אם אלוהים היה אחד מאיתנו ?

מה היה קורה אם אלוהים היה מנסה לחיות בתוך עולמנו , העולם שהוא עצמו בנה

יום שני אחרי חצות אני נוהג הביתה אחרי יום עבודה קשה, מחכה כבר לסיים את היום שלא נגמר להתגנב בשקט על מתחת לשמיכה אבל תוך כדאי נסיעה בזמן שהקווים המקווקווים נבלעים מתחת לגלגלי הרכב הרדיו התחיל לנגן שיר ישן וטוב שמתמודד אם בעיה פילוסופית קשה "מה אם אלוהים היה אחד מאיתנו ?"

לא נרגעתי כל הלילה הסתובבתי במיטה במחשבה מה היה קורה אם אלוהים היה אחד מאיתנו מה היה קורה ?

אם אלוהים היה אחד מאיתנו מסתובב בעולם, מרגיש את הבריאה שלו או בא לחיות בנינו בארץ "זבת חלב ודבש? " (זאב רווח אומר את זה יותר טוב ) מעניין הוא היה עושה מילואים לובש מדים ויוצא להגן על המולדת ?,היה נעמד מול האויב ויורה כדאי להגן, או מנסה להגן על עצמו מועדת חקירה שבטח תבוא ותאשים את השג. (נראה לי שאלוהים לא יסכים להיות קצין )

אם אלוהים היה אחד מאיתנו האם הוא היה משלם מסים ? אולי הוא היה רואה את זה אחרת, היה מבין שאנחנו משלמים מסים ומפרנסים עצלנים מסוממים ,מחבלים ,בוגדים (במדינה) וכל מיני נכים מדומים ,כמובן שיש נזקקים ויש חובות אבל אם נוריד את הרשימה הקודמת המסים יהיו יותר נמוכים אז מה אתם חושבים הוא מסכים לשלם אחרי שבטוח שהוא יודע יותר?? .

אם אלוהים היה אחד מאיתנו האם היה לו שם ואם כן איזה שם היה בוחר ? אולי היה מתייעץ אם רב שמתמחה בקבלה לראות אם השם מתאים לו( -"אביב גפן כתב איך אפשר לחיות אם שם כזה אלוהים") ואולי הוא היה מחייג לרדיו מקבל יעוץ מנחום תמיר (דווקא אני אוהב את הבחור )

אם אלוהים היה אחד מאיתנו באיזה דת הוא היא בוחר ,אולי לוקח את ישו? (אבל גם הוא יהודי ) אולי מוחמד? (לא ...הוא כבר הרוב בעולם ) אולי בודהה? (לא הוא לא מסכים לנו פסלים) אז יהודי, נו ואם יהודי אז חילוני או דתי? (דתי לא נראה לי גם הוא מבין שהם מגזימים מה משה לבש שחור לבן ומגבעת אפילו ליוסף הייתה כותנת פסים, אז אולי מסורתי , שבת הוא היה שומר ? הרי רכב זה לא מאמץ גדול,ואיזה כשרות הוא היה אוכל לנדאו ,מחפוד ,עטרה בית יוסף , מהדרין (אתם לא מבינים כמה יש ומה הבדלים בניהם ) ואם כבר יהודי איך הוא היה מקבל את זה שהוא צריך להאמין באל אחד שלא מראה את עצמו?, הוא לא מתגלה, הוא לא מפגין עוצמה, הוא לא שולח שליחים להגיד את דברו ואם היה שולח שליחים האם אלוהים היה מאמין שאכן זה השליח? (אני לא ), או שהוא היה דואג לאשפז את השליח במחלקה סגורה? .

אם אלוהים היה אחד מאיתנו איזה פנים הוא היה לובש עיניים מלוכסנות, ריסים ארוכות, יפה כמו בראד פיט, טבעי כמו אברי גלעד או אם זקן של הרב עובדיה אולי היה מצטרף לירוקים כדאי לשמור על הכדור או תופס ראש אם חשיש ,מה היה מצביע לימין או לשמואל?

אם אלוהים היה אחד מאיתנו איך היה ניתן להשיג אותו, האם הוא היה מצויד בסלולארי (לא כדאי לו זה יקר ומסרטן ), האם הוא היה נרשם בדפי זהב?,(מי עוד משתמש בספר הצהוב?) אבל הוא יודע הכול ושומע הכול אז פלאפון זה מיותר, חוץ מזה כל הרבנים ושרים היו משגעים אותו בפניות ושאלות שככה רוב הזמן הוא היה תפוס (אני ממליץ על איפון יש מלא אפליקציות מעניינות )

אם אלוהים היה אחד מאיתנו נראה לי שהוא היה מנסה לבנות את המגדל הגדול בעולם(עכשיו אני מבין את מגדל בבל אולי אתה מבין למה ניסינו לברוח ) או אולי לחפש את סולם יעקב משהו שיעזור לו לעלות חזרה למקום שלו חזרה הרי הוא משוגע לגור בתוך בית המשוגעים שהוא בנהאהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל