חוכמת הבייגלה

לאחרונה גיליתי שהנשים שלנו מעבירות בניהם מחקר חדש שמוכיח מעל לכל ספק שגברים אידיוטים .... החלטתי לבדוק את הנושא לעומקהטור הבא נכתב בשבילכם הגברים , אז כל הנשים מתבקשות לקרוא את הצד השמאלי של הדף לקרוא המתכונים ולא לא לקרוא את הטור הזה (כאילו שהן יקשיבו ).
חברים יקרים (גברים) הטור הזה נכתב לנו הגברים ,לכל אלו שלא יכולים להגיב ,לאלו ששומרים בבטן ,לכל הגברים שיושבים עכשיו בבית מול העיתון ומתחבאים בתוך עצמם, לחוצים מהמבט המאיים של האישה שעומדת במטבח ומחלקת פקודות ,היום אני כותב בשבילכם ואני תמיד זוכר שאנחנו גוף אחד (זה לא נשמע טוב) כולנו ביחד, היום, אני כותב בשמכם ובשבילכם ……….
לאחרונה הגיעה לידעתי שהנשים שלנו , החברות שלנו ,המאהבות שלנו וכל מה שהן מתיימרות להיות שלנו מפיצות בניהן בווצאפ ובפיסבוק מחקר שפורסם בבריטיש מדיקל ,מחקר שהצליח להוכיח באופן סטטיסטי ש״גברים הם אדיוטים ״.
הכתבה עוברת בניהן והן מרוצות מעצמם, מצחקקות ומרוצות מהמחקר המטופש והשקרי הזה ,אבל כמובן נשים כמו נשים הן לא ממש יודעות לקרוא את המחקר עד הסוף , הן מתעכבות על הכותרת ולא על האותיות הקטנות (ראיתם פעם אישה שמסתכלת על המחיר של החולצה ?) אבל אני, עבדכם הנאמן, השקעתי שעות וימים וקראתי את המחקר והרי המסקנות שלי:
המחקר מוכיח באופן חד משמעי שגברים מגיעים למיון בבית החולים בתדירות גבוהה יותר מנשים ,ומתנהגים באופן בלתי צפוי ומסוכן ומכאן נובע שהתמותה שלנו היא גבוהה יותר .
גברים נהרגים בתאונות דרכים יותר מאשר נשים , גברים נוטים להתאבד יותר מאשר נשים ,גברים נוטים לריב יותר מאשר נשים ובעקבות זאת להיפצע יותר מאשר נשים ,החוקרת קטרין (כל החוקרות הן נשים חוץ ממרטין שגם הוא לא כל כך גבר (בערך כמו אסי עזר ) קטרין ערכה את המחקר שלה על 380 אנשים מתוכם 200 גברים ומאה שמונים נשים (רוב הגברים נשואים ).על פי התאוריה רובנו הגברים לא נגיע לגיל 80 והוכחה הנמדדת זה שבבתי האבות בעולם יש תפוסה של 80 אחוז נשים ו20 אחוז גברים , רוב הגברים ימותו מצער, מחלות קשות , תאונות מלחמות ומעשים לא ברורים שיגרמו למותם בטרם עת ,כמו ואני מצטט ״גבר ששלח מעטפת נפץ לביתו אבל הוא פתח בעצמו את המעטפה התפוצץ ומת ״, וגבר נוסף ואני מצטט״ שבדק אם יש באקדח שלו כדור וכדי להוכיח את הרעיון ירה לעצמו בראש״ .המסקנה לדעתה של קטרין היא החד משמעית גברים הם אדיוטים .אז חברים יקרים אני בדקתי לעומק את המחקר והתברר שגברים נהרגים בתאונות דרכים כי יש להם אישה שחופרת להם ומוציאה אותם משלוותם, יש נשים שמציקות בסלולר תוך כדי נהיגה ״איפה אתה?״ ״אתה שומע מה קרה לי ?״ שזה יכול להטריף כל גבר ויש את הנשים שיושבות ליד הגבר וחופרות לו ״תזהר״ ״איך אתה נוסע ״ , ״אתה לא אוהב אותי יותר ״ ופה כולנו הגברים מאבדים את הפוקוס ונהרגים בתאונות ברור שיותר מנשים שהן בכלל הגורם הישיר לתאונות , הנתון הנוסף שנעלם מהמחקר זה שגברים נוהגים יותר מנשים כי כשאישה נוהגת יש סיכוי גדול יותר שהיא צריכה להתאפר במראה מעל הראש בפקק וככה היא עוזרת לפקק לגדול.
יש סיכוי גדול שבשביל לחנות בין שני קווי החניה היא תצטרך עזרה של שלשה גברים שיכוונו אותו ומראה של סלון כלות .
רוב הגברים שהתאבדו זה בגלל נשים רוב המחקרים מראים שהגברים שהתאבדו היו גברים נשואים עם אישה פולניה וקרה כמו הקוטב הצפוני והיתר בגלל אהבה נכזבת (טיפשים הלכה אחת ).
מסקנה נוספת שחשוב לי להפריח היא שגברים באמת רבים מכות יותר מנשים אבל 90 אחוז מהמקרים הם רבים בגלל נשים , נשים הם הגורם מספר אחד בעולם למריבות בין גברים .
דבר נוסף, גברים נוטים לעשות שטויות ואפילו לקחת סיכונים מיותרים גורם שמעלה את התמותה של הגזע , הנתון הזה מדוייק אבל מחקרים רצינים הראו גם שגברים שלוקחים סיכון זה מחוסר סקס רוב הגברים חוץ ממרטין (לא בדיוק גבר ) מבצעים פעולות מסוכנות בימי מחזור או כשיש להם בבית אישה מייבשת , והתוצאה היא שגברים אלו מאבדים את הרצון לעשות פעלות שפויות המסקנה גם פה היא שנשים הן שוב הגורם לתמותה כתוצאה מפעולות מסוכנות .
ובכלל כמעט כל גבר שני יעשה הכל בשביל חיוך של חתיכה בשביל טיפה יחס שזה משהו שקצת חסר היום ,גם כשיש לגבר תמיד חסר .
בקשר לבחור ששלח מעטפה לעצמו זה לא בדיוק נכון הוא ניסה לפוצץ את אישתו אבל בגלל טעות בחיווט התפוצצה המעטפה בזמן העבודה , ובקשר לבחור שבדק את האקדח על רקתו ….טוב הוא באמת אידיוט .אז למה אין גברים שמגעים לגיל 80 ולמה אנחנו מתים מוקדם יותר מנשים? המסקנה היא חד משמעית הגורם מספר אחד לתמות של גברים בעולם …..היא נשים .


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל