שאלות ל - 2 מיליון המצביעים שבחרו בנתניהו

שני מיליון מאתנו בחרתם בנתניהו. התפעמתם מנאומו בעצרת האו"מ. עם התפעמותכם אתם חייבים לנו – השמאל, המיעוט המגונה על ידכם - תשובות לשאלת השאלות "מה יהיה אתנו בהמשך הדרך הזאת?"

שני מיליון מאתנו בחרתם בנתניהו. התפעמתם מנאומו בעצרת האו"מ. עם התפעמותכם אתם חייבים לנו – השמאל, המיעוט המגונה על ידכם


שאלות ל – 2 מיליון המצביעים שבחרו בנתניהו
צבי י' כסה
שני מיליון מאתנו בחרתם בנתניהו. התפעמתם מנאומו בעצרת האו"מ. עם התפעמותכם אתם חייבים לנו – השמאל, המיעוט המגונה על ידכם - תשובות לשאלת השאלות "מה יהיה אתנו בהמשך הדרך הזאת?"
שני רבדים לשאלה: האחד- האם אתם עדיין מסכימים עם רוחות החרדה הקוסמית שמנחה את ראש הממשלה ? השני – האם אתם בעלי תשובה לשאלה מה יהיה אתנו בתחום המדיני, הפוליטי והחברתי ? ? ? .

אתם שני המיליון,
אפוקליפסה – רוחות הרשע הסוגרות עלינו
• אני רוצה שתגלו לי מי היום רוצה ו/או יכול להשמיד את מדינת ישראל?
• האם בהיסטוריה היה מצב שכל העולם היה נגדנו, כפי שמשדר נתניהו?
• אני רוצה לדעת מכם האם כל העולם נגדנו כמו שראה"מ הציג באו"מ?
• וביושר, האם הייתה מדינה שקיבלה תמיכת מדינות אחרות כמו מדינת ישראל?
• וביושר שקשה לרבים: האם ב – 120 השנים האחרונות כאן אנחנו הקורבנות?
• אתם 2 המיליון שאחראים על שרידותה של ממשלת נתניהו – תנו תשובה !!!

כל אלה הדברים של ראה"מ אינם אמת. בהיסטוריה לא היה כל העולם נגדנו: כשגרשו מאנגליה, צרפת קיבלה, גרשו מספרד תורכיה קיבלה. גרשו אחרים פולניה קיבלה. אנגליה אפשרה לנו - בצד גזרות רעות - לבנות כאן את הכוח להקים מדינה: הם דיכאו עבורנו את המרד הערבי. הקימו את הפלמ"ח, את הנוטרות, את הבריגדה – את מרכיבי הכוח הצבאי.
120 שנה אנחנו גוברים על הפלשתינים והערבים. ומי מהם מאיים עלינו? היגדים של ראה"מ אינם אמת. קואליציה של 6 מדינות היא הבולמת את הגרעין האיראני ולא נאומים חוצבי חורבנות היסטוריים.

חמינאי אומר שתוך 25 שנה לא תהיה ישראל. הנה היטלר. איזה היטלר? היה ראש ממשלה, בן גוריון ולידו פרס שדאגו שלא יהיה היטלר גם סאדאת היה היטלר לפני שבא לירושלים (בגלל דימונה). איך מעצמות לפתע מתדיינות עם ראש"מ של מדינונת על הגרעין האיראני ? בגלל הנאומים של שרי הממשלה? הבלים ! בגלל השניים שעשו את דימונה. מי שלא מבין מכסה ציבור בענני חורבן. אין מי שיכול לנו. אז שני מיליון, ממה אתם חרדים ומתחרדים?
אחרים נלחמים לנו: האמריקאים נלחמים בדאעש, הסעודים באיסלמיסטים בסוריה, הכורדים בדעאש ובאסאד, המצרים בחמאס ובאיסלמיסטים בסיני. מתי היינו מסובבים בלוחמות כאלה ואנחנו רק צופים? האם הטרור מהפלשתינים וחיזבאללה מצדיקים חרדות קיומיות? – לא !. אתם מבוהלים מהרוחות האפוקליפטיות שנתניהו משדר באובססיה בינדורית.
44 שניות השתיקה הנוזפת שלו לא קלעו למציאות. הדמוקרטיות תומכות במדינה ולא בקולוניות. מחצית אזרחי המדינה לא תומכים בקולוניות. רוב המתנגדים בעולם לקולוניות הם אוהדי ישראל. לא אמת אמר ראה"מ שאנחנו מבודדים. לו אמת היא הרי כשלנו במטרת העל הציונית: לחסל את קיללת עם לבדד ישכון. אז מדוע אתם תומכים בבידודנו ?

2 מיליון מצביעי נתניהו, מהי האג'נדה שלכם?.
הטרוריסטים הפלשתינים יימצאו וייאסרו או ייהרגו, בתיהם ייהרסו, תקנות מכבידות יבואו על הפלשתינים, נקמה מאורגנת או בודדת שלהם תתרחש, חיילינו יעמדו במצבים בלתי אפשריים. קנאים משיחיים יבצעו טרור נגדי, קנאי בית המקדש יפעלו בהר הבית ואל אקצה וילהיטו קנאים איסלמיסטים לנקמה וכך הלאה וחוזר. עד שיידע האחרון מכם את קיללת ההתנחלויות שהסגירו אותנו לשלוט בעם אחר. עד למצב שהמילה שלום נושקת לבגידה.

לאן זה מוליך? הנה תדעו:
מ - 2 המיליון רובכם לא הייתם בימים המכוננים כדי לדעת דברים: אי אז ב – 1946 אוטובוס שנסע מבן שמן דרך לוד נקלע למצור של אבנים. אחד הבחורים ציווה על הנהג לעצור. פתח את הדלת ובידיים ריקות צעד אל תוך ההמון. ופלא הם פינו לו את הדרך ונסוגו. שנתיים אח"כ במלחמת העצמאות משני כדורים ברח כפר ומארבעה עיר. והיום אלפים מהם מוכנים להרג. מה קרה? - עם כבוש מתקומם. כתוב בתורה ואם לא כתוב תכתבו:
המחזור שלי התגייסנו לפלמ"ח בני 16 ו – 17. ז.א. שכל פלשתיני בן 16 הוא בפוטנציה טרוריסט. והם יתקוממו. הסיפור על ההסתה האהוב בממשלה אינו לעניין. מי הסית את דב גרונר לתקוף את משטרת רמת גן ולהרג על הגדר. מי הסית את שלמה בן יוסף להטיל רימון על אוטובוס ערבי ולהיתלות ע"י הבריטים? מי הסית את אצ"ל לגלגל חבית נפץ לשוק הומה בחיפה? מי שנשלט ע"י שלטון זר לא צריך הסתה כדי להתקומם. התרבות הלאומית של המתקוממים משרטטת את קווי המותר והאסור. ההבדלים ביננו בשעתו לבינם הם תלויי תרבות מול תרבות.
האג'נדה הימנית-לאומנית משיחית- התנחלותית בהכרח מייעדת אותנו לסרס את חלומה של תנועת השיחרור שלנו לנרמל את הקיום היהודי במודרנה כחברת מופת, ולהמיר אותו בחלום שבו ארץ ישראל הדו-לאומית קודמת למדינת ישראל היהודית-דמוקרטית נגד עולם ומלואו.
אני מסרב לחשוב שלא יימצאו 10% מ- 2 המיליון האמורים שמבינים היום ולכן מתחרטים על תמיכתם בשלטונו של נתניהו והליכוד שנכבש ללאומנים המשיחיים. 200 אלף שייקחו אחריות לשנות את הבחירה. זו התשובה הראויה וזה כל שדרוש לשחרר את המדינה מהאג'נדה הרעה.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל