50 גוונים של אפור ......נשים לך תבין

אנחנו הגברים מנסים שנים לפצח את הסוד הגדול ביקום ,.........נשים

ישבתי אל מול המסך וניסיתי להבין מה עושה לנשים את העניין הגדול בסרט\ספר המדהים הזה (פח אשפה) , מה גורם למליוני נשים בעולם לקרוא את שרשרת ספרי הזימה הללו, בדיוק אותם נשים שבלילה לובשות את הטריניג שלנו , וכשהן מתפשטות לפני הסקס הן מקוות שהפעם זה יגמר מהר , מה לעזאזל מאיר אותם בספרי הזימה הללו או בסרט שהוא סוג של פורנו רך ומשעמם, אבל הפורנו שלנו מגעיל אותן .
ניסיתי להבין איך זה שקטע סאדו בסרט נראה כל כך טוב אבל במציאות זה עלול להביא את האישה להגיש תלונה במשטרה על תקיפה מינית (אל תצחקו ).אז איזה משפטים יכולים להאיר את האישה ????אוקי בואי נראה:
״בא לך לראות מרתון של האנטומיה של גרי ״ ? שנים ניסיתי להבין מה מושך את הנשים לראות סדרות על חדרי ניתוח שהם מלאים בדם ומוות אבל סדרות על ערפדים עושה להן בחילה? .״הגיע פרק חדש בסידרה הלוחמת בואי נשב ״ שוב סידרה על נשים שנלחמות את מלחמות החיים בגברים העלובים והבוגדניים .
״אולי נוסיף חדר בבית? חייבים למצוא מקום לנעלים ולתיקים ולכל הבגדים היפים שלך״ אני לא מבין מאיפה הטרוף הזה לנעלים ותיקים בצבעים שונים? אני לא מבין את הבעיה של בנשים ללבוש את אותם הבגדים עוד פעם או פעמים (השם ישמור).
אפרופו ״יש לנו בחשבון 6800 שח לכי תקני לך בגדים יש טיפה מקום ריק במדף השמאלי״ .שתקום האישה שתסרב !!!!!
״חיים שלי ,אין תאריך שלך שאני שוכח יום הולדת שלך, יום הכרות שלנו, הנשיקה הראשונה, הסושי הראשון, הסקס הראשון, יום האם, יום האישה, יום השואה כל הימים החשובים בחייך אני זוכר״ .נכון אתן אוהבות שאנחנו זוכרים את הימים המיוחדים שלכם , אבל לא בטוח שזה הימים המיוחדים בחיינו .
״אני נורא אוהב שאת משגיחה עלי ״….עוקבת אחרי באינסגרם ,בפיסבוק, מסתכלת לי בווצאפ ובכל שיחה שנכנסת, זה מרגש אותי כל פעם מחדש.(כמה צביעות אני לא יכול להמשיך, אני נחנק ).
״אני אגיע לאסוף אותך עם הפרארי שלי ,ומשם ניסע לשדה התעופה ונטוס במטוס הפרטי שלי ללונדון לשבוע של כיף״ .נו מה? ברור שזה משפט שמאיר אותן מה נראה לכן? שאני אבוא לאסוף אותך בסובארו סטיישן שלי ונלך לקניות כי יש מבצע בדלתא על תחתוני סבתא? .
״אני יכול להחזיק לך את התיק בזמן שאת מודדת או תני לי את השקיות שלא יפריעו לך לעשות קניות ״.אני מרגיש קצת אסי עזר,בקניון ארנה .
״מאמי אני שוטף את הבית היום וגם מחר ומשבוע הבא אני מנקה שלש פעמים בשבוע״ .(חלום של כל אישה ) ״אני לא קונה לעצמי יותר בגדים , אני רוצה שאת תקני לי וגם תגידי לי כל יום מה ללבוש״. הטור הזה עושה לי פריחה,כי אתן אוהבת לשלוט בנו ולהלביש אותנו כאילו שאנחנו תאומים סיאם.
והמשפט שכל אישה חולמת לשמוע ……..״מהיום את כל החגים והשבתות עושים אצל ההורים שלך״,למה נראה לכם שאין לנו עבר או עתיד בלעדיכן למה נראה לכם שכל עולמנו סובב סביבכם ובכל למה נראה לכם שהאוכל שאמא שלך יותר טעים מאוכל של אמא שלי .
ויש עוד ואני עדין איתכם ״מאמי תראה בר רפאלי בחנות לידנו״ ……. ״מי זאת בר לידך?? את הכי יפה בעולם!!״ (איזה הגזמות ,גם גבר וגם עיוור ).
״קניתי לך הלבשה תחתונה אבל לא חוטני , לא בייבי דול ,וזה לא מתחרה ״(בקיצור קניתי תחתוני סבתא )״מאמי ספרי לי איך עבר היום שלך ? יש רכילות מעניינת?״ (תמות נפשי עם פלישטים). ״אני שונא לעשות סקס פעמים בשבוע, אחת בחודש זה מספק לי״ (אבל לכרסטין גרי מותר)ומשפט אחרון לסיום ״אני אוהב אותך יותר מאשר את החיים שלי, אין לי חיים בלעדיך ״ (עכשיו אני צריך חמש דקות הפסקה זה גמר אותי )אחרי שריכזתי לכן הגברים משפטים שיכולים להוסיף לכם קצת בחיים והכי חשוב זה משפטים שנשים אוהבות ואולי זה יכול להעשיר את חיי הזוגיות שלכם (והסקס)


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל