מגילת אסתר הגריסה החדשה

ויהי בימי בנימין נתניהו, הלוא הוא אותו ביבי המולך מנהר הירדן עד אגם הים התיכון, שבע ועשרים ומאה מטר מרובע מלא ביהודים ערבים ועוד בררות למיניהן. בימים ההם עשה המלך ביבי משתה לאלפיון העליון הנמצאים בקיסריה, כפר שמריהו וירושלים הבירה, למגדול ועד קטן בחצר גינת המלך ליד בריכת הסולטן.

פורים בפתח ואין בית בישראל שלא מרגישים בו את אווירת החג, החג הכי שמח ליהודים! על מה ולמה!?
הגיבורים שלנו הם: מלך הזוי עם ערך עצמי נמוך מאד. יין, נשים וכסף עושים לו את זה... בנימין נתניהו!?
המלכה התורנית הלוא היא ושתי שלא בטוחה בעצמה ומשנה את רצונותיה... פלור קייטס (אישתו השניה של ביבי)
ראש השרים או ראש הממשלה, הנבל הטיפוסי המן ששואף לשליטה מלאה ומוכן למכור את משפחתו ונפשו לשטן רק בשביל...!?
היהודי הקומבינטור הפיקח, מלא ביטחון עצמי וידע, תמים בנפשו שמושפל ונרמס על ידי שליטים עריצים על היותו חכם ואיש אמונה... אריה דרעי שכזה!?
הכוסית התורנית. האחת שאף גבר לא יכול לעמוד כנגדה, בעצם הפמניסטית האולטמטיבית! יודעת לשחק את הבלונדינית הסקסית והמטומטמת ומאידך רעה ופיקחת בטרוף... שרה בן ארצי הלוא היא שרה נתניהו!?
אורחים: בוז'י, ציפי, מישל אובמה, בוב וודוורד, מוחמד אמוואזי, שארל סנסון.
עכשיו כשהרכבנו לדמויות פנים זה נראה לי יותר אמיתי, מציאותי, מתחבר.
אז כל מה שנשאר לנו בעצם זה לספר את הסיפור עם הדמויות הרלוונטיות ולקוות שהלקח ילמד לכל

ויהי בימי בנימין נתניהו, הלוא הוא אותו ביבי המולך מנהר הירדן עד אגם הים התיכון, שבע ועשרים ומאה מטר מרובע מלא ביהודים ערבים ועוד בררות למיניהן.
בימים ההם עשה המלך ביבי משתה לאלפיון העליון הנמצאים בקיסריה, כפר שמריהו וירושלים הבירה, למגדול ועד קטן בחצר גינת המלך ליד בריכת הסולטן.
גם פלור המלכה או בשם חיבתה פלורה פלפורה עשתה משתה נשים.
ביום השביעי כטוב לבו ביין התחרמן בנימין על פלפורה הלוא היא פלור המלכה ואמר "הביאו האישה אלי בכתר מלכות (יעני חוץ מכתר על הראש כלום. והמבין יבין) כדי שכול המי ומי הפלצנים יראו את חיטוביה היפים ויחשקו בה".
והמלכה פלור מאנה לבוא למה שבע ימים היא טוחנת כמו פרה מכול הבא ליד ועכשיו היא ניראת כמו כונפה עם גלגל הצלה. "ככה מהרגע להרגע? מה הוא חושב שאני פארג'? יאללה שילך לחפש מישהי אחרת, נראה מה הוא ימצא... גיבור גדול" אמרה ולעסה פולקה של עופיון.
והמלך נתניהו קצף מאוד (בתרגום חופשי: ביבי קילל כול כך הרבה שיצא לו קצף מהפה)
ויאמר לחכמים "מה לעשות לפלורה פלפורה!? היא מזה מעצבנת אותי כול פעם סיפור אחר, פעם כאב ראש פעם מחזור אם אני מוותר לה עוד קצת הביחד שלנו יקרה פעמיים בשנה.
פעם בקיץ ופעם בחורף!"
ויאמרו לפני המלך "אם לא תבוא לפני נתניהו המלך ייתן מלכותה לרעותה הטובה ממנה".
והמלך ידוע כאידיוט גמור עשה כדברם וקרא למוחמד אמוואזי הלוא הוא גו'ן הג'יהאג'יסט, בן למשפחה מבוססת ממערב לונדון ובעל תואר במדעי המחשב לערוף אל ראשה.

איש יהודי היה בשושן הבירה, ושמו אריה דרעי והוא היה אומן את שרה בן ארצי בת דודו. (אומן מהשורש מאמן) היה דרעי מאמן את שרה בראזי תורת הפיתוי ואיך להפיל גברים עשירים ברשתה כי אין לה אב ואם ואפילו לא שקל אחד על התחת.
והייתה חייבת שרה לדודה אריה ממון גדול למה נתן לה הכול בהקפה עם ריבית פריים פלוס 6.5% וקנס על איחורים 100 זוזים ליום עבודה.
ובן ארצי יפת תואר וטובת מראה והיא נושאת חן בעיני כל רואיה.
וכמות אביה ואמה לקח אותה דרעי לו לבת (למה היה איש דתי ולא העיז להתעסק עם קרובת משפחה)
וגברת שרה בן ארצי נלקחה אל בית המלך נתניהו. ובנימין אוהב את שרה (אוהב בתרגום פרסי חופשי) היה חם עליה אש עד שלא יכל להתאפק ורצה לשים לה את הכתר בכל מיניי מקומות אבל בינתיים שאף אחד לא ישים לב שם לה אותו על הראש והמליך אותה תחת פלורה. (המליך בתרגום פרסי עממי) שם עליה מלח פלפל קצת זעפרן, מרק של גונדי עם קצת מהלא ברור הזה שצף בפנים, עשה משתה גדול והתכונן לאכול אותה מלמעלה למטה כולל ליקוקים באצבעות של הרגלים.
בימים ההם קפצו שני שומרי הסף (ציפי ובוז'י) ובקשו לשלוח יד במלך ביבי, למה כולם ידעו שהוא יושב מאחורי השולחן בחדר עבודה מעשן סיגרים הוואנה מסתכל בסרטים פורנוגרפיים ועושה, ישמור השם מה הוא עושה!
והדבר נודע לאריה דרעי והוא מיד השטנקר והגיד לשרה המלכה.
ושרהל'ה הלכה למלך וצעקה "מה אתה עושה עם סרטים פורנוגרפיים במשרד!? מה יש לבחורות האלו שאין לי!? אתה רוצה שאני אשים עוד 300סיסי סיליקון בציצי אז תבקש! נשבר לי כבר מכולכם הגברים, לא מספיק שאני צריכה לזייף אורגזמות הוא גם הולך ומתעסק עם אחרות! פויי!".
ואז הוסיפה ואמרה "ודרך אגב ציפי ובוז'י רוצים להרוג אותך" והלכה.
והמלך נתניהו ההמום קרא שוב לחכמים ששוב המליצו על ג'ון הבפטיסטי... אופס סליחה ג'ון הג'יהאג'יסטי אבל המלך היה עצבני מידיי כי שרה המלכה האשימה אותו על לא עוול בכפיו והוא בקש לנקום אז הוא נכנס למעלית של Bill & Ted Excellent Adventure והביא את שארל סנסון התליין הידוע מפריז ובוז'י וציפי נתלו על עץ גבוה.
והדבר נכתב בספר לפני המלך חוץ מהקטע על הסרטים הפונוגרפיים כי המלך ביבי אמר שזה לא היה ולא נברא "אני מכבד את הטענות העולות נגדי".
טוב מה לעשות, מה שסתם עתונאי מוכן לעשות בשביל רייטינג.

והמלך מר בנימין נתניהו גידל את ברק חוסיין אובמה וקצת מריחואנה לשימוש עצמי בלבד.
וכל עובדי המלך כורעים ומשתחוים לברק ואריה דרעי החסיד לא יכרע ברך ולא ישתחוה.
וברק ראה כי אין אריה כורע ומשתחוה לו ונמלא חימה "אחח יא חתיכת יהודי סנוב, אתה לא משתחווה אההה!? חכה חכה מי ימעך אותך! זה שאני שחור, חסר עמוד שידרה ואוהב מוסלמים פנאטיים לא עושה אותך טוב יותר. חוק זה חוק!... תמות!!!".
ודרעי לא יכרע ולא ישתחוה.
וברק אובמה ביקש להשמיד את כל היהודים "חחח מצאת עם מי להתעסק, אני נוסע לעבדאללה בן עבד אל-עזיז אָאל סעוד ולאמיר של קטאר וכולנו נממן את דאע"ש".
ואובמה אמר ועשה.
"לכבוד אלדולה אלאסלאמיה: אנא ברק חוסיין אובמה איל ראיס פיל אמריקה אקוללק מין אלבי. איטבח איל יהוד! מין כביר ומין זרייר, מין זלאם ומין בינת, קאטל ראסם ואיטבח כולום. אללה ואכבר!".
וביבי ואובמה יושבים לשתות ודרעי ידע את כל אשר נעשה.
ואריה דרעי הפיקח שתמיד הצליח לצאת מכול סיבוך הרגיש איך החבל נסגר על גרונו קרע את בגדיו לבש תחתוני ליטקס צבעוניות בטעם תותים, יצא בלב תל אביב ליד מגדלי יו ויזעק "יהודים יקרים היום כולנו צריכים לצאת לרחובות לבושים תחתונים ליטקס כי ברק חוסיין אובמה וביבי הולכים לקרוע לנו ת'צורה.
ונערות השרות של שרה באו והגידו לה. והמלכה התחלחלה מאוד "איזה בושות, רק שלא ידעו בעיר שהוא משפחה שלי" ושלחה בגדים להלביש את דרעי ולהסיר את הלייטקס מעליו.
ואריה בכה והגיד לה את אשר קרה וציוה עליה לבוא אל המלך ולהתחנן לו לבקש מלפניו על עמה.
"אתה לא מחליט עלי, אני מחליטה עלי! נראה לך שאני הולכת עכשיו להסתכן ולאבד את החיים הטובים בשביל כמה עסקנים יהודים שלא השתינו עלי כשהייתי דיילת בלי לירה על התחת ורצו רק להוריד לי את התחתונים".
ודרעי ידע ששרה נתניהו עקשנית מאד ולא תכנע אז הוא ירה מתחת לחגורה.
"אני אספר לכולם מה עשית בטיסות אלעל'" זרק לעברה והמלכה לא יכלה לעמוד בלחץ.
"רק לא את זה! כמה שאתה נבזה! טוב אני העשה הכול רק אל תספר את הקטע עם מסכות הנשימה".
ותאמר שרה לאריה "כל איש ואישה אשר יבוא אל המלך ולא ייקרא אחת דתו להמית. לבד מאשר יושיט המלך את שרביט הזהב וחיה. ואני צעירה ויפה ולא רוצה לקחת סיכונים מיותרים ולמות. (מיללת מבכי) למה אתה עושה לי את זה, למה אלוהים, למההה!?".
רגע! יש לי יש לי יש לי אמרה שרהל'ה, עצרה את דמעות התנין וחייכה...
"יש לי רעיון פצצה! נצלם תמונה שלי בבגדים מינמליים נשפץ אותה בפוטושופ ונפיץ אותה בפייסבוק ויצפו כול היהודים מג'אסר א-זרקא ועד אום אל פאחם כולל. ידלקו ויעשו לייקים ויצומו ואל יאכלו ואל ישתו רק יפנתזו עלי, יכתבו תגובות מתוסכלות וישלחו תמונות הזויות בפרטי שלושה ימים, לילה ויום, גם אני ושרותיי נעשה כן, ובכן אבוא אל המלך, וכאשר אבדתי אבדתי".


והמלך ביבי שמע על התמונה שנעשתה ויראלית ברשת וחמתו בערה בקירבו מרוב קנאה. הסרטים הפורנוגרפיים הפסיקו לעניין אותו, כול היום הוא בפייסבוק בודק לייקים ותגובות בקיר של שרה ולא נחה דעתו מרוב חרמנות ולא הצליח לתפקד.
ויהי ביום השלישי לבשה שרה מלכות (אתם זוכרים בהתחלה? בדיוק מה שפלורה פלפורה היתה צריכה ללבוש... רק כתר. והמבין יבין) ועמדה בחצר בית המלך. והמלך יושב על כיסא מלכותו נוכח פתח הבית. ויהי בראות המלך בנימין את שרה המלכה עומדת בחצר כביום היולדה גאתה בו חרמנותו איבד את עשתונותיו פתח את רוכסן מכנסיו (אוי סליחה גלימתו ואין שם רוכסן. מה זה משנה). שלף את ה... והושיט לשרהל'ה את השרביט אשר בידו ושרה קרבה ונגעה בראש השרביט ואמרה "איזה שרביט יפה יש לך אפשר לנשק אותו?" ונתניהו השפריץ חיוך של אושר ויאמר (מבטא פרסי) "מה לך שרה יפה שלי. באמת התורה אני אתן לך כול מה שתבקשי, את המלכה שלי. רוצה ללכת לחדר רגע? עד חצי השרביט אני אתן לך ואם תהיי ילדה טובה גם את החצי השני".
ושרה ראתה את ראשו של המלך מזדקר בהנאה ותאמר "אם על המלך טוב, יבוא המלך וברק חוסיין היום אל המשתה אשר עשיתי לו". אמרה, קרצה לו, הסתובבה והלכה.
המלך מרוב כאב ראש זעק "מהרו את חוסיין אובמה לעשות את דבר שרה המלכה!
והמלך ביבי וברק חוסיין אובמה באו אל המשתה אשר עשתה שרה. ויאמר ביבי לשרה באמצע משתה היין (לא לשכוח מבטא פרסי) "יפה שלי, פנינה שלי, אני משוגע עליך, מה את רוצה אני עושה. עד חצי המלכות אפילו יותר. רק בואי כבר לחדר, קשה לי".
ושרהל'ה חייכה את החיוך הסקסי שלה, קרבה את המחשוף הנדיב לתוך פני המלך ולחשה באוזנו בקול מגרגר ותאמר "בקשתי, אם מצאתי חן בעיני המלך ואם על המלך טוב לעשות את בקשתי יבוא המלך וחוסיין אובמה אל המשתה, אשר אעשה להם מחר.
"שיגעת אותי כבר, תלך תבוא תלך תבוא, מה אני יויו? יש לך מזל אני חולה עליך. יפה שלי! אני מת לבוא אצלך" (חסר לכם שלא עשיתם מבטא) ויאמר המלך.
וברק אובמה היה ביום ההוא שמח וטוב לב. וכראות ברק את דרעי בשער המלך מוציא לו אצבע משולשת ולא קם ומשתחווה ממנו נמלא המן על דרעי חמה והראה לו תנועת אגרוף מגונה עם כול היד.
ותשמע מישל אובמה, אישתו של ברק את אשר קרה עם אריה דרעי בשער ותאמר "יעשו משרתך עץ גבוה ובבוקר תאמר למלך, ויתלו את דרעי עליו".
וביבי נתניהו ששרהל'ה הטריפה את דעתו שנתו נדדה עליו ובלילה אמר להביא את ספר הזיכרונות. והם היו נקראים לפני המלך ונמצא כתוב אשר הגיד על שני שומרי הסף, אשר בקשו לשלוח יד במלך נתניהו. "בימים ההם קפצו שני שומרי הסף (ציפי ובוז'י) ובקשו לשלוח יד במלך ביבי, למה כולם ידעו שהוא יושב מאחורי השולחן בחדר עבודה מעשן סיגרים הוואנה מסתכל בסרטים פורנוגרפיים ועושה, ישמור השם מה הוא עושה! והדבר נודע לאריה דרעי והוא מיד השטנקר והגיד לשרה המלכה".
"עוד פעם עם הסרטים הפורנוגרפיים! אמרתי לכם שזה לא אני, אני הייתי בחו"ל שכול העניין התפוצץ. ונניח שכן מה תעשו לי, מה!? אני המלך כול יכול! אני לא עושה לכם חשבון בשייט!" צעק נתניהו ואחרי שנרגע שאל "אפשר מים?"
וברק אובמה הגיע
הסתכל המלך על חוסיין אובמה ואמר " מה לעשות באיש אשר המלך חפץ ביקרו?"
ואובמה נכנס לסרטים וחשב " למי יחפוץ המלך לעשות יותר יקר ממני?"
ולמלך אמר "איש אשר המלך חפץ ביקרו יביאו לבוש מלכות אשר לבש בו המלך וסוס אשר רכב עליו המלך. וילבישו האיש אשר המלך חפץ ביקרו, וירכיב אותו על הסוס ברחוב העיר ויקראו לפניו 'ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו'!".
וביבי חייך אל חוסיין ואמר " מהר קח את הלבוש ואת הסוס כאשר דיברת, ועשה כן לאריה דרעי!".
ומר ברק חוסיין אובמה בלע את הרוק, לקח את הלבוש ואת הסוס, הלביש את דרעי והרכיב אותו בטיילת של תל אביב מיפו עד בואכה תל ברוך וקרא לפניו "ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו". וכול הזונות והקוקסינלים שהיו בהפסקה או בין עבודות הסתכלו בהתלהבות על ההצגה ההזויה, מחאו כפיים ושלחו נשיקות האויר לאריה דרעי.

ובערב במשתה המלכה שרה לבשה בייבי דול שקוף עם פייטים באיזור החזייה וביבי מסתכל ומרייר עליה מהקצה השמאלי של פיו.
והמלכה ניגשה אליו תפסה בידו ולקחה אותו לחדר האחורי. מהון להון מזמוזים וכאלה בדיוק ברגע שהמלך חשב לפלוש לתוכה דחפה אותו שרה בעדינות ואמרה בקול מתוק מחרוסת של פסח
"אם מצאתי חן בעיניך המלך ואם על המלך טוב תינתן לי נפשי בשאלתי ועמי בבקשתי, כי נמכרנו אני ועמי להשמיד להרוג ולאבד.
"דיי כבר אין לי כוח יותר!? אי אפשר להיות קצת אינטימי בבית הזה! כול הזמן בקשות. שאלות. אחד רוצה להרוג את השני! לא שמעתם על 'מייק לוב נוט וואר'!? ואת עוד פעם אחת שאת עושה לי את זה אני מביא את ג'ון הג'זיסט והולך לראות סרטי פורנו". ויאמר וירגע.
"טוב מי הוא זה ואיזה הוא אשר מלאו לבו לעשות כן?" שאל אחרי שנרגע
ותאמר שרה "ברק חוסיין אובמה הרע הזה".
ואובמה נבעת מלפני המלך והמלכה ויצא לו גם מספר אחד וגם שניים במכנסיים מרוב פחד .
ויאמר בוב וודוורד לפני המלך "גם הנה העץ אשר עשה אובמה לדרעי עומד בבית הלבן"
ויאמר המלך" תלוהו עליו. ואת ברק חוסיין אובמה תלו על העץ אשר הכין לאריה דרעי.
והעיר תל אביב צהלה ושמחה. והגייס, ולפגלך והחנונים, והערבים הישראלים, והציונים השמלאנים יצאו בתהלוכה ענקים לדיזנגוף סנטר לעשות קעקועים ולעשן פייסאלים וליהודים הייתה אורה ושמחה וששון ויקר .

סוף

שרהל'ה! שרה!... איפה את?
יאללה נגמר הסיפור. בואי נכנס למיטה, בחיית ראבק... אל תבלבלי לי את השכל עייפה, אין לי כוח, כואב לי הראש.
סיפור שלם חיכיתי לך, עוד רגע ואני יכול לעשות לך טיח בכול הדירה.
יאללה יאללה תורידי כבר, אין זמן. יש לי יציקה על הראש!

750,000 משונאנו נרצחו אז על ידינו ביומים אלו, ימי פורים.
מה שונים שנאנו אז משנאנו עכשיו?
ואם היינו הורגים בהם אלפי ועשרות אלפים היום היינו יוצאים לרחוב לשמוח?
אני מעריך שכמה מאיתנו כן אבל יש מצב שרובנו מעריכים חיי אדם והאופציה האחרונה היא לקחת חיים של מישהו.
בסדר אני מבין שלא היתה ברירה! אם היה מתאפשר להם היו קמים הם להורגנו אז מצפונית עשינו את שחוייבנו,
אבל מכאן ועד לשמחה ללא גבולות על רצח עם נשמע לי הזוי.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל