הריון תכף חוגגים שנה

תגידו למה הריון נראה לנו הגברים תקופה קשה ........ אאאאא נזכרתיחלקכם יודעים ולאלו שלא יודעים אז אני מעדכן מיכל בהריון בדיוק כשחשבתי שזה רחוק ממני , זה הגיע בהפתעה גמורה ! תפס אותי לא מוכן , לא מפוקס ככה פתאום נפלה עלי פצצה ....הריון.

כבר שכחתי מה זה הריון , זה תמיד נראה לי יפה אצל אנשים אחרים אבל עכשיו זה אצלנו, שמישהו יזכיר לי מה עושים ? איך מתנהגים ? ואיך לעזאזל יוצא תינוק משם איךךךךךךך?

התופעות שמלוות את ההריון הופכות את חיינו הגברים למפחידים ,אתה במגננה קבועה וגם לא במצב להגיב כי היא בהריון אז..״ נא להתנהג בהתאם״ . וגם על מיכל זה לא פסח גם עליה עוברות מספר תופעות הריון מוכרות : התופעה הראשונה היא תופעת ״נרדמה לי הרגל ״ ו הכי קשה ״ נרדמה לי היד ״ במצב נורמלי כשנרדמת לך היד אתה נוגע במשהו קר ( שיש או ריצפה ) וזה עובר, אבל למיכל נרדמת היד תוך כדי שהיא ישנה ,ואז היא ״זורקת״ את היד הרדומה באוויר בנסיון נואש להעיר אותה והיד לא מתעוררת במקום זה היד נוחתת לי ישר על הפנים בקיצור סטירה לא עם כף היד ( וחבל שלא ) עם גב היד וזה כואב ( לא לה ,לי מאוד) המכות שאני מקבל הופכות את הלילות שלי לגהינום אולי היא מחפשת משהו קר ונראה לה שזה אני , או ששוב אני שק איגרוף , אני רוצה להגיש תלונה במשטרה זה לא חוקי כל המכות האלה, לאחרונה אני ישן עם קסדה זה מקשה עלי את התנועה וגורם לי במקך לילות שלמים להשאר ער מבוהל ומפוחד. כאשר הרגל נרדמת לה היא מביאה את אותו ניעור ברגל והבעיטה שלה פוגעת לי במקום שבו אי אפשר לשים מגן .

תופעה נוספת היא תופעת ״ לא ישנתי כל הלילה אני עייפה ״ לעזאזל אם לא ישנת כל הלילה אז מי נחר לידי כל הלילה ?אני בטוח שאני לא ישן בכלוב של אריות אז מאיפה הנחירות ? אני חולם על תאילנד ושוב דורון לידי נוחר ? ואם לא ישנת כל הלילה זה אומר שגנבת לי את השמיכה בכוונת תחילה?? השארת אותי מקופל ורועד מקור בזמן שעוד לא החלטת אם קר או חם לך ( מתופעות ההריון ) , ואם לא ישנת כל הלילה אז המכות של היד הרדומה זה בכוונה? ותחשבי טוב לפני שאת עונה כי זה קביל בבית משפט ,,, אז מי משנינו לא ישן כל הלילה ? מי?

״אני עייפה ״ כל מילה שניה היא עייפה , גם לפני ההריון היא היתה עייפה אבל עכשיו יש את מי להאשים(הריון ). תופעת החשקים״ ״בא לי״ להגיד לכם את האמת ? לא בא לה כלום! זה אולי בגלל שהיא יודעת שאני לא הולך להביא כלום , כי בסרט הזה כבר ההייתי , בכל ההריונות הקודמים היא אמרה ״בא לי״ ואני עשיתי עצמי שוכח ולאף אחד מהילדים אין כתם לידה של אבטיח בדוק .

ויש גם את תופעה הקשה ביותר זה השאלות , והפקודות ״ אתה מתרגש ? , הוא זז בוא תראה , תיגע בבטן תרגיש שהוא זז ״... היא לא מבינה קשה לי להבין את זה איך יצא תינוק משם ??? אתם יודעים מאיפה , כל נגיעה כל שאלה מביאה אותי למחשבה איך לכל הרוחות יש שם חיים?ואיך הוא חי, איך הוא נושם ? איך הוא אוכל ?אלוהים צריך את יחידת חילוץ והצלה דחוף הוא יושב שם מתחת למים ונושם דרך צינור, מה יש להן בתוך הבטן אינקובטור? איך זה עובד ? למה לי יש בבטן קוביות ( הייתי מת ) יש לי כבד , לבלב , ושאריות של אנטריקוט מאתמול בערב בקיצור, איברים החיוניים( לי )אז איך זה שאצלן יש חדר חמצן ? ההגיון שלי לא מצליח להעביר לי את הרעיון שהולך לצאת מי שם ,,,,,, אלוהים ישמור ,,, משם למעטה נו מתחת לבטן בבבב נו מלמטה ,,,,,, אבטיח סליחה תינוק בגודל של אבטיח .

אבל איך ?בואו נעביר נושא לפני שאני משתגע או יוצא מהארון

פגישה מאוחרת בקופת חולים בחדר האחות הזכירה לי כמה קרובה הסכנה סליחה הלידה ,האחות הזהירה אותי במקרה של ירידות מים אתה איתי שאלה האחות כן אמרת את רוצה מים מוגז עדין מתמי 4 ״ תתרכז אמרה האחות ירידת מים אמרתי ״ מאיפה שאלתי ? מי למעטה ענתה האחות ... נו חייבים להגיד את זה לעזאזל כל הילדים שלי עברו שם בהה אני צריך לא לחשוב על זה אבל בכל מקום זה צץ .

״תסתכל עליי ״ אומרת האחות ״אתה נכנס בפנים( ללידה) ?״ ״נראה לך ? ״ אני עד רגע זה לא מבין איך זה עובד אז לראות את זה ? לא תודה ״ האחות נתנה בי מבט מזלזל ״אז אני מבינה שאף אחד לא מצלם ״ אף אחד לא מצלם״ עניתי לה ״כי אף אחד גם לא יצפה בזה לעולם מה אנחנו קניבלים ?״ במקרה של עיכוב הרופא יכניס אצבע כדי להרחיב ולראות כמה פתיחה יש ״ ,״ גברת אחות ״ התפרצתי ״ רק אני מרחיב אצלנו בבית ! רק אני מכניס אצבע מה זה תא ציבורי?״ מיכל הסתכלה עלי בדיוק ברגע שכל הורידים שלי התנפחו, ״הבנת?״ היא ענתה לאחות ״הבנת למה שלש לידות הוא לא נכנס כי הוא קצת לא יציב״ ״אני לא יציב? אתן מתלוננות על כואב לי וקשה לי ומה איתנו ?? אתן מתלוננות שאם גבר היה בהריון לא היו באים ילדים לעולם , ברור היו באים השאלה מה הייתם עושות אם הייתי מוריד לך כאפה באמצע הלילה? .אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל