אובמה הסוס הטרויאני

אובמה האיש שנבחר בטענה שישנה את הכלכלה באמריקה יתן זכויות סוציאליות לחלשים, ביטוח רפואי לכול כיס ועבודה לכול דורש עזב את מדיניות הפנים אמריקאית ותוקף ללא מעצורים בכול הכלים האפשריים למען כריתת ברית עם מדינה איסלמית עוינת (אירן) כדי לאפשר לאיטולות יכולת גרעינית וכנראה שליטה במזרח התיכון.

מאז שזכה בנשיאות רשם לעצמו ברק חוסין אובמה שום דבר משמעותי בכול האג׳נדות אותם הבטיח לבוחריו במסע הבחירות 2008
מדיניות חוץ לא היתה לו אף פעם אבל העם האמריקאי ששבע נפילות כלכליות כולל נפילת הבנקים הגדולה 2007-2009 חיפש שינוי וברק אובמה היה שם לאסוף את הרסיסים.
האמנם?

מי אתה אובמה?
האמת אפילו האמריקנים לא יודעים את זהותו האמיתית של הנשיא שלהם.
יש הטוענים שנולד בהוואי ויש שבקניה.
תעודת הלידה לא נמצאה או יותר נכון התעכבה שלוש שנים עד שמקורביו שלפו אותה מהבוידעם לעיתונות המקומית אבל אז התברר על ידי מומחים שהיא מזויפת.
ברק אובמה נולד מתי שהוא בשנות השישים, איפה שהוא בעולם כנראה שבקניה לאבא מוסלמי ואימא נוצריה.
ילדותו לא כול כך ברורה, לטענת יודעי דבר הוא נע ונד בין מדינות בארה״ב ואינדונזיה שם שהה תקופה ממושכת.
ישנם שבבי מידע על לימודיו בתיכון בהונולולו ובמכללה בינונית שהיא בפרברי לוס אנגלס ואז לפתע פתאום...
תואר ראשון מאחת מאוניברסיטאות הנחשבות בעולם, אוניברסיטת קולומביה שבניו יורק. תואר שני מאוניברסיטת הרווארד שיקגו. ומשם באופן מהיר ומפתיע לסנטור של מדינת אילינוי, לקונגרס האמריקאי ולאיש מספר אחד באמריקה.
כול זאת בשעה שחכמים יותר וותיקים יותר ואמריקאים יותר עומדים בתור ומחכים.

קונספירצית אובמה

אובמה האיש שגדל וחונך להיות נשיא ארצות הברית אבל לא על ידי פרו אמריקאים כי אם על ידי...???
כמו שציינתי לפני כן ילדותו של אובמה לוטה בערפל כבד עד כדי כך שנראה שכול החלקים הינם תסריט שנכתב על מנת ליצור לאיש היסטוריה נאותה. לראייה תעודת הלידה המזויפת ומספר תמונות ילדות (אחת מצורפת) שבה נראה אובמה כאחד השחקנים בקבוצת הכדורסל בקולג׳, אבל שימו לב. שחקני כדורסל בדרך כלל בגובה ממוצע של 180ס״מ פלוס. גובהו של ברק 185ס״מ אז איך יכול להיות שבתמונה הוא נראה הר אדם לעומת שני היושבים מצדדיו? האם יכול להיות שדמותו הושתלה לתמונה במקום שחקן אחר? או... אולי המצולם בתמונה אינו ברק חוסיין אובמה?
תואר ראשון ותואר שני? לפי התנהלותו של מר אובמה לא נראה שהתאמץ ללמוד יותר מידיי, וברצינות בוטה, אין לו שמץ של מושג על המתרחש סביבו. הדבר היחיד שיש לו זה כושר ביטוי מעולה ואת זה לא חייבים לרכוש באונברסיטאות הכי יוקרתיות בעולם.
מה זה אומר?
כנראה שברק חוסיין אובמה לא היה באף אחת מהאוניברסיטאות הללו, כפיל? אולי. אני מצידי חושב שקצת כסף ולחץ על נקודות רגישות של אנשים רגישים דאגו לדיפלומות מהודרות מאחורי מסגרת זכוכית ואפשר אולי גם השתלת מידע. דבר שמקובל בהחלט על ידי האקרים בעולם.
בחירתו כסנאטור במדינת אילינוי: ג׳ק ראיין היריב הרפובליקני שהיה אמור לקחת את התפקיד בהליכה פורש מהמירוץ בעקבות גילויים על נישואיו הראשונים (באמת?).
בחירתו לנשיאות, 2007 תחילת 2008 מתפוצצת פרשת הבנקים והכלכלה בארצות הברית נופלת מגובה רב ומשתטחת על הריצפה (טיימינג מעניין מאד).
העם האמריקאי רוצה שינוי, כול דבר לא קונבנציונלי יתקבל בברכה וכושי מוסלמי זה הדבר הכי מטורף שאפשר לבחור בו.
מישהו ידע בדיוק מה, מתי ולמה.


מדיניות הפנים של ארצות הברית לא היתה בראש מעיניו גם אם בהתחלה זה נראה כך.
השלבים הראשונים בתוכנית הגדולה היו הפרד ומשול.
תוך כדי השתקת האמריקאים והתעסקותם בביטוח הרפואי ועוד אג׳נדות קטנות מתרחשים בעולם המוסלמי תהפוכות רבות עוצמה. השד המוסלמי שחיכה עשרות שנים ובנה תשתיות בכול העולם מרים ראש. אובמה יוצא ללא תנאים מעירק ומשאיר וואקום שיוצר קאוס ומערער את היציבות באיזור.
תוך כדי כך מצרים בוערת, אובמה תומך באחים המוסלמים מורה למובארק לפנות את הכיסא ושוב יוצר וואקום שמאפשר למפלגה הקיצונית לנסות ולתפוס את השלטון, הפעם ללא הצלחה.
תור סוריה לבעור והפעם ההוראות שמקבל אובמה הם לא להתערב, לקח שנלמד על ידי מושכי החוטים מההתנהלות במצריים שעולה עד היום במאות אלפי חיי אדם אבל המטרה הסופית נעלה הרבה יותר.
לוב - הגיע תורו של האידיוט. קדאפי מאבד את רכושו, משפחתו ועצמו. אחד קונסול אמריקאי נרצח בהמולת החגיגות.
אובמה שותק.
האם מי מכם חשב למה קדאפי ומוברק, לא ניסו או הצליחו לברוח ולהסתתר עד יעבור זעם? כמעט כול שליט שנרדף על ידי האופוזיציה במדינתו עשה זאת והצליח.
גם אסד יודע שאין אופציה ומרוב פחד הוא נלחם על חייו.
ישראל - הקוץ בתחת שמפריע להשתלטות האיסלם (אירן) על המזרח התיכון.
מדינה קטנטונת בעלת יכולת צבאית מרשימה ורצון תהומי לשרוד.
ישראל מצטיירת בעולם כמקום אליו הגיעו היהודים ששרדו את השואה וקיבלו בית לחיות בו.
על אף האנטישמיות בעולם רוב מנהיגי המדינות בעולם המערבי כמעט תמיד תמכו ושמרו על העם היהודי ברגעים הקריטיים.
לקח לאובמה שש שנים על מנת להראות את ישראל באור הכי גרוע שאפשר והצליח לו. העולם מסובב ראש ומחכה לראות איך חוסיין אובמה נותן את מכת המחץ האחרונה ליהודים.

שנתיים לפני סיום כהונתו אחרי שהתשתית עומדת או יותר נכון מפורקת, אירן נמצאת כמעט בכול מקום במזרח התיכון במסווה כול שהוא מחכה לקיו.
אובמה הולך על המהלך הגדול בהסטוריה. חיסולה של הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון ובת הברית הנאמנה של אמריקה ובאותה נשימה עושה הסכם מדיני, כלכלי וביטחוני עם המדינה הכי מסוכנת במזרח התיכון, מדינת האייטולות.

ברק חוסיין אובמה - עוד יסופר וילומד רבות על החפרפרת שנהפכה להיות נשיאה של המדינה הכי חזקה במערב.
האם יצליח חוסיין להביא את אמריקה הגדולה לכרוע על ארבע או שהענק יתעורר ויעיף את הזבל מעליו ויחזיר את השליטה לעולם המערבי?
האם זה בכלל אפשרי או שאולי מאוחר מידיי?
נקודות מטרידות למחשבה:
״הישגים קטנים״ תפיסת אוסמה בן לאדן. בן לאדן היה שחקן מצוין אבל היו לו רעיונות שלא הלכו בקו אחד עם מושכי החוטים. במהלך מתוחכם הורחק הסורר ונוצר אירגון חדש שמנופף בדגל האיסלם אבל מנהיגיו הם פושעים סדיסטיים שכל עניינם הוא כסף ויעשו הכול למענו.
מישהו חשב שזה בעצם מפוברק על מנת למשוך תשומת לב מהמהלכים שנעשו ונעשים מתחת לראדאר?


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל