ריקוד עם הדולפין המוזהב (קונצרט לקריסטלים, קערות קריסטל ואוקיינוס)

עלה בדעתכם שניתן לרקוד עם דולפינים לצליל קריסטלים וקערות קריסטל? בואו והצטרפו אלי...


קריסטלים וקערות ומעגל אנושי

מצטרפת לקבוצת אנשים, גברים ונשים, החוברים למעגל קסום בסטודיו רחב ממדים בגדרה. ריקי חן יהונתן מקדמת את פנינו בטקס טיהור קצר עם עלי מרווה יבשים. כולנו נכנסים יחפים לאולם מואר בנרות רבים. במרכז האולם מערך עשיר של קריסטלים הכולל מוטות סלנייט וקריסטלים בצבע ירוק, כחול, וורוד כאשר סביב לכל, צדפים שנאספו מהים. לא ניתן היה להתעלם ממוקד נוסף שהיה באולם ובו היו פזורות קערות קריסטל, קערות טיבטיות, ותופי אוקיינוס, כולם כלים להעלאת תדרי הצ'קרות ובלוטת האצטרובל . חלק מהקריסטלים הביאה ריקי מהר שאסטה הנמצא בקליפורניה ומקודש לשבטי אינדיאנים. הר שאסטה נחשב גם כאתר בעל אנרגיה מיוחדת לאנשי רוח מרחבי העולם.

את הטקס הנחו במשותף שלוש נשים יקרות ומיוחדות. ריקי שהיא מאסטרית בקריסטלים וחיבורים אנרגטיים. ורד לוי סול - מוזיקאית ומרפאה באמצעות שירה, ו – חני יזרעאלי, מרפאה ומתקשרת ומורה רוחנית. יכולתי לחוש את החיבורים האנרגטיים יוצאי הדופן בין שלושת המנחות.


ראשית דבר, הנוכחים מתיישבים על הרצפה ומאזינים לצלילי מוסיקה השוטפים אותם כגלי הים. לוקחים נשימה עמוקה וארוכה והמקשיבים לתדרים של ים רחב מידות בו השתלבו קולות, צפצופים, נקישות ושריקות של דולפינים שהם ממשפחת היונקים. הדולפינים ידועים באינטליגנציה הרגשית שלהם וביכולת התקשורת שלהם בינם לבין עצמם ולעיתים עם בני אנוש. הסונאר (תדר) של הדולפינים חודר אל התודעה האנושית של המשתתפים באמצעות סיבי אור וצליל ברטיטות שונות. הרגשתי חוויה טהורה ונטולת כאב, מחוברת לשלווה ולשמחה. אט אט הרגשתי איך ה"מים" שוטפים ומנקים את כל מכאובי ולא פוסחים אף על הנשמה.

בערב מיוחד זה עטיתי על גופי שמלה כחולה וארוכה שהגיעה עד לרצפה. הרגשתי שהפכתי לחלק מהגלים ומהים. צליל קערות הקריסטל הביאו מזור לנשמה. גם חוש הריח השתתף בחגיגה, ריח שמן לימון מילא את החלל את האוויר. גם מיתרי גרוני השתתפו בקונצרט והצטרפו לקולות הדולפינים. רוב הזמן הרגשתי עצמי יושבת עומדת שוכבת בו זמנית. נגיעותיהן המרפרפות של המנחות הזרימו אנרגיה לגופי. הרגשה מוזרה ליוותה אותי, הרגשתי לבד עם עצמי ויחד עם זה גם כחלק מהמעגל האנושי. הדמיון והזיכרון שימשו ככנפיים עליהן עפתי מעלה מעלה.

שוב מרגישה כנמצאת בסירת קנו קטנה באחד מיובליו של נהר האמזונס רחב ממדים אי שם בברזיל, שעת שקיעה ומולי מרקדים בצעדי מחול נסוגים מעל למים דולפינים וורודים. במחשבותיי אני גם בחוף הדרומי של אי התבלינים, זנזיבר, באוקיינוס ההודי, קופצת מסירה רעועה אל בין הגלים, צוללת ללא מסכה וללא שנורקל כדי לחבור למשפחת דולפינים אפורים. והנה הם באים מולי! חשה את תנועתם במים, מושיטה יד לברך אותם ומתקרבת בחשש מה תוך כדי ליטוף מהיר של גופם השמנוני . הרגשה עילאית!


אחרית דבר

המעגל האנושי נשם והקשיב לצלילים מרפאים ולכלים המוזיקליים והרגשנו, מים, ים, אוקיינוס. בתת ההכרה, חשנו בנוכחותן של המנחות שהסתובבו בינינו, האזנו לתדרי הדולפינים, שרנו את מנטרות הדולפינים, והתחברנו, כל אחד למסרים אותם קיבל בהתאם להרגשתו.

רגעים ארוכים התפללתי לבריאות וריפוי. היו רגעים קסומים בהם ראיתי מולי את הדולפין המוזהב, שומר מרחק אבל בכל זאת לא ניתן היה לטעות בו, צבעו הזהוב והגיח מהמים, נוצץ, זהב, זהב כתום, זהב אדום, דולפין זהב שלי.

יש המאמינים שהדולפינים המוזהבים הם מאסטרים ומורים רוחניים אך גם אם אינך מאמין, הדולפינים פותחים את לבבותינו לתדרי אהבה עוצמתיים, ומעניקים לנו את הצופן לאנרגיה החדשה.

יצאתי את הערב ושובה ומרחפת מרחפת על ענן.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל