באירופה שוב חונקים אנשים במשאיות

האסון שאירע למהגרים שברחו מהתופת הסורית, העלה מחדש אל התודעה של עמי אירופה שהם ניצבים מול בעיה שהזמן לא פותר אותה, והעלמת העין מהמתרחש עלולה לעלות לרבים ממנהיגי אירופה בכיסאם. הימין, לא זה הקיצוני, מתחיל לזקוף ראש כשממולו הימין הקיצוני מעלה מחדש סיסמאות הרות גורל ואנא הם באים?

כל מי שביקר באירופה, כבר לפני חמש עשרה שנה, ואף לפני כן הבחין שברחובות פריז, כשם שברחובות לונדון, שטוקהולם, וינה, וברלין, שלא לדבר על בריסל, מסתובבים במאות תושבים מסנגל ומרכז אפריקה, כמו גם מוסלמים מפקיסטאן לצד אלפי טורקים שהציפו את ערי גרמניה.

אז מהיכן באה עליהם המכה הזו?
ממחקרים סטטיסטיים וסוציולוגיים שנערכות במדינות הEU, מקורה של רוב האוכלוסייה המוסלמית במהגרים שבאו לאירופה החל ממחצית השנייה של המאה ה-20 מארצות מוסלמיות לחופי הים התיכון.

ספציפית, הכל החל במדינות החסות הצרפתיות באפריקה כולל צפון אפריקה המוסלמית ולצרפתים היה נוח עם זה כי הביאו עמהם כח עבודה זול שנוצל עד תום. הם יצרו סלמס בערי צרפת וממנה עברו למדינות בנלוק"ס. מאידך מהטורקים שהגיעו ככח עבודה זול לגרמניה דרך יוון, ממלאים את רחובות ברלין ושטוטגארט, פרנקפורט ומינכן ועוד. בריטניה הגדולה כמעט וטובעת בים האוכלוסיות המהגרות לאי הבריטי.

עדיין לא דיברנו על בריטניה שאפשרה לכל זב חוטם מהקומנוולט להיכנס לתחומה כי האמא הגדולה אינה יכולה לעצום את עיניה ממראה הנאנקים תחת הרעב ממלזיה ופקיסטאן שלא לדבר על תושבי האזורים הקשים בהודו הגדולה. אז נכון, חלק מאותם פקיסטניים ברחו מאזורי הגבול שבין הודו לפקיסטאן בעת המאבק על קשמיר, מאבק שנוהל לא על ידי לוחמים פקיסטניים כי אם על ידי לוחמים מוסלמים אפגאניים שרצחו כמעט 70 אלף איש וגרמו לאחד מגלי ההגירה לבריטניה בסוף שנות ה-80 של המאה הקודמת.

אט אט החלה איטליה גם היא לקבל את בזרם הבלתי פוסק של מוסלמים שחצו את שולי הסהרה ללוב וממנה בסירות שחלקן עוברות במלטה לתחילתו של המגף.

כאשר משרד הפנים הצרפתי פרסם את נתוניו על אוכלוסיית "הנבחרים" המבלה בבתי הכלא הרימו צרפתים רבים את הגבה נוכח הנתון שלמעלה מ-60 אחוז מאוכלוסיית הפשע הם בני הדת המוסלמית!

ואז פתאום קם אדם ורואה שהוא אינו עם כי אם ערב רב של אנשים הסובלים חרפת תעסוקה זולה רעב ועוני, כשהמכנה המשותף של רוב רובה של האוכלוסייה הזו האמונה באסלאם. לרגע זה המתינו המטיפים במסגדים. כבר ב-24 לינואר 1999 הופיע באל-ג'זירה הקאטארית השייך יוסף אל קרדאווי שגורש ממצרים ומצא עצמו מוגן על ידי שליטה של קטאר וקבע: "האסלאם יחזור לאירופה ממנה גורש פעמיים" ובהמשך דבריו הדגיש שלא צריך לכבוש את אירופה ב"דאר על חרב"=דרך החרב לאמור מלחמת כיבוש. לדעתו כפי שהביעה, הכיבוש יתבצע באמצעות חיילי ההטפה שיפנו להמונים בשפתם"...

וכך מתחילת שנות ה-2000 היינו עדים להתמוטטותה של מדיניות ההגירה של ארצות אירופה שהתעסקה במדיניות חוץ יותר מאשר במדיניות פנים, תוך שהיא מכוונת את חיציה לעבר מדינה אחת קטנטונת במזרח התיכון והנלחמת על חייה...והעמים המרכיבים את אותן מדינות וכוונתי לעמים הגרעיניים מצאו עצמם מול כלכלה שוקעת ועצלות גוברת תוך שהתוצר הלאומי לנפש יורד ויורד. רק מדינה אחת באירופה לא זכתה לשתות את קובעת כוס ההגירה=אירלנד, המעוז לשנאה לישראל.

וכמעט שורה אחרונה. הידיעות האחרונות שמגיעות מצוות החקירה המשותף לבולגריה, הונגריה ואוסטריה מצביעות על כך שהחברה שארגנו את משאית המוות, הם ארבעה מהם לפחות שניים מוסלמים...

אבל אותנו הרי מעניינים בני העם היהודים המתגוררים בארצות אירופה ושמוצאים עצמם בעין הסערה. נכון בקרב יהודי צרפת החלה רוח חדשה שמביאה בכנפיה אלפים המגיעים ארצה ומחפשים רמת חיים זהה לזו שהיו רגילים לה בצרפת. ולא ירחק היום וגם יהודי אנגליה יתחילו להבין שיש מקום עלי אדמות, שלמרות כל מה שמתחולל בו, הוא הבית הלאומי שלהם ולשם כך צריכה ממשלת ישראל להיערך מבעוד יום עוד בטרם יבוא יום פקודה שהכתובת שלו כבר רשומה על הקיר.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל