפילו שליח הפיצה ברח מביתו לאחר שהמכשפה(שם בדוי) פתחה את הדלת , השליח אפילו לא חיכה לטיפ, בבית הכנסת השוכנתי התחילו אנשים לעלות לתורה ולתת כסף למען יסגרו את החור שבאוזון וגם את החור שבפה של דורון (שם בדוי ).
התקשרתי לרופא שיניים, הסברתי לו את הבעיה והקושי לטפל בבעיה: השכירות היקרה שלו, הטיול לתאילנד שמתקרב ושחייבים לעזור לו במחיר חייבים לעשות לו איזו הנחה לפני שמישהו יקבל התקף לב או תפוח מורעל , הרופא הציע שנביא לו שן והוא יעשה את העבודה במחיר מיוחד .

כן , אז הבנתם עכשיו את פשר השפם הארוך והמוזר שניהיה לו, הבנתם את הזנב שמתפתח מאחורה ואת הקערה של החלב בבוקר ואפילו את תשע נשמות החדשות שהוא קיבל בכל בגלל שן חלבית של חתול שמת בצומת המושבים שהיה חתום על כרטיס אדי(תרומת איברים ) ושנתן את נשמתו כדי שדורון שם בדוי ילעס אוכל בהנאה.
״במותו נתן לנו את השיניים ״.
[email protected]


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל