זהירות מכמורת מהירות לפניך

לאחרונה רכשתי מכשיר שמזהה מצלמות משטרה או מכמורות מהירות ומבלי להרגיש גילתי שהפכתי לעבד לגבר הקטן הממושמע של המכשיר הקטן והמעצבן ,נמאס לי שכולם נותנים לי פקודות ולא יודעים איך להתיחס לגבר ישראלי טיפוסי


הנסיעה ברכב בלילה היא אחת הדרכים המצוינות לניקוי ראש, הכביש נמשך, האורות בצדדים, אתה מפוקס, ברדיו מתנגנים צלילים של שירים אהובים ואני מרגיש שאני מאושר אבל אז זה מתחיל ……..התיתכן מכמורת מהירות בעוד 900 מטר 800 מטר? תאט תאט תאט 700 מטר, תאט תאט 300 מטר תאט תאט תאט, אנחת רווחה -  טעיתי! לא נמצאה מכמורת………. יאאא בת של …..קילומטר את חופרת לי קילומטר שלם שאת מתישה אותי, חופרת יותר מכל מנהרה של החמאס , ובסוף כלום?!

לאחרונה  קניתי מכשיר קוברה זה  מכשיר שלמעשה מחליף את אשתך, הוא נותן לך הוראות תוך כדי נסיעה "תאט", "תן גז", "תיזהר, מצלמה, מצלמה ,מצלמה" .
מצד אחד אין לי בעיה עם זה שעוד אחת נותנת לי הוראות אבל כבר זו לא רק אשתי! רשימת נותני הפקודות נמצאת בתפוסה מלאה: אבא ,האישה, הילדים ,הילדים ,אמרתי כבר הילדים? ויש עוד כמה שמחלקים לי הוראות רק שהם לא מרגישים שהם מחלקים לי אותם, אז עכשיו גם הפוסטמה הזאת??? עכשיו גם היא תתחיל להכתיב לי את קצב הנהיגה???

שלמה ארצי כתב באחד השירים שלו שהמכונית היא לפעמים בית. בשבילי המכונית היא מקלט ,מקלט של שקט של מחשבות של סיכומים, של חזרה לאנשים שלא עניתי להם במשרד כי הייתי עסוק, אבל עכשיו היא נמצאת איתי, מציקה לי, מעירה לי, צועקת עליי, פשוט השתלטה לי על המכונית .

״צומת מצולמת , צומת מצולמת ״ היא צועקת לי מתוך המכשיר אז מה אני אעשה? אסתרק?? אמרח אודם?? מה לעשות , לחייך ? זה מצלמה של סלפי?? מה ,מה לעשות ?אני חושב שהגיע הזמן להבין שגבר ישראלי לא מסוגל לקבל פקודות ככה סתם, צריך לדבר אל ליבו ,אז חשבתי על כמה רעיונות לשיפור:

ראשית, צריך קול סקסי! חייבים קול סקסי! קול סקסי עושה חשק לגבר להקשיב! גבר הופך לעבד של קול סקסי .

שנית, חייבים לרכך את הסגנון בהם נאמרים המשפטים, לעבור מפקודות למחמאות ״חתיך שלי האט ״ , ״ ממי מצלמה לפניך תאט כדי שלא יתפוס אותך שוטר ואז אתה תכעס, אתה יודע שזה עושה קמטים - לא שווה... ״ ,או ״איך אני אוהבת שאתה נוהג ככה ״ קצת חיזוקים לא יזיקו .
דבר שלישי חוץ מרמזורים , נידות משטרה ומערבים יש עוד דברים בעולם לדוגמא ״בצידו השמאלי של הכביש מכונית תקועה ובה בלונדה גרושה הזקוקה לעזרה״ , או ״אם נשארו לך מאה שקלים בארנק יש מבצע של פילנדייה בפיצוציה מימין ״, ״בעוד דקות ספורות סטודנטיות מסיימות ללמוד תכין מראה מהמם ופוזה של מליונר ״ , ״תתיכן כוסית אש בעוד 800 מטר האט בעוד 700 מטר האט סרק את השעיר פתח חלון תרים בעוד 600 מטר האט תרים את הווליום ברכב תכניס שיר של פאר טסי בעוד 200 מטר תתיכן כוסית אש האט סובב את הפנים לכיון המדרכה מצדך השמאלי ….. טעות מדובר בקונפה .
ככה אנחנו רוצים את מכשיר הקוברה שלנו ! חם מזיעה וסקסי ורק ככה נצליח להוריד את התאונות ורק כך נשיג את  ההתייחסות  ותשומת הלב המלאה של הנהג הישראלי לכביש .


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל