אומרים החיים והמוות ביד הלשון. האומנם!?

מי שחשב שדיבורים של נשים אלו זיוניי שכל יש לי הפתעה בשבילו!

תגלית מרעישה!!!

מאמר בירחון בריאות אמריקאי מאשר שפרופ׳ קאמין מיי גילה בלוטת הורמון חדשה מתחת ללשון!
הבלוטה בכינויה הרפואי sm71 או בלשון העם בלוטת הסקס מפרישה הורמונים להגברת הסקס תוך כדי חיכוך הלשון בדופן התחתונה של הלוע.
הבלוטה שהיתה עד כה מוסתרת על ידי הווריד העובר במרכז הלשון התגלתה בטעות במחקר שנעשה על ידי קולגה של אותו פרופסור ״למה נשים מדברות יותר מגברים ומהם ההשלכות בנדון״.
מתברר שמבנה הלוע אצל הנקבה שונה במקצת מהזכר ושטוח יותר כך שתוך כדי דיבור הלשון מתחככת בתחתית הפה ושולחת מסרים מיניים לתת מודע ואורגזמות קטנות למוח.
אצל הזכר ההאבסת הפה בכמות גדולה של אוכל היא הדרך היחידה שבה הוא חש את אותה החוויה.
עוד דרך בה שני הצדדים יכולים לחוות את תפקוד הבלוטה היא באקט מיני אורלי או בכינויו הדוחה 69.
דבר נוסף שיכול להפעיל את הבלוטה אצל נשים הוא לעיסת מסטיק, עיוות הפנים, הוצאת לשון וכו...
המחקר כרגע נמצא בשלביו הראשונים ויש הטוענים שיביא שינוי מהותי בהתייחסות כלפי הסקס בין נקבה לזכר!

אומר פרופ׳ קאמין מיי ״אנו עדיין בקצה הקרחון אבל באופן לא רשמי מתברר שמציצת אצבע אצל תינוקות משחררת את אותו הורמון והיא הגורמת לרוגע וכנראה להתמכרות לסקס מגיל צעיר.
המחקר מסתעף גם לבעלי חיים וכרגע התחלנו לבדוק כלבים, חתולים, קופים ופרות.
שוב באופן לא רישמי אצל החתולים ניקוי הגוף על ידיי הלשון גורם להפרשת ההורמון ולכן החתולה הרבה יותר תוקפנית אם מפריעים לה באמצע הנקיון/האורגזמה.
הכלבים שמנו לב מלקקים את בעליהם ולאחר מכן נצמדים לרגלו מתחככים עד הגיעם לקלימקס.
אצל הקופים הטריגר של אותה בלוטה הוא הזזת הפה בזמן ניקוי בן הזוג או הבבון השני מקרציות וזוחלים שונים ואצל פרות לעיסת העשב תוך כדי השמעת קולות המוווווווו יוצרת מינון גבוהה של ההורמון ויש בהחלט אפשרות שהדבר משליך על כמות החלב, איכותו וההורמונים שנמצאים בתוכו כמו הורמון הגדילה״.

אז הנה לכם עוד משהו הזוי שמאשר לנשים להמשיך ולברבר ללא הגבלה!
מה שאותי מפחיד זו המחשבה שמעכשיו כול פעם שאראה נשים מדברות באוטובוס, בתור לסופר, בתור לקופת חולים או כול מקום אחר תעבור בי מחשבה "מה בדיוק מתחולל בראש שלהם כרגע!... ובפה!?".
תדמינו דייט ראשון היא מדברת, מעוותת את הפנים, מוציאה לשון וממשיכה לדבר, אתה יודע שהיא כרגע נהנת מסקס פרוע בפה ואתה!?... כול מה שאני יכול לעשות זה להאביס את עצמי בכמויות אוכל אדירות ולקוות לגמור לפחות פעם אחת... מהלשון!
אווי אברוך!!!


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל