לירון מדואל - סקירת מכשיר המעקב "Trackimo"

לירון מדואל מסביר כי “טרקימו” הינו מכשיר מעקב שמאפשר לכם לעקוב אחרי הדברים היקרים שלכם ולקבל מידע על מיקומם בכל רגע נתון.

Trackimo הישראלית, פיתחה קופסת מעקב ובה שילוב של רכיבי GPS, מד תאוצה ותקשורת סלולרית מסוג GSM, כל זה במוצר השוקל פחות מ-40 גרם!

המכשיר ניתן להצמדה לחיות מחמד שונות, ילדים קטנים ומבוגרים שחיים לבדם. המכשיר למעשה הוא טכנולוגיית תקשורת הכוללת העברת המידע לגבי מיקום האובייקט לשרת בענן דרך הרשת הסלולרית.


היתרון הגדול: לדעת בכל רגע נתון היכן הילדים הקטנים

אחד החששות הגדולים של הורים, היא לדעת היכן הילדים הקטנים שלהם בכל רגע נתון. מי מאיתנו אינו מעוניין במכשיר המדווח לך על מיקום הילד, בין אם בבית הספר או בגן. בנוסף, המכשיר ניתן להצמדה למבוגרים ולתשושי נפש ועוזר לאתר אותם במקרה שהלכו לאיבוד.


קרה לכם שהכלב הלך לאיבוד? לירון מדואל טוען כי לא פעם אנו נתקלים בשלטים שונים המודפסים ונתקלים על תיבות דואר, לוחות מודעות או עצים שונים בשכונה, אשר מבטיחים פרס כספי למוצא את חיית המחמד שלהם. Trackimo מאפשר לכם למנוע את מסע החיפוש ולאתר מיידית את חיית המחמד שלכם.


מכשיר חדשני במחיר אטקרטיבי במיוחד

המכשיר החדשני, נועד גם על מנת לשמור ולפקח על מטיילים ומגוון רחב של חפצים היקרים לכם. ניתן להצמיד את המכשיר (שגודלו זהה לקופסת גפרורים) לכיס, להניחו בתיק, להשאירו ברכב או לחברו לקולר חיות המחמד.


המכשיר כולל כרטיס SIM בינלאומי וניתן להשתמש בו בכל רחבי העולם. ערכת המכשיר כוללת ציוד נלווה להתאמת המכשיר לחפצים השונים. המכשיר תוכנן במיוחד לשימוש מחוץ לבית ומופעל על ידי סוללה המספיקה לעד 48 שעות ללא צורך בהטענה.

לירון מדואל בדק ומצא כי מחיר המכשיר החדשני עומד על 50 דולר בלבד למכשיר בתוספת 5 דולרים לחודש או 50 דולרים לשימוש למשך שנה שלמה. המארז כולל כבל USB, רצועה, קליפס להצמדת המכשיר לבגד, מגנט וכיסוי סיליקון להגנה מרטיבות.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל