מוכר את האוטו?

"מה לא מוכר!?! לי אתה אומר לא מוכר? עוד לא קם הבן אדם שסרב להצעה שלי. אתה יודע בכלל עם מי יש לך עסק? אני קונה אותך עם האוטו שלך, מי אתה בכלל!"

"היי מוכר את האוטו?" צועק בעל ב.מ.וו. מפוארת שנעצר ברמזור סמוך לאופל מהודרת.
"מה פתאום?" עונה לו נהג האופל, "זה אוטו חדש רק לפני חודש קניתי אותו."
"חדש?!" נהג הב.מ.וו. גבר שחרחר מעט ביריון, בעל קול עמוק ומעט צעקני, סובב את ראשו להביט על החלק האחורי של הרכב שלידו, אחר פלט בזלזול: "זה סתם אוטו, מה אתך, אני מציע לך מחיר טוב!"
"לא, אני לא מוכר!" התעקש בעל האופל.
"מה לא מוכר!?! לי אתה אומר לא מוכר? עוד לא קם הבן אדם שסרב להצעה שלי. אתה יודע בכלל עם מי יש לך עסק? אני קונה אותך עם האוטו שלך, מי אתה בכלל!"
"זה לא קשור אליי", התגונן בעל האופל מבוהל מהמתקפה הפתאומית, "אני מדבר על האוטו ולא עלי או עליך, לא רוצה למכור את האוטו בכלל ולאף אחד."
"מה לא רוצה? שמעת בכלל כמה אני מציע לך? לא מוכר! וואלה יופי! עוד מעט תקרא לי פרנק, או צ'חצ'ח! אני בן אדם רציני אני, אני עושה עסקים צ'ק צ'אק, אתה יודע כמה מכוניות קניתי ככה באמצע הרחוב בשנייה! אני אתן לך מחיר שתהיה מבסוט, אני לא עובד עליך ולא גונב אותך!"
"לא, לא! חס וחלילה!" נגרר בעל האופל לוויכוח בעל כורחו. "אני דווקא מסכים אתך, באמת אתה נראה לי טיפוס מהימן שכדאי לעשות אתו עסקים!"
"אה! איזה עסקים אני יעשה אתך. תראה את האוטו המצ'וקמק הזה. בכלל בשביל מה קנית אותו, מכונית כזאת רק יוצאת לכביש וכבר מאבדת את הערך שלה. אין לה שום ייחודיות, שום משיכה! אוטו כזה אתה מנסה למכור לי? עזוב אותך!" ובעל הב.מ.וו. נתן פול גז וזינק ברמזור הירוק, עוזב מאחוריו את בעל האופל ההמום והמזיע….


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל