הישראלי ״ היפה״

הישראלי ״ היפה ״ מככב עכשיו בכל מדיה אפשרית , אבל האם זאת אשמתו של נתניהו או אולי מצאנו משהו שזה לא הוא זה אנחנו


הישראלי ״היפה ״
בשבועות האחרונים אנחנו מותקפים בסרטים שמראים את הישראלי ״היפה" במיטבו ,יכול להיות שהתופעה כתופעה נראית לכם מינורית וקטנה, כזאת
.ששייכת , למיעוט אז אתם טועים ובגדול
אחרי שישבתי והסתכלתי על סרטון הטיסה לא האמנתי מה חבילת שוקולד טובלרון יכול לעשות... .הסרטים ממשיכים לעלות לרשתות מכות בגן ילדים (נשמע כמו סרט של סטלון) תזוז לי מהחניה (סרת המשך לפינגונים ממדידסגר) וכולנו משחקים אותה מופתעים …..אז חברים, אל תיהיו תמימים, אני רואה את התגובות הללו על בסיס יומי, רק שלדעתי הלא מקצועית, המצולמים בסרטון חייבים לקבל אוסקר על תפקיד חייהם פרס… שחקנית השנה מעונק בזאת לגברת שלא קיבלה שוקולד ״אתה תמכור לי שוקולד ״ ,פרס שחקנית המשנה לדודה ״היא לא ערביה תמכור לה שוקולד ״ פרס השחקן האלים של השנה לאיש המגן ״אני אזיין אותך, אתה תמכור לה שוקולד״ ופרס שחקן הראשי הייתה התלבטות קשה בין הדייל ההמום ולבין השוקולד המופקר ״ וזה ״הטוויסט״ בעלילה (הבנתם טוויסט כמו השוקולד ) הפרס הולך להההה פקיד הקבלה במלון באילת , הידוע בכיוני ״מקופלת ״(הבנתם ? מקופלת ) אחרי הכאפה שהוא קיבל, הוא הלך מקופל שבוע .בנינו אתם באמת מאמינים שזה נדיר ? אז לצערי ממש לא! השבוע העלו אותי לשיחה עם חיים הכט בתוכנית הרדיו שלו כדי לשמוע את הצד שלנו , בעלי האולמות האירועים על אכיפת החוק האוסר עישון במקום ציבורי .
חיים הכט שיושב באולפן הממוזג שלו ומציע לתת קנס לבעלי האולמות של 10000 שח, אז אני הצעתי שחיים הכט יבוא וינסה להעיר לאנשים שמעשנים והפעם אני אצלם במצלמה ניסתרת , אתם יודעים מה זה ישראלי שבא לאירוע? הוא שותה טוב טוב והוא מנסה להראות לחברים שלו מי הכי גבר בשולחן, בייחוד כשהחברים שלו לידו הוא גם מרגיש ציאק נוריס ……חיים יקירי אתה לא מבין כמה פעמים מלצרים שמעירים על סגריות ניצלים מלינץ כן לינץ , אז חיים בוא נראה אותך עם יש לך ״קינדר״ (שוב שוקולד) בוא תנסה להעיר לישראלי בראש טוב ומוקף בחבריו.
אתם מבינים ? אני חייב להתחיל להסתובב עם מצלמת באירועים אני יכול לספק לכם שניים שלושה סרטים ביום, כדי שהיה לכם ״כיף כיף ״(שוב שוקולד) ,סיפור שקרה לי לפני שהתיישבתי לכתוב לכם : לפני שעה נכנס בחור צעיר למטבח אפשר נייר כסף הוא שואל ? למה ?התעניינתי , לנרגילה הוא עונה לי , סליחה ? אסור לעשן באולם ובטח לא נרגילה , אז מה תעשה לי ?( פה יש אופציה כואבת , ויש אופציה מתחמקת ויש אופציה של פקח ) אני בחרתי באופציה המתחמקת כי בכל אופציה אחרת זה יצור קליק (הבנתם קליק )גם אחרי שהוא סיפר לי מי זה אבא שלו אני סיפרתי מי זה אבא שלי, הוא התחנן ואני המשכתי לסרב ….לא עזר לי כלום בסוף על מרכז השולחן באמצע בר מצווה הוא הדליק נרגילה גם בלי נייר כסף ממני.
אני חושב לחזור רגע לאופצית הפקח בדיוק כמו במטוס גם המאבטח הסמוי במטוס לא יודע מה לעשות מול ישראלי שהוא לא טרוריסט (אימנו אותו להילחם בטרוריסט ולא בחנטריש ) ככה גם הפקח אני אזמין פקח אני אקבל דוח, הוא יגש למעשן יעיר לו , המעשן יקום עליו ידחוף אותו החוצה , החברים שלו יצטרפו, אישתו תקום ותקלל את אמא של הפקח , צוות האולם והמשפחה יפרידו הפקח יזמין משטרה ……הבנתם ? ……..אוקי אני יסביר אירוע הפך לשדה קרב ופה מסתיים אירוע .אז אל תתממו אל תהיו מופתעים , הישראלים החדשים חושבים שמגיע להם הכל הם מעשניים במקומות ציבורים , הם הופכים את נותני השרות הדיילות , המלצרים , המשלוחן , פקיד הקבלה ,המאבטח , המוכר בחנות כולם לשקופים , כלום עובדים אצלם , תרבות ״הם חייבים לי כי שילמתי ״ הקריוקי בלילות , הזוהמה ברחובות הכל קשור לתרבות ולחינוך שאותו אנחנו סופגים פה בישראל .ואירוניה זה שאנחנו המומים כשאנחנו רואים את זה על המסך כי זה לא אנחנו זה לא ילדנו אבל זה גם אנחנו וגם ילדנו , הדור החדש דורס את החוק ברגל גסה ומתעלם מהחוק ומרגישות לזולת כי אנחנו חוצפנים חסרי סבלנות וחסרי בושה שבטוחים שמגיע לנו הכל …..אז תסתכלו במראה זה מה שאנחנו רוצים שישאר פה לדור הבא ? והאם קנסות לבעלי אולמות הוא הפתרון לא חינוך ? תחשבו על זה.
נ.ב והכי מרגיז שהחוצפנית שהתפרעה במטוס מופיעה על האריזה של שוקלד פרה (הבנתם ).


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל