סקס ודילמות אחרות

לא, זה לא גימיק תקשורתי! חפשתי, הפכתי אבל לא הצלחתי למצוא שום קשר בינה לבין רשת פאתל.

מאי פאטל השטינקרית, המתלוננת החצופה שהורידה את המסכה, האות וניצבה פנים מול מפקדה הישיר, צבא הגנה לישראל, גרורותיו הפוליטיים והעם! חבורת קופים חסרי רסן וחוסרי שליטה בסוגרים.
אני זוכר איך פעם אמרו לי ״דעה היא כמו חור בתחת, לכול אחד יש אחת״.

מאי פאטל ילדה בת 19 תמימה, מלאת שמחת חיים וטיפשות נעורים. כן אנשים טובים, ילדה כמו הבת שלך, שלה, שלי. בדיוק כמו כול הילדות האחרות.
ואנחנו שולחים את הילדים שלנו לחיים כי אי אפשר לסגור אותם בבית ולזרוק את המפתח.
ובחוץ אורבים הזאבים, אנשים כמוני וכמוך חייכנים נאים לבושי חליפות, מדים או סתם ג'ינס ונעלי התעמלות.
והבת שלנו בת שבע, שמונה או... והיא הולכת למכולת לבושה בגופיה קצרה וחצאית קטנה כי חם וכולה מצחקקת ומלאת חיים והיא מחייכת לבעל המכולת ומלקקת את השלגון אותו קנתה רגע לפני.
אבל אדון השופט! לא יכולתי לעמוד בפני הפרובוקציה שהילדה עשתה בפני. היית צריך לראות איך היא ליקקה את הארטיק, והבגדים שהיא לבשה. היא בקשה את זה כבוד השופט!
והבת שלך בת 15 והיא הולכת ללימודים. שיער שחור ארוך, בגד הדוק על הגוף כי רק לפני דקה וחצי היא גילתה שהיא אישה ועכשיו עם חברותיה הן מתלבשות ומתנהגות בצורה סקסית, פרובוקטיבית ואפילו שלוחת רסן. או בקיצור בנות טיפש עשרה וכך גם באמצע שיעור אזרחות. והמורה מתעצבן ומבקש שתישאר אחרי השיעור כי יש לו מה לומר על ההתנהגות שלה וסוף היום וכולם הלכו הביתה.
כבוד השופט! הבגדים שלה והדיבור. היית צריך לראות איך היא לעסה את המסטיק והשדיים שלה בלטו החוצה מהבד הזה שבינו לבין חולצה אין שום דבר משותף, עלו וירדו עם כול נשימה שלה. מה אתה היית עושה כבוד השופט?
והיא בת 18 שיער בלונדיני, עינים כחולות והיא הולכת לצבא...
ואנחנו? אנחנו מאמינים שאנשים בעלי תפקיד בכיר ויכולת הבחנה ולהם גם ילדים צעירים ושובבים ישמרו על ילדינו כי בטחנו בהם.

סטטיסטיקה אומרת שאחת מכול 3 בנות תחשף לאקט מיני בכוח או בלשון העם אונס פעם אחת לפחות בחייה. ואני מוכן לשער שלפי חוקי ההטרדה המינית היום אין בחורה אחת שלא חוותה הטרדה שהיא במהלך התנהלותה השגרתית, היום יומית.
שאלות מהותיות:
איך הייתם מרגישים אילו חיזר אחרי ביתכם בת ה19 אדם נשוי בן 39?
איך הייתם מרגישים אילו אדם (צעיר או מבוגר) היה זורק מילים בעלות תוכן מיני לבת שלכם או לאישה שלכם או אחותכם אולי אימא שלכם? ואם הוא גם נוגע בה, קצת, ככה, בלי משים, בכתף, צביטה קלה בלחי, ליטוף בשיער, אולי פליק קטן בתחת, מתאים!?
ונגיד שאף אחד לא בחדר והוא מדביק את הבת שלכם לקיר, נצמד בכוח ומחכך את איברו על גופה, קצת... בקטנה.
האם היית מסכים שאני אגע בבת שלך?
כי אם אתה תיגע בבת שלי אתה בחיים לא תגיע לבית משפט והדגש על בחיים!
מאי פאטל אולי ״יפה מידיי״ סקסית, פרובוקטיבית ואפשר עוד (תוסיפו לפי טעמכם האישי). האם זה נותן פריבילגיה למישהו לנסות ולשדל אותה בצורה בוטה הגובלת בכוח להיכנס למיטה איתו?
אולי הגיע הזמן שעם ישראל יוציא את הדעה מהחור של התחת ויעביר אותה למוח. לעניות דעתי יש שם פחות ריח והרבה יותר הגיון


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל