מה שקורה בתאילנד נשאר בתאילנד חלק 2

לכבוד יום הולדת שלי ,נאספו החברים ושוב יצאנו לטיול השנתי שלנו והפעם היעד ....תאילנד (כמו בכל שנה )קוסמוי :
ברגעים הראשונים בקוסמוי אתה מגלה שבאי הזה יש יותר ישראלים מתאילנדים , ברחובות מסתובבים רכבים עם רמקולים ענקיים שמשמעים שירים במזרחית ומודיעים על הערב קריוקי ב״קוקו בר ״ וזה לא המקום הישראלי היחיד בתאילנד: יש שם ״המטייל ״, ״צבר״ ועשרות מסעדות ישראליות עם אוכל כשר ובית חבד בגודל של אולמי פאר בקיצור צריך להחליף את השם מקוסמוי לעפולה עלית .

אחרי ערב קריוקי מדהים בקוקו בר , מלא בכוכבי הזמר המזרחי בראשם רגב הוד , ומאור אדרי , הקהל הישראלי עשה שמח ורקד ושתה והזמרים נתנו שם הופעה כמו בקיסריה (למנחה האירוע - הבנו שאתה עוזר לישראלים ,שוטר מתנדב ,רופא מתנדב,אחות מתנדבת , וברמן מתנדב אבל למה לספר על זה כל רגע זה כבר לא מצווה ).

למחרת החלטנו לעשות שינוי מהמועדונים הישראלים והחלטנו ללכת לגרין מנגו שזה מועדון של יתר התירים שמגעים לאי אבל מכיוון שהמועדון נפתח ב1 בלילה החלטנו להעביר את הזמן בטיפול פנים , מעולם לא עשיתי טיפול פנים זה יכולה להיות תחילתה של ידידות נפלאה .
נכנסנו אבי דורון שם בדוי ואני נשכבנו על ספת הטיפולים. המטפלות רבו בניהם מי יקח את דורון שם בדוי אחרי שהם הבינו שיש לו שחורים בפנים יותר מאשר באתיופיה (הסתבכתי). אחרי קרב מכות קצר נבחרה המסכנה והתחיל הטיפול .
אדים חמים מילאו לי את הפנים קרמים ומסכות בכל מיני שמות שושידו , אבטיח וקרם שטיח זאת היתה שעה של כיף קמתי והפנים שלי הבריקו כמו תחת של תינוק. התרגשתי, מזמן העור שלי לא היה מתוח ונקי ככה. ואוו גם הפנים של אבי הבריקו (דורון הוזמן להמשך טיפול ) .
תוך מספר דקות כבר היינו בגרין מנגו (גרין מנגו זה מעודון לילה תחת כיפת השמיים שכולו מחוסה בתאורת אולטרה סגול מרשימה ) .
בכניסה למועדון הבנתי שמשהו לא בסדר או שכולם שיכורים או שיש משהו שפשוט הורג אותם , כמעט כל צעד שלנו לווה במבטים מוזרים אולי לא באו לכאן ישראלים מעולם חשבתי לעצמי אולי דורון מבוקש והם יודעים ?אולי ואולי ? בשלב מסויים אבי קרא לי מהבר התברר שהברמנית שנקרעה מצחוק רצה לתיק שלפה מראה והראתה לו …..הפנים שלנו אחרי הטיפול היו מלאות במשחות וכאשר אתה מאיר את הפנים באולטרה סגול אתה נראה כמו קספר (רוח רפאים ) אני לא מאמין ……..תוך 3 דקות ברחנו משם לאור מהבושה ולא חזרנו לשם יותר לעולם .

קופנגן - מידי חודש האי הקטן מתמלא בתיירים שמגעים מכל תאילנד וממלאים את האי הקטן לקראת מסיבת הפול מון .
כבר שהגענו לאי הבנו שהסרטים מתחילים מכיון שמוניות למלון לא היו בהישג יד. נאלצנו לקחת מונית סירה כן מונית סירה יש דברים כאלה רק בתאילנד , ערב, הים סוער ואנחנו נוסעים במונית סירה (סירת דיגיים קטנה שבקושי עומדת בעוצמת הגלים ) אחרי 20 דקות של שייט וגלים בגובהה של צונמי הגענו למלון, נישקנו את האדמה והודינו לאלוהים על שהגענו שלמים ,אחרי שאבי שלשל, אני הקאתי ודורון הזמין בירה (חסין המניאק )הסתכלנו לצדדים וגילנו רצעות חוף מדהימה שיופיה נגלה רק למעטים , עצי דקל, חוף מדהים והכל בלב הגונג'ל. החוף ציורי והאווירה מחשמלת , נגשנו לקבלה קיבלנו את החדר שלנו שהיה במרחק של 3500 מדרגות במעלי ההר. עלינו למעלה ,עלינו למעלה , עלינו למעלה זה לא טעות פשוט לקח לנו יום שלם לעלות , ומהרגע שהגענו לא יצאנו מהחדר למי יש כוח לרדת 3500 מדרגות מה אני במרתון תאילנד?
אחרי יומים של בטן גב יצאנו למסיבה הכי מפורסמת בתאילנד מסיבת הפול מון, שוב סירת דיגים הפעם מצוידים בחגורות הצלה תהילים , והרבה אמונה בצדקת הדרך (תמיד רציתי לרשום את זה ) הפלגנו למסיבת הפול מון .
מסיבת הפול מון היא חוף פראי שאליו מאספים קרוב ל 100000 איש צעירים ומבוגרים והם רוקדים כאילו אין מחר , הצעירים צובעים את הפנים בצבעי מלחמה זוהרים ורוקדים ושותים עד שיכרון חושים וזה היה משגע כולם רוקדים קופצים מתנשקים כן היו שם בנות שנישקו כל מי שעבר קופצים בחבל בוער באש (מפגרים ) , נמרחים אחד בזיעה של השני , היו שם מראות קשים של ילדים מפורקים על חוף הים מרוחים מסמים ומבוהלים , והיו מראות של נשים וגברים עומדים בלב בים ועירומים ועושים את צריכיהם (כן אין שרותים ) אבל הדבר החשוב ביותר היה שם שמח , זאת היתה חוויה שזוכים לחוות פעם בחיים (אבל רק פעם אחת ) .
אני לא אחפור לכם בראש יותר מידי אבל באמת שהיה כיף, תאילנד היא המדינה הכי מענינת בעולם החיוך לא ירד לי מהפנים , לא במסע פילים , לא כשנכנסתי להצטלם עם נמר חי ולא כשדורון נחר לי באוזן, פשוט נהנתי והרגשתי בחלום רק שגם החלום הזה נגמר מהר ושוב אנחנו כאן במציאות הישראלית .
לכל מי שלא מאמין חפשו את האינסגרם שלי יש שם תעוד להכלerezshedo .
לתגובות [email protected]


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל