פוליקר-טורבדור ישראלי

פגישה עם פוליקר( וגם שלומי שבת) בקיסריה איני מבקר מוסיקה,אני רק אוהב מוסיקה ומשתדל לבקר בה...


הרגשתי כמו "מודט" רוב זמן ההופעה באוויר...

פגישה עם פוליקר( וגם שלומי שבת) בקיסריה
איני מבקר מוסיקה,אני רק אוהב מוסיקה ומשתדל לבקר בה...
עם ישראל שלי,רוצה לספר לכם על פגישה שהייתה לנו עם יוצר מבצע וזמר באמפיתאטרון בקיסריה.הטרובדור האולטימטיבי עם גוון הקול החם שיודע למסוך בקולו את פשטותם של פשוטי העם יחד עם היכולת שלו להגיע לגבהים( וירטואלים) שמצאתי כי הם מגיעים ונוגעים במלאכי מרום.
כבר בכניסה לאמפי' בקיסריה הרגשתי גם שמעתי כאילו והייתי ביוון או לכל הפחות בדרך לשם,התפלאתי איך זה כולם לבושים כמוני ולא לבושים 'תוגות' של פעם. רעש הגלים שמידי פעם הגיח מהאפילה ונמוג אט אט הביא אותי לחשוב, מתי תצא לה הסירנה מהים כדי לרקוד איתי את ריקוד ה'בגלמה' או לכל הפחות חשבתי להמתין עד שאותו 'ניקו' האיש קשה היום יציע לי את ה-'פומה-פומה' (לעשן ביוונית)והכוונה גם חומרים אסורים.חזרתי גם עשרים וחמש שנים לאחור ל-'עיניים שלי' שיר מלא ערגה וגעגועים.
ונקודה אישית שלי,בשנת 1990 שחר ואני נוסעים כמתנת בר מצווה לטיול באירופה השיר 'כשתגדל ילד' מתנגן לו ללא הפסקה ברכב השכור רנו 5 ואנו צורחים את מילות השיר בחלונות פתוחים כשגשם אירופאי ניתך ומרטיב אותנו כאילו כבר אז ידעו השמים ובכו על נפילתו של שחר... בשנת 1997 באסון המסוקים בארץ פלגי מים.
יצאנו את האמפי' הרבה זמן אחר חצות מרגישים כל שריר ועצב בגופנו ,הרגשנו כמו 'מודטים' נדמה כי רוב הזמן היינו באוויר ,גם ידינו רגלינו וכמובן שרירי גרוננו היו 'שפוכים'
אני חי 68 שנים ויותר בארץ הזו,יש פה הרבה זמרים טובים ויש את פוליקר עם רקע כמו שלי שגדל כמוני והוא ישראלי!
*ורוצה לחלוק עימכם סיפור שהוא הרגשה-שנים רבות אני חי בהרגשה שבאחד מגילגולי הקודמים הייתי דייג יווני! והתמונה שעולה מול עיני, אותי שכוב באחד מחופי הים היוונים לאחר שסירת הדייג שלי טבעה...
אבא.של.שחר


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל