קצת הומר על המצב הבטחוני

מי אמר שהפחד לא מצחיק ,הוא מצחיק רק צריך לחפש טוב כי בסוף אנחנו נשכח את הרגע ונעבור לסיוט הבא שמחכה פה מעבר לפינה
קצת הומור על המצב הבטחוני
המצב הבטחוני תפס אותנו עם המכנסים למטה , כמו שכבר ציינתי בעבר אף אחד לא יודע מה הן הוראות פתיחה באש ,הוראות לא ברורות אם רואים מחבלת עם סכין ביד רצה לכיונך או עושה תנועות עם היד עולה ויורדת האם צריך לירות בא ? האם צריך לרוץ לכיוונה ולפרוק אותה מנישקה ולהסתכן בדקירה (אורלי וגיא) לרשום אותה למסטאר שף ,נמאס לי כבר מה קורה פה מחיר הסכינים עלה מחיר עגבניות עלה כבר סלט אי אפשר להכין אורלי וגיא אז אפשר לאכול חומוס אצל אחמד ברמאללה דווקא אוהב את התוכנית שלנו כל בוקר צופה.

הסימני שאלה והמידע המוסתר היו גדולים הפעם מפעמים קודמות התקשורת הסתירה נסיון פיגוע שהתרחש בראש העין כאשר מחבל ניסה לחטוף 20 ש״ח מתימני לא היו הרוגים תודה לאל אבל היו מעל 30000 נפגעי חרדה שזה גרם לעומס בבתי החולים , והזקנה במסדרון עברה לקצה השני של החדר זבל בבית החולים .

המחבל( אלוהים ישרוף אותו בגהינום) שעשה את הפיגוע בתל אביב הגיע לגן עדן של המחבלים (זה מקום מסריח עם מחבלים שלא מתרחצים) אורלי וגיא זה מקלחות של הקאנטרי ברמאללה,אחרי הפיגוע והחיסול שלו הגיע הזבל ובכניסה עם חיוך גדול לעמדת הרשמה והכריז אני המחבל מתל אביב איפה ה-72 הבתולות שלי , מוחמד נציג גן עדן של המחבלים חייך בעדינות וענה לו ״יחביבי פיגוע בתל אביב זה 72 הומואים בתולים מה לא עודכנת לפני הפיגוע …. ומאז הכלב(המחבל) נמצא בתנוחת הכלב אורלי וגיא -אתה ממש שונא הומואים וכלבים תתבייש .
הקושי בתקופה הנוכחית היה לצאת לרחוב ,רק בשביל לצאת לשפוך את הזבל נאלצתי לחבוש קסדה להניח תפילין לדרוך את הנשק כל זה בשביל רגע של זבל .

ההליכה ברחובות העיר עפולה הפכה למלחיצה הסתובבתי לאחור כל שניה לך תדע מי ינסה לדקור אותי גם ככה אני עם שריר תפוס אז רק זה חסר לי איזה סכין שתינעץ לי בגב ,בכניסה לאחת מרשתות המזון (כן אני עושה קניות שכולם בבית במקלט ) עמד השומר הערבי ועשה לי חיפוש בתיק השומר בחן אותי מכף רגל ועד ראש ״יש לך רשיון לאקדח ?״ שאל אותי לי? ״כן״ עניתי ולך לסכין ? השומר הסתכל עלי במבט של שוטר במשטרה הפלסטינית ״מה אני מראה לך מחבל חרא עליהם הרסו אותנו זה רק מיעוט הסביר לי השומר רובנו רוצים שקט״ להזכירך 13 מחבלים הורידו את אמריקה הגדולה על ברכיה ב 11ֿ.9 אז כשהרוב הדומם שותק הרוב הפעיל עובד , וחוץ מזה שאלתי מי בדק אותך ???
בדיוק באותו יום נתפס מחבל ברמי לוי רק שבסוף התברר שזה ערבי שבא להחזיר סבון ולא כל כך אהב את מדניות החזרה במקום הוא החליט לנסות לדקור את הקופאית ,תושיה של תושבי המקום הסבירו לבחור שעפולה זה לא תל אביב כאן אתה תצא רק עם שן ועין אורלי וגיא הסבון היה מקולקל והבחור למד חמש שנים תואר ראשון בכימיה הוא יודע למה הוא התלונן .

הבנתי שאין טעם שאני יעשה קניות אני סתם נכנס לעימותים עם המאבטחים אז בקשתי ממיכל (האישה) שהיא תלך לעשות קניות אבל הזהרתי אותה ״תיהי עירנית ברחוב ,תסתכלי טוב לצדדים ״ נו איזה טעות עשיתי הגעתי הביתה ומצאתי עשרות שקיות על הריצפה ״ מה זה התענינתי ״ ? אמרת להיות ערנית אז תדע שיש בגלל המצב 70 אחוז הנחה על הכל לאור המצב .
התעצבנתי למה למה את מבינה מה שבא לך?! מיכל הסתכלה עלי במבט כועס אז בפעם הבאה תלך אתה לקניות , את יודעת מה עניתי אני כבר ידקור את עצמי בבית (לא ייתן לאף אחד את התענוג ).

ואז קרה האירוע הגדול מכל מחבלת החליטה לנסות לדקור בעפולה בתחנה מרכזית שוטרת מג״ב שבדיוק קנתה גלידה הסתערה עליה ובמהירות הבזק היא ליקקה את הגלידה תוך כדאי איום ממשי על המחבלת היא הפילה את המחסנית הגלידה התחילה לנזול לה על היד החיילת הביאה בזריזות לק נוסף , תוך כדי דריכת הנשק וליקוק קל ,בזמן שכולם ירו לכיון המחבלת והיא התמוטטה ,הקרב נרגע ושוב מצאה החיילת זמן לסיים את הגלידה בניחותה .
בגלל הלחץ הלכתי לרופא התיישבתי על כיסא האחות (ממוצא ערבי ) אורלי וגיא אתה גזען ,מה יש לך התעניינה האחות אני לחוץ עניתי אני כמו קפיץ , האחות הוציאה זריקה מלאה בחומר הרגעה ….אתה תרגיש דקירה קטנה וזהו ,מיד בלי לחשוב הוצאתי את האקדח ויריתי בה ,אותי לא דוקרים .
הרגע קיבלתי הודעה - שיפור במצבו של הדוקר מרעננה -הוא מת!!!!!אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל