איך אזרח ממוצע במדינת ישראל יכול לחיות כמו העשירון העליון

כדי להתקיים במדינת ישראל של היום צריך אדם ממוצע להיות גנב שקרן רשע ואגואיסט. למעל 50% מהאוכלוסיה כאן יוקר המחייה אינו מאפשר לחיות אלא להתקיים בלבד ואבוי לאדם שאיבד את משרתו אפילו לחודש אחד. תוך חודש של חוסר מעש (לא מרצון) ואדם יכול למצוא עצמו בדרך לרחוב, הוא אשתו וילדיו!

הנה רעיון חדש מחוץ לקופסא שיעזור לכם להתקיים ואפילו לחיות טוב בימים אלו במדינה מושחתת זו שהאזרח הקטן נחשב בה כמיטרד ולא כנכס שיש לשמרו לטפחו כי הוא/אנחנו (האזרחים) מניעים את גלגלי הכלכלה במדינה הזויה זו.
החומרים הדרושים:
1. עגלת סופר גדולה (אפשר 2 אם אתם משפחה). עלות: 5 שקל לעגלה או מחזיק מפתחות מיוחד עם פותח עגלות.
2. מספר ארגזי קרטון בגודל בינוני (בכול סופר יש בחניה האחורית כלוב ברזל לקרטונים) עלות: 2 דקות של אי נעימות
3. גליל ניילון כול שהוא על מנת לעטוף את הקרטונים למניעת רטיבות (בכול סופר יש גליל שקיות ניילון לירקות פירות) עלות: 2 דקות פחד
4. אוהל בינוני בצבעים רכים שיתמזגו עם הסביבה כדי לא למשוך את תשומת לב הרשויות (אם אתם משפחה אפשר אוהל נוסף לילדים ולחבר ביניהם עם הריצרץ) עלות: בין 200 - 500 שקלים אבל... אם שיחק לכם המזל ובמקרה אתם נמצאים בעונת הבחירות שהיא אגב בערך כל שנתיים במדינת היהודים ניתן לקבל אוהל חינם בכול סניף מפלגה ״שתומכת באזרח הקטן ובעד מחאה חברתית״.

אופן ההכנה:
חפשו שטח אדמה ריק קרוב לאיזור בו גרתם פעם כשהיה לכם כסף ומחירי הדיור ויוקר המחייה היו בגבול הסביר, זוכרים!? קשה אהה? אני אזכיר לכם... לפני שביבי נבחר.
אפשר כול שטח ציבורי אבל אנחנו ממליצים לא לנקר עיניים כי אז יבוא החוק ויתנכל לכם, יחרים את האוהל ואת העגלות וישאיר אתכם לעמוד ליד המדרכה למות, כי חוק הוא חוק ואסור לישון בפארק (אגב על המדרכה אפשר).
אחרי שמצאתם איזור בטוח (מהמשטרע) נקו את השטח מסביב והעמידו את האוהל/אוהלים בצורה הנוחה לכם, אנחנו ממליצים עם הפתח מזרחה ואם יש חלון אז שיהיה לכיוון מערב (אחלה בריזה)
חפשו מקור מים טריים, אל תטרחו לחשוב על איכות המים, בכול ברז בישראל לא משנה איפה יוצאים מים טריים משודרגים עם תוספות קטנות של מי ביוב (הערבוב מתרחש בצינורות חלודים מתחת לקרקע שמחוררים במקצת וזולגים ביניהם). אין צורך לדאוג, מערכת הבריאות בארץ היא אחת הטובות בעולם! נכון שאין מספיק מיטות בבתי החולים ונכון שהרופאים הטובים מקבלים פרטי ולפעמים קצת דמי כיס אבל יש חשיבות גדולה לרייטינג.
אז איפה היינו? אהה כן כן...
אוהל... יש,
מקור מים... יש,
מערכת בריאות... ?
מצאו שני עצים שביניהם אפשר להעביר חוט אחד ישר והנה לכם חבל לתליית כביסה. מאחורי העץ חפרו חור רחב באדמה והניחו עליו 2 קרשים (אין צורך להוסיף, נכון???).
והגענו לבעיה הגדולה ביותר, הגיינה!
מים חמים, סבון, מגבות נקיות, אולי אפילו ג'קוזי או סאונה מידיי פעם, מה יש להומלס לא מגיע להתפנק קצת!?
קאנטרי קלאב!!! או בעברית מדוברת קאנטרי!
איך ההומלסים לא חשבו על זה עד היום?
בעלות של 300 שקל לאדם לחודש או 450 שקל למשפחה לחודש יש לאדם את השירותים הכי נוחים שאפשר. מים חמים זורמים מבוקר ועד ערב, בריכה חיצונית, בריכה מקורה ומחוממת, ג׳קוזי, סאונה, מכון כושר, טלויזיה, ספות נוחות, קפה, מה עוד אתם צריכים!?

מסקנה:
במדינת ישראל של היום לא שווה לאדם ממוצע ללכת לעבוד! אם בין משרד הרווחה למשרד התעסוקה וביטוח לאומי משפחה יכולה לגרד 5000שקל בחודש, ניתן לה לחיות ברמה שהעשירון העליון חי בה.
אוהל בתור בית, מנוי שנתי לקאנטרי ואין צורך ללכת כול יום בבוקר לעבודה משמע חופשה שלא נגמרת לעולם.

ואיך לא חשבו על זה מזמן???


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל