שוקולד מריר מישהו!?

כן כולנו סימפטיה כלפי אחיינו האתיופים שנרדפים במדינת ישראל על ידי כול גוף ממשלתי אפשרי ובכללו גם המגזר הפרטי, כן כן אתה ואני וגם את שם בפינה אל תתממי לך פתאום, והכול, הכול בגלל צבע העור הכהה שרכשו להם במהלך שנות שהותם בארץ הכושי סמבו.

גזענות! צועקות המודעות בכול פינה, איך במדינה נאורה כשלנו יתכן הדבר!
טעות אנשים טעות! אין במדינת ישראל גזענות, ישנה פה טעות בהגדרה. מדינת ישראל מתפארת במיוחדות שבה לחלוקת התפקידים על פי עדות.

אשכנז: חיה - אריה, אוכל חינם, בדרך כלל בעל תפקיד בכיר במוסד ממשלתי, קרוב לצלחת.
דפקו אותו, כלאו אותו, רצחו אותו באירופה של שנות הארבעים.

עיראק: חיה - צבוע, אוכל נבלות, מתעסק בפיננסים אבל לא קרוב לצלחת, נצמד לאשכנזי ונהנה מהשאריות שהוא זורק לעברו.
דפקו אות, כלאו אותו והרביצו לו במדינת ישראל של שנות 50 60

מרוקו: חיה - שועל, ראש בטטה, הסלוגן שלו ״עדיף ראש לשועלים מזנב לאריות״, בעל סיבולת וכוח רב, מתעסק בעבודות פיזיות.
דפקו אותו, כלאו אותו והרביצו לו במדינת ישראל של שנות 50 60 70

תימן: חיה - נמלה, עובד אוגר ומסקסקס, בעל יכולת הבנה גבוהה, הבין שלא יוכל על אך אחת מהעדות האחרות ועוד עם צבע עור כשלו אז במקום לריב הלך לשווקים הערבים הביא את הפלפל ופתח פלפליות
דפקו אותו, כלאו אותו והרביצו לו במדינת ישראל של שנות 50 60 70 80

רוסיה: חיה - דוב גריזלי, העליה האינטליגנטית, רופאים אחיות דוקטורים למינייהם ומהנדסים, כולם אבל כולם ניקו רחובות ועבדו בכול עבודה אפשרית (גם רחב זונה). איפה? בתל אביב, ירושלים, אשדוד, באר שבע ועוד... עבדו על מנת להתקיים! רובם הלכו להשלים שוב את לימודיהם על מנת לקבל אסמכתה לעבודה בארץ. אף פעם לא דפקו אותם, כלאו אותם, הרביצו להם כי הם היו עסוקים בקיום.

אתיופיה: חיה – אין כזו, הגיע מאוחר מידיי, בור מידיי, שחור מידיי, סוף סוף התימניה הפכה בלונדינית. הבעיה האתיופית מתחילה בזה שיש אירגוני זכויות אדם במדינת ישראל ולכן לא נותנים להם לעבור את התהליך הטבעי והייחודי בארץ זו (תאכל חרא שלושים שנה ואז רק נתחיל לדבר איתך). כולם קיבלו מכות במדינה הזו חוץ מהאשכנזים (והרוסים) אז מה הבעיה!? זה בדיוק כמו סיום קורס בצבא אז תרגעו כנסו לחורים שלכם קחו אוויר, יש לכם עוד תקופה לעבור עד שתקבלו לגיטימציה לחיות בארץ זבת חלב ודבש זו.

אגב לא הזכרתי את הפרסים ובכוונה. הם היחידים שבאו עם כסף מהבית, עצרו לרגע במדינת היהודים הבינו שזה לא בשבילם והמשיכו לאמריקה, המעט שנשארו פה מצטערים על כך עד היום הזה.

ולסיום: ויוה אשכנזיה!!!אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל