למה לכם?

אתם המחנה למה לכם?

למה לכם? אתם מחנה הכופרים. אתם המחנה שמשקר, מרמה, מפיץ וירוסים של שנאת אחים. למה לכם להילחם בנו?
למה לכם? אתם המחנה ששונא תורה ומצוות ואת הישיבות הקדושות ואת לומדי התורה. אתם המחנה שהכפירה באלוהים ובהשגחתו היא הדגל השחור שלכם. אתם המחנה שרוצה להקים מדינת טרור ערבית בארץ התנ"ך. אתם המחנה שמשתף פעולה עם אויבי המדינה היהודית. אתם המחנה שמתרפס ונכנע לאויבים ומעודד אלימות וטרור. אתם המחנה שמתנכל לצה"ל וללוחמים הקדושים. אתם המחנה שכולו אש זרה מתלהבת לגרש יהודים ולפנות יישובים יהודיים מארץ הקודש. אתם המחנה ששונא מתנחלים. שונא התנחלויות. שונא יהודים. שונא יהדות.
למה לכם? מאז שקליפת יוון התגברה והתפשטה על נשמות ישראל, ועם ישראל זכו לנצחם בחנוכה, אבל המלחמה עדיין מלחמה, כי מלחמת יוון היא מלחמת תרבות. הקליפה הזו, של תרבות יוון, תמיד חוזרת וניעורה, אפילו שמכניעים אותה, היא תמיד מתגברת ומתפשטת יותר ויותר, וצריכים כוחות חדשים להכניעה. אתם מחנה הכפירה ולא המחנה הציוני, אתם מחנה בלי עתיד, ישראל אינה ביתכם, אינכם תנועה, אינכם קדימה, אין בכם מרץ, אין בכם קרן לישראל חדשה, אין בכם 'בצלם', אין בכם לא "זכויות אדם" ולא "שלום". אתם מרכבה לכוחות הטומאה של תרבות יוון. הקליפה שלכם מעלימה ומסתירה את הקדוש ברוך הוא. כמוכם כמלכות יוון שגזרה גזירה, שלא להזכיר שם שמים על פיהם של ישראל קדושים. ואמרה: כתבו לכם על קרן השור, שאין לכם חלק באלוהי ישראל. כלומר, זו קליפת יוון של הכפירות והאפיקורסות, שמתפשטות על נשמות ישראל. למה לכם? הרי אתם יודעים היטב שאין לכם סיכוי מול הקדוש ברוך הוא. אתם יודעים שאתם מכעיסים אותו מאוד מאוד.
הקדוש ברוך הוא חומל על עם ישראל, ושולח להם בכל דור ודור צדיקים, אשר הם מגלים ומפרסמים את הבורא יתברך שמו לכל עם ישראל, שזה היה בנו של שמעון הצדיק, מתתיהו כהן גדול עם בניו. הם יצאו ראשונים עם הדגל שהיה חרות עליו: "מי כמוך באלים י'ה'ו'ה". גילו את הקדוש ברוך הוא לכולם, שזה נקרא: אור האמת. איך נמדדת מידת האמת בבואנו לבחור במנהיגינו, בבואנו לבחור במי לתמוך ואת מי לחזק בעם ישראל? נבחר רק במי שדבוק בקדוש ברוך הוא, שמגלה ומפרסם יותר את הקדוש ברוך הוא, ואינו מפחד מאף אחד, אינו מחניף לאף אחד, שבו נחקקת האמת. מתתיהו ובניו היו הראשונים שיצאו נגד "תרבות יוון", שרצתה להשכיח את שם השם יתברך מעם ישראל, והם יצאו בגאווה יהודית. כך משכו איתם המון נשמות קדושות וטהורות, והקדוש ברוך הוא עשה לעם ישראל ניסים ונפלאות, ונקם את נקמתם, ומסר אויבים אכזרים בידינו, ורבים ביד מעטים, וטמאים ביד טהורים, ורשעים ביד צדיקים, וזדים ביד עוסקי תורה. כך שולח לנו הקדוש ברוך הוא את ממשיכי מתתיהו ובניו. עלינו להגביר ולחזק אך ורק את הבית היהודי ואת כוחות הקדושה.
למה לכם? למה קיצצתם חצי מתקציבי הישיבות הקדושות? למה אתם נלחמים בלומדי תורה והופכים אותם כביכול לפושעים ורודפים אותם? למה אתם פוגעים בגיור הקדוש שהיה עד כה והביא כה רבים תחת כנפי השכינה? למה אתם פוגעים ברבנות הראשית לישראל? למה אתם כופרים בשבת קודש? למה אתם כופרים בברית המילה? למה אתם פוגעים בקדושת הברית והמשפחה? למה אתם מזהמים ומטנפים את עם ישראל הקדוש בתועבה וזימה והפקרות? למה אתם מזהמים ומטנפים את עם ישראל בשנאת חינם? בשנאת אחים? למה אתם ממנים שופטים שמשכיחים את היהדות? למה אתם מלשינים על חלוצים יהודים גיבורים ורודפים אותם? למה אתם משתמשים באמצעי תקשורת כדי להרבות זנות ולשון הרע ורכילות? למה אתם מכניסים לכנסת ערבים שונאי ישראל היורקים בפרצופה של המדינה הטובה להם מכל ארצות ערב? למה אתם מרימים יד בקדוש ברוך הוא? למה אתם נלחמים בקדוש ברוך הוא? ערוץ 1 ערוץ 2 וערוץ 10 לאן אתם רצים? למה לכם? אתם חושבים שתצליחו במלחמה נגד השם יתברך? אתם הרי יודעים מה קרה ומה קורה למי ששלח ידו בארץ ישראל? בתורת ישראל? כל מי שפגע ופוגע בארץ ישראל ובתורת ישראל ובקדושת עם ישראל סופו ידוע. כולם יודעים מה קרה ומה קורה לכופרים. כולם יודעים מה סופו של כל מי שפוגע בעם ישראל ובמדינה היהודית.
למה לכם? למה לכם להפיץ עיתונים ולעודד אתרים שמטיפים לזנות ולשנאה. למה אתם משקרים שרע כאן? בעשרים השנים האחרונות, צמיחת המשק הישראלי היא בין הגבוהות בעולם. בשנת 2014 הייצוא של ישראל הגיע ל- 98 מיליארד דולר. מדינת ישראל מייצאת לכל העולם !!!! לאירופה המערבית והמזרחית. לארצות הברית, סין, יפן, דרום אמריקה ואפילו אפריקה. הייצוא שלנו גדל באלף אחוזים ב- 30 שנה. הישג של 4 מיליארד דולר בגיוס סטארט אפ בשנת 2014. הגיוס הגבוה ביותר שהיה בישראל מאז ומעולם. מספר המובטלים בארץ הוא מהנמוכים בעולם. הכלכלה השלישית בגודלה בעולם עלתה לרגל לכאן לביקור עם משלחת גדולה (יפן). הקדוש ברוך הוא נותן את ברכתו והמשק הישראלי במאקרו הוא בתנאים הכי טובים מבחינה היסטורית והוא בין הטובים בעולם. יש היום 27 אלף יחידות דיור חדשות לא מכורות. יש דירות רבות ביהודה ושומרון, בלוד, בראש העין, קרית גת, בנגב, בגליל ובעוד הרבה מקומות.
למה לכם לשקר ולהפיץ דברי בלע אנטישמיים כנגד ההתנחלויות? תושבי יהודה ושומרון חוסכים כסף למדינה, חוסכים ביטחון ומשליכים את נפשם מנגד במקום שיישבו במקומות האלה חיילים. חלוציה היהודים של יהודה ושומרון עוזרים לכלכלה הישראלית, מקיימים אזורי תעשייה עתירי מדע וידע, ומעסיקים רבים מבין התושבים הערבים ביהודה ושומרון. אם חלילה תהיה מדינת טרור ערבית ביהודה ושומרון גם אידיוט מוחלט יודע שמה שקורה בסוריה, בעירק, בתימן – יתרחש כאן על גבול פתח תקווה. מדינת טרור ערבית, כמו בעזה, מביאה איתה רק טרור מוחלט, כאוס וירי ורצח. ברגע שכדור יפגע בשדה התעופה בן גוריון מכיוון מדינת הטרור הערבית, יהיה הנזק למשק אדיר באופן שקשה לתאר.
אז למה לכם? למה לכם לשקר, לכזב, לרמות, להשחית כל חלקה טובה? למה לכם להתעלל במשפחת נתניהו ובכל תומכי הליכוד? למה לכם להתעלל בחרדים? למה לכם להתעלל בישיבות? למה לכם להתעלל ביהודים חלוצים בנגב ובגליל? למה לכם להתעלל ביהודים חלוצים ביהודה ושומרון? למה לכם להפיץ שנאה ולהכפיש את הטוב והיפה? למה לכם להפיץ זנות וזימה והפקרות? למה לכם להפיץ תרבות אכול ושתה? למה לכם להפיץ תרבות הצצה של "אח גדול"? למה לכם להפיץ תרבות נסיעות לחו"ל? למה לזהם אותנו בהערצת הזר והנכרי ולחקות כל תרבות זרה? למה לכם לסמם אותנו ולהסתיר ולסלף את האמת? למה לכם להילחם בעם ישראל? למה לכם להילחם נגד יהדות? למה לכם להילחם נגד צה"ל? למה לכם להילחם נגד המדינה היהודית? למה לכם להילחם נגד הקדוש ברוך הוא? לא למדתם לקח מאלה שעשו כן ועושים כן ומה עלה בסופם? למה לכם?


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל