אני ואיקאה

אחרי שנתיים וחצי בדירת חדר וחצי בתל אביב, הבנתי שאני צריכה לרכוש ספריה נוספת. מה שהנביט בתוכי את התובנה המופלאה הזאת, הייתה העובדה שהצטברו אצלי בדירה עשרות ספרי קריאה ללא מקום. כמובן, שכמו כל הישראלים מצאתי את עצמי באיקאה במבצעי ה – sale. אבל לא ידעתי זה יהיה כל כך קשה!!!

הקושי הראשון התחיל בלסחוב את האריזה את לסוף החנות. סחבתי את עצמי בעצלתיים עם עגלת הקניות עד לקופה ובהמשך לחניה. אחרי חצי שעה הגעתי לחניה מיוזעת עם גב תפוס.

ואז החל הסיוט השני, להרים את אריזת הספרייה למכונית. למזלי, היו שם נערים שהיו אמורים לעזור לי בכך. אולי כך חשבתי. כדי להכניס את האריזה המכונית הנער שינה לחלוטין את המכונית על כל חזותה. מושבים התהפכו, חלון נפתחו וכך גם המחשבות שלי שהוזזו.

אחרי הנסיעה הארוכה בכביש המהיר, שמחתי עד אין קץ שהגעתי לדירה, אבל אז החל הקושי השלישי לסחוב את האריזה לדירה. טלפנתי לשכנים, אף אחד לא היה בבית לעזור. אחרי שעה של סחיבה עם גב תפוס כבר מקודם וידיים חבולות, האריזה הגיעה ליעד: הדירה.

ואז הגיע הקושי האחרון ששבר את רוחי לגמרי: ההרכבה. לא הצלחתי להרכיב את הספרייה בכוחות עצמי. התחלתי במסע של שכנועים והודעות sms לכל זכר שאני מכירה. ראשית, יצרתי קשר עם מי שייסע לי בעבר להרכיב את הרהיטים, אך הוא לא היה פנוי, אשתו הייתה בחודש תשיעי וכרעה ללדת. אח"כ, ידיד נוסף הבטיח להגיע לעזור ונתן מועד הגעה, ואז הבריז לחו"ל. ידיד אחר עזב את המרכז ועבר לצפון. הידיד האחרון ברשימה אמר שהוא לא מבין בזה כלום.

אחרי שבועיים של ייאוש הגיעה התקווה. התחלתי לצאת עם בחור שהיה ממש חמוד ונוצר בינינו קליק. בפגישה השנייה הדברים זרמו. שיתפתי אותו במצוקת "איקאה" שלי, והוא הבטיח לעזור. אבל כמו תמיד, חלה תפנית בעלילה והבחור נעלם כשלא היה.

גל של ייאוש שטף אותי. הבנתי עד כמה אני בודדה. כמה אני צריכה וזקוקה לתמיכה גברית. חסרה לי האהבה, חסר לי המקום שלספר למישהו את קורותיי בסוף היום וחסרה לי הנוכחות של מישהו שיעזור לי בדברים הטכניים, שהמוח הנשי שלי לא מהונדס לקלוט.

חשוב לי להגיד, קשה להיות רווקה "מתבגרת" (כפי שקורא אחד קרא לי), קשה להתמודד עם נישואין למישהו שלא מפסיק להכאיב לך ואח"כ להתגרש ממנו. המציאות הזאת לא קלה בשבילי. צר לי שיש קוראים שמאשימים אותי במציאות הזאת. אני לא שבויה בפנטזיה ילדותית לגבי בן הזוג המיועד. אני רק מייחלת לעצמי למצוא אדם שיהיה לי כייף איתו, ושביחד נרכיב רהיטים של "איקאה".


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל