באילו חוטים אתם אורגים את מארג חייכם?

לכל אחד יש תיבת חלומות פרטית.. בין אם היא שמורה עמוק במעמקי הלב, טומנת בה חלומות ילדות תמימים או שהיא ממשית בדמות תיבת עץ ובה גזרי עיתונים וגולות. לי יש תיבה וירטואלית לה אני קוראת תיבת ההולוגרמה שלי..ועליה אספר לכם בהמשך...אז באילו חוטים אתם אורגים את מארג חייכם?

ראשית דבר, אספר לכם אודות החוטים של מארג הקיום. העובדה היא כזאת. כולנו מחוברים בחוטים אנרגיה בלתי נראים. כולנו עשויים מאטומים. אנחנו מחוברים יחדיו במארג צפוף יחד עם השמיים.הכוכבים.החיות והצמחים. הכל אנרגיה. החומר הוא רק אינטרפטציה של המינד דרך מערכת החישה שלנו.זוהי שמיכת הטלאים הקוסמית. אך כך, גם חייכם במיקרו, אתם ורק אתם אורגים את מארג המציאות שלכם. את חייכם. יום, יום, דקה, דקה. בוחרים במודע או שלא אם להוסיף חוט בהיר או כהה. מושכים חוט עבה או דק, חוטים מנוכרומטים, או צבעוניים. אתם ורק אתם אורגים את השפע בחייכם, העוצמה, הצבעים, הניחוחות, האהבות. זאת מתוך בליל המחשבות, הרצונות, הפחדים והתשוקות המצויים בתת המודע שלכם.
אז כן. אתם אורגים אבל אתם יכולים גם להרוג. ניתן בקלות להרוג מציאות טובה ממש כפי שהורגים בדיחה. כולנו אורגים מציאות כל הזמן ללא הבנה של חוקי האלכימיה ולכן לעיתים מארג חיינו לא למורת רוחנו או לא ממש מדוייק לנו.
החיים הם בית הספר למיסתורין. לא רבים יודעים זאת, אבל למעשה כל דבר שקורה בחיינו הוא בסך הכל השתקפות פיזית למחשבות, רעיונות, פחדים, רגשות , רעיונות שקיימים בתוכנו, ושל אחרים סביבנו. למעשה כאן בעולם אנחנו רואים רק הולוגרמה של תוצאות הבריאה שאנו ואחרים בוראים. הבריאה היא תהליך רב משתתפים ואנחנו חיים ברצף סיפורים, ליתר דיוק "הולוגרמות" שלנו ושל אחרים. האוטו שאתה נוסע בו הוא הולוגמה והתממשות של רעיון של מישהו, הבית שאתה חי בו, אם לא בנית ועיצבת בעצמך, הוא התממשות רעיונית של מישהו אחר.החולצה שאתה לובש, הלחם שאתה אוכל וכל דבר אחר שאינכם יזמתם, הגיתם או בניתם הוא התממשות סיפור של מישהו אחר בו אתם חיים ופועלים במרחב.
כולנו בוראים מציאות כל הזמן. העניין בלברוא מציאות היא מודעות לאיכות.
לפני שנכנס לאלכימה לבריאת מציאות חשוב שתבינו כי האלכימיה עובדת במארג ובד ובד עם ההתעוררות הרוחנית שלכם, הן פועלות יחדיו, זו מזינה את זו . אדם שרוצה לברוא איכות חייב לחדד ולהפיח איכות גם בכישוריו התודעתיים, הרגשיים והמנטלים. מה שנקרא להתעורר.

מהי התעוררות

תהליך התתעוררות הוא התהליך בו אתם מבינים שהבריאה אינה מה שרואים בעניים אלה דווקא מה שנסתר מהעין. היא תהליך שבו אתם מבינים שאתם נעים במסלול של הכשרה רוחנית. והמטרה שלכם היא לחיות באיזון, הרמוניה, ידע ואמונה .זהו מסלול המוביל אל העולם שמאחורי העיניים שלכם, ודורש את שיחרורו של העולם הישן ובו שק האמונות הישנות שמעכבות אתכם .
חניכים במדעי האלכימיה הרוחנית של מסע חייכם אם אתם קוראים את הפוסט הזה עכשיו ומגלים עניין זה מכיוון שהרוח שלכם מבקשת ליצור משמעת חדשה של התפתחות הדורשת מכם לשים יותר לב לרגשות, מחשבות, פעולות, מילים וסדר היום שלכם . אתם סטודנטים שוב, חניכים במדע האלכימיה הרוחנית של מסע חייכם.
רוב האנשים מתעוררים כאשר משהו טרגי, טראומטי, או קשור למחלה התרחש בחייהם. מעטים אנשים שאני מכירה שקמו בבוקר יום אחד והודיעו כי היה בכוונתם החל מהיום להפוך לאדם מודע. התעוררות רוחנית פשוט לא קוראת ככה. היא מתפוצצת אל תוך החיים שלכם, כי אתם אמורים להבחין בה.
אם קיימת טראומה או כאב, תפקידם לרוב להכניס את הרוח לתוך המודע שלכם.
התעוררות היא קריאה לרמה גבוהה יותר של ידע להכנס דרך המסננים אל תוך הנפש שלכם. סוג של ידע כזה לא יכול להיספג רק על ידי אורח חיים או אידיאליים מסוימים. אתם חייבים להרוויח את התשובה לשאלה הזו. אתם חייבים להיות התשובה.

זו הסיבה שהחיים שלכם ישתנו באופן דרמטי כאשר תעלו אל רכבת היעוד איתה תנועו במסעכם הרוחני.
כל מערכת יחסים וכל ביטוי של החיים שלכם יעוצבו מחדש כדי להתאים למציאות החדשה שתנוע במהירות האור. סינכרוניזציות יראו כחלק אינטגרלי ומובן בחיי היום יום ולא יראו יותר כ"צרופי מיקרים" היות ואתם תבינו את המתמטיקה, הפיזיקה וחוקי הבריאה , ההצלחה, ומשיכת השפע. הסימנים יהיו חדים יותר, התדר יהייה ברור יותר ממש כתחנת רדיו שהתפקסה ומאפשרת קליטת מידע באופן חד וברור יותר מאי פעם.
התעוררות היא "הרמת המסך". ממש כמו לבקר במאחורי הקלעים של התאטרון הגדול. להבין איך הדברים באמת עובדים. לגעת ולהבין שפתיתי השלג שראית מרחפים על הבמה בקלילות הם בסך הכל אשליה גסה של קלקר גרוס והתותים האדומים שנקטפו מהשיח הם מפלסטיק קשיח, ההבנה שזוהי רק תפאורה, שהשמש מצויירת, העשן והערפל הדרמטי שהיה בסצנת האבירים בסך הכל יוצא ממכונת עשן ישנה ושהמלך הרם והנכבד הוא רק שחקן.
בריאה היא תהליך פרקטלי שבורא וממשיך לברוא שוב ושוב ללא סוף. בכל עגבניה קיימים עשרות זרעים שהם מאות עגבניות פוטנציאליות. בכל אדם קיימים מאות אנשים בפוטנציאל.
כל מחשבה היא תפילה. תפילותינו יוצאות אל היקום וייכנסו לתוקף באופן כלשהו, כאשר זרעי המחשבות יבישלו להכנס אל המימד הפיזי ולההפך למציאות עבורנו.המחשבות נשמעות במארג הקיום. זהו מעגל אלכימי. רגש יוצר מחשבה- המחשבה יוצרת רגש שבורא מציאות.

 
 

אז ככה..ישנה אלכימה ברורה לבריאת מציאות איכותית , יש בה חוקים ומתמטיקה ופיזיקה ותזמון..
ג'יזס לא היה אל, מוחמד לא היה אל , בודהה לא היה אל וגם לא משה. הם כולם היו מורים.
מורים שלימדו את הבריאה, לימדו דת אחת. דת האהבה. האהבה היא שורש הבריאה ממנה נגזרות הכרת התודה, הנתינה , וחברותיה הנעלות.
המורים הללו הבינו את מפתחות וחוקי היקום והתודעה וידעו לברוא מציאות מתוך הבנת האלכימה שלה.

האלכימיה לבריאת מציאות

1. רעיון. כל מציאות טובה מתחילה בקורט רעיון מדויק - וכדאי שהוא יהייה חוט צבעוני במיוחד.
דמיינו את זה כך, רעיונות נראים כזקיקים קטנים או גדולים עליהם יש תיקט עם שם הוגה הרעיון והם עפים להם במרחב. *למה אני קוראת להם זקיקים? משום שמבחינה גרפית זה מאוד מעניין אך ישנה הקבלה שנעשתה על ידי רופאת נשים אמריקאית שחקרה את פוריות האישה לכך שנשים שאינן פוריות או אינן מבייצות לעיתים הבעיה שלהם נעוצה בחסר ביצירתיות, או בבעיה להוציא רעיון אל הפועל, מה שנקרא עקרות רעיונית. וכשפותחים ומרפאים משהו שם , בניצוץ הילדי שלהן, בזרימה היצירתית. פתאום גם הפוריות שלהן משגשגת.


מה עושה זקיק רעיון לזקיק פורה שמשמין וגדל לכדי התממשות במימד הפיזי? ישנם כמה כלים שיעזרו לכם:
ויזואליזציה
איך זה עובד? ראשית בואו נתחיל עם נקודת המבט של פיזיקת המחשבה. מחשבה היא תדר, רטט. בסופו של דבר היא צורה עם מבנה.
הסיבה היחידה שהאדם הממוצע לא יכול "לראות" גל מחשבה היא משום שהיא לא נמצא בטווח הראייה שלנו. היכולת התפיסתית של העיניים שלנו לא יכולה לתפוס את המחשבה שיוצאת מאיתנו. זה לא אומר שהיא לא אמיתית. ולא קיימת. מחשבה היא דבר.

בוא ננסה לדמיין שקית ניילון לכריכים. היא שקופה. אנחנו יכולים לראות בקלות דרכה. אבל מה קורה אם נערום עוד כמה שקיות פלסטיק על גבי אותה השקית נוכל בכל זאת לראות? ֿכן, אבל זה כבר יותר אטום. אוקי ואם נוסיף עוד 5, ... 10 עוד ... 100 שקיות. עדיין נראה משהו? לא. משום שלמרות שהשקית מאוד דקה ושקופה, יש לה מבנה ובסופו של דבר, כאשר כרוכות יחד מאה שקיות הצפיפות מצטברת ויוצרת משהו מסיבי יותר.
ככה מחשבות עובדות במציאות התלת ממדית שלנו. וכך רעיון "משמין" על ידי ויזואליזציה טובה וממוקדת. ככל שנרד לרזולוציות דקות ולפרטי פרטים כך הסיכוי שהרעיון יתמגנט ויקרה ויתממש בחיינוֿ.
בפועל אתם יושבים למשל רבע שעה ביום ועושים השחזה של הרעיון, נכנסים לרזולוציות דקות של איך זה יראה..ירגיש, יריח. שמים לב לרגשות שעולים, תמונות, צלילים, סיפורים, כך אנו בונים צפיפות ובלי לשים לב הולכת ונבנת לכם תכנית אב. מארג חוטים צפוף.

בסדנאות אני מבקשת מהמשתתפים לחשוב על רעיון או חלום שהם חולמים כבר שנים והוא תקוע באיזו שהוא מימד שאינו מאפשר לו יציאה אל הפועל, יחד אנו בודקים איפוא התקיעות הזאת ובאיזה מימד היא נשארה. מה החסמים שאינם מאפשרים לה לעוף להתממשות ומשאירים אותה במימד ה"רעיונות שאינם פוריים" אשר מתנונים עם הזמן בארסנל הרעינות הלא ממומשים. לאחר מכן אנחנו משחררים אותו אל השדה באופן מדוייק . בדרך כלל מה שקורה אחרכך נראה כמו ניסים אך אלו הם התממשויות וסינכרוניזציות מדהימות שנעות ומביאות את הרעיון אל ההתממשות המיוחלת .

 

 
איך עושים ויזואליזציה

 

א. מדיטציה. שיטה נפלאה למיקוד. מי שמסוגל להתמיד, זה יעבוד נפלא ויביא עימו תוצאות מדהימות.
רבים פונים אלי ואומרים כי הם מתקשים לשבת כל יום 15 דקות להרגע ולדמיין. המינד שלהם מפריע ואין להם הרבה סבלנות וזמן.ראשית חשוב שתבינו שמדיטציה היא תרגול כמו כל תרגול אחר ומחייבת רצינות והתחייבות אישית מול עצמך. אם אתם ממש לא מסוגלים יש גם פתרון לזה ועדיף לא להלחם בזה משום שאם אתה מרגיש רק מעצם העניין הזה מתוסכל, כבול, משועמם, ולא מצליח . אז זה בדיוק המסר שאתה שולח עם הרעיון שלך ליקום וזה גם מה שיתמגנט אליך.
פתרונות נוספים למתקשים במדיטציות:

ב. ויזואליזציה ספונטאנית
אם שיטת המדיטציה מתסכלת. דמיינו בצורה סופנטאנית. חשבו רגע על סיטואציה, אתם בבית, בדיוק ראיתם מישהו אהוב או אחד הילדים הביא מבחן מוצלח..או קיבלתם טלפון משמח.. והאנרגיה שלכם נמצאת במלאות, התדר גבוה והשמחה גבוה. אתם במצב של תדר גבוה. נצלו את זה! נצלו את האנרגיה בזמן שהיא גבוהה באופן טבעי .ברגע שאתם מודעים לזה אתם יכולים ממש לחלוב את האנרגיה הזאת לבריאת מציאות. זאת בדיוק האלכימה. הבנת הרטטים שקיימים בך וניצולם באופן מודע ומושכל . כשאתם מרגישים שמד האנרגיה גבוה, תחליקו לתוך המצב הזה עם הויזואליזציה ותנו למחשבות שלכם ליצור מבנים בתוך האנרגיה הטבעית שאתה מחזיקים. זה הזמן המושלם להתחיל להפריח חיים בסיפור, ברעיון הזה בראשכם ולדמיין איך החיים שלכם יכולים להתפתח באופן יצירתי ומושלם.
לכו בגדול. תגזימו זיכרו שהיקום מדבר בתדירות ושעורים של רטט כך שאם את התמונה ואת הסיפור שאתם משתמשים יוצרים תחושה נפלאה של זיקוקין בתוככם, היקום מקשיב לזה, ויגדיל את איכות הסינכרוניזציות והתדרים הללו בחיים שלכם.
ג. ספרו לעצמכם סיפור
למוח יש נטייה לנדוד מחוץ לסיפור מה שעושה את זה קשה להתמיד ולשמור על זה לאורך זמן. כשאנחנו כותבים ומספרים לעצמנו סיפור, קל למוח להזדהות עם זה ולדמיין ולהמחיז את זה, כתבו איך חייכם היו נראים אם הייתם עשירים ככורח, מבריקים, מאושרים , עם זוגיות מוצלחת.
• איך זה היה מרגיש?
• למי היית תורם ?
• האם היית שולח את כלבך לתחרות לכלבים מצטיינים? או כל שאלה אחרת רלוונטית לנושא
• איך הביטוי הכי גדול שלי כנשמה בגוף פיזי היה נראה? אם היו כל האפשרויות פתוחות בפניי מה הייתי עושה?
• ספר את הסיפור הזה בקול רם למישהו אחר
• הקלט את עצמך ושמע את זה שוב ושוב
• רשום את זה בסטטוס והדבק אנשים נוספים בשמחה שלך ועל ידי שיתוף החזון שלך עם אנשים רבים אשר ישכפלו את כוח הרעיון שלך ויגרמו לזה להיות חזק יותר ומדבק
• בשלב הזה לא ממש חשוב להצמד לפרטים כי הפרטים עוד ישתנו בהמשך,
זכרו שמה שהכי חשוב כשהתדר גבוה זאת ההרגשה שמגיעה מהדבר הזה ולא הפרטים. הפרטים ילכו ויתבהרו ויתפקסו ויגדלו
+++ אם זה משהו אחד כמו סכום שהיית רוצה להרוויח או רעיון ממוקד מאוד תכתוב על זה על נייר, תדביק מול המיטה ותאיר על זה בפנס כמה פעמים לפני שאתה הולך לישון, לאט לאט הדבר הזה יכנס לתת מודע שלך באופן סבלימינלי וימגנט את המציאות בהתאם.

ד. לכו אחר התשוקה הטבעית שלכם***
כל מורה חכם יאמר לכם שהתשוקה היא המנוע הגדול ביותר בתהליך יצירת מציאות. לכו אחר התשוקה הטבעית שלכם כאשר אתם פועלים מתוך תשוקה טבעית. זוהי אנרגיה טהורה ואיכותית הנובעת מכם כמעיין מתפרץ ללא סוף.
אל תשימו את עצמכם בתבניות, סיפורים ותשוקות של אחרים ותנסו להגשים. זה פשוט לא יעבוד. כ זה לא מלווה בתשוקה טבעית אלה העתק.
כשאתם פועלים מתוך תשוקה טבעית הדברים יאיצו ויתמגנטו אליכם בדרך הכי מהירה, הכי זורמת והכי נכונה עבורכם ברגע הזה.

ה. לזרום עם המציאות
לא להלחם בתחנות רוח. זרמו עם הנתונים הטבעיים שיש לכם בחיים. אם אתה מובטל כרגע ונע בין דירות ורוצה לחיות בקיסריה כמנכ"ל מצליח. אל תהייה קשה עם עצמך . זה לא קורה ביום אחד. אל תאמר לעצמך דברים בנוסח "אני חייב! ", ":אני צריך!" "עכשיו!" "למה זה לא קורה לי עכשיו??" תבין שלתהליכים יש זמן . "אני חייב" זאת לא שפה קוהרנטית לשדה הקוונטי. השדה לא מזהה את תחושת הרוצה או לא רוצה הוא רק מזהה את ההרגשה של מה שאתה מדבר עליו. חייב! ועכשיו! רק ייצר התנגדויות המלוות ברגשות צינים ושלילים לאורך זמן וימשוך מציאות דומה שוב ושוב. הכר בזה והבן שאולי זה לא הזמן הנכון להתממשות הרעיון כרגע ופעל בעדינות ובסבלנות עם עצמך. תהייה עדין עם עצמך, חכה לרגע המתאים או עבור לדבר הבא.


2. הטענת הרעיון ברטט גבוה***
לאחר שביצענו ויזואליצזיה משובחת וירדנו לפרטים , כתבנו ,סיפרנו , חלמנו והגינו והרעיון שלנו עומד ומשמין ומבשיל במרחב הוא זקוק לאנרגיה נוספת כדי להתרחב. למדחף, מנוע שיפעיל את כל הדבר הזה. אנרגיה היא רטט. רטט גבוה נוצר מרגשות ומחשבות חיוביים ובייחוד שמחה, ותשוקה. מכירים אתה אנשים שנראים כמו קפסולת קפה אנושית כאשר הם דלוקים על רעיון.. הם כל היום מדברים עלזה בהתלהבות, הם קמים מוקדם בבוקר עם התלהבות ומדביקים אחרים. הם בדיוק פועלים נכון ! בין אם במודע או שלא במודע. משום שהם פועלים ברטט גבוה שהוא המנוע שמפיח חיים ברעיון שלהם. ללא הרטט. הרעיון היה נובל.
שימוש במילים נכונות ומדוייקות ולא מעכבות מציאות. גם המדע היום יודע שמילים בוראות מציאות . הרטט של הקול שלנו מפיח חיים באותיות שיוצאות לנו מהפה ויוצרות שדה אנרגטי שמושך מציאות. מילים כמו אני רוצה. אני יכול, יש לי את זה כבר, זה כבר קורה, אני מצליח. יבראו מיציאות חיובית מתממשת לעומת מילים כמו אני לא, אולי , מתי שהוא.. שיתקעו את הרעיון במימד הלא, אולי..או המתי שהוא.


3. הודייה ,כשלוחה אנרגטית מהלב אל שדה ההתממשות***
שלב חשוב מאוד. לאחר שיש לנו אב טיפוס מדוייק של מה שאנו רוצים לברוא בחיינו, אנו צריכים ל"הרגיש" כאילו הדבר כבר נעשה**. מתוך הודיה לבריאה אשר אפשרה לזה לקרות. לומר תודה שהדבר הזה או הזה כבר נעשה בחיי. לדמיין את התממשות בחיינו . לדוגמא, אם אתם מייחלים לאהבה שתכנס אל חייכם. בשלב הזה אתם צריכים לחוש אותה כבר כאן. לדמיין את הרגש החזק בלב, הריח, תחושת הריחוף והזמן שעצר מלכת. את הנכון והמיועד או המיועדת שהגיעו אל חייכם בקלות. ממש לראות את זה ולהודות לבריאה על כך מכל הלב. הלב הוא מאוד חשוב וקריטי כאן. משום שהוא המנוע אשר שולח את הרגש מאיתנו בצורה אלקטרו מגנטית לשדה. כאשר תהייה הודייה מהלב על דבר שנעשה יתרחש הקסם. המציאות שהיא מראת קסמים תראה באופן מדוייק את מה שאנו מדמיינים ש"כבר" קרה. כטבעה של כל מראה והשתקפות. חשוב לי לציין כי אנרגיית הודיה היא שונה לחלוטין מאנרגית תפילה וחזקה עשרות מונים, משום שאם אנו מתפללים למשהו שיקרה, משמעו שהוא עדיין לא קרה וזה משאיר אותו במימד הלא קרה. אם אנו מודים. משמעו שזה נעשה.

 


4. שחרור הרעיון***
אם הייתם יושבים בסדנה והייתי מציירת על לוח גרף של האלכימיה, הייתם רואים כי הקו עולה ועולה ועולה ובשלב הזה צונח צניחה חדה לפני העליה הגדולה. "המעוף הגדול" אני קוראת לזה . חשבו על זה ככדור פורח שצריך להמריא ואנו צריכים לשחרר את כל שקי החול שמעכבים אותו. בשלב הזה חייב להתבצע שחרור מושלם מתוך הבנה שלכל דבר בבריאה יש זמן התממשות . לתינוק לוקח 9 חודשים להיות מושלם לצאת לחיים, לזרע של בצל לנבוט לוקח שבוע, לזרעי דלורית יומיים..לכל דבר יש זמן טבעי. היו סבלנים. בשלב הזה אם תלחצו תקבלו לחץ בחזרה אשר יעכב התממשות ברמה הפיזית.
קבלו באהבה את ההבנה שאתם לא רואים את התמונה הגדולה. ושיש אינטיליגנטציה גדולה לכל היקום הזה. חיו בהכרת תודה וקבלו את העובדה שמלאכים ומצרפי הצירופים הם אפוטרופוסים בחיינו, ושכל מחשבה היא תפילה. שחררו ותנו לסינכרוניזציות למצרפי הצרופים בחייכם לקחת פיקוד.
אתם תראו איך לא ירחק היום ומתוך השחרור יבצבצו בזמן הנכון שלהם צירופי מקרים מדהימים שילכו ויגדלו ויעזרו לדבר הזה לקרות.

לסיכום אגלה לכם סוד…לכל אחד יש תיבת חלומות פרטית..בין אם היא שמורה עמוק במעמקי הלב, טומנת בה חלומות ילדות תמימים או שהיא ממשית בדמות תיבת עץ ובה גזרי עיתונים וגולות . לי יש תיבה וירטואלית לה אני קוראת תיבת ההולוגרמה שלי.. היא יושבת אצלי על הדסקטופ ואני שמה בה תמונות של כל מיני דברים שהייתי רוצה שיהיו לי בחיים..זה כיף. זה ילדותי ויש בזה קסם וחן .. כמו למשל שיש לי חלום כזה שתהייה לי גלידרית אוטובוס ישן קטנה..הכי וינטג'ית..* ככה גם הקמתי את הגינה האורגנית שלי...* מה גם שאני יודעת שככל שאביט באותם התמונות ..התודעה שלי תמשוך אליה התממשות פיזית ותאמינו או לא.. הדברים מגיעים אלי בדיוק מטורף..סמל ההבעה ‏‎smile‎‏ ממש בהזמנה..אני קוראת לזה הזמנה און ליין מהאינטרנט הוירטואלי הגדול. מהבריאה. רק על זה אין מיסים..סמל ההבעה ‏‎kiss‎‏ נסו גם אתם...
מאחלת לכם דיוק והתממשות נפלאה. אריגה צבעונית ונעימה.

שלכם, אסטוריה.

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל