אירופה אוכלת את פרי הביאושים שלה ונאכלת על ידו

האירועים המזעזעים שהחרידו את אירופה בליל שבת מחזירים אותי אחורה למאמרים קודמים שכתבתי ולניתוחים שניתחתי את הנחש הפתלתל הקרוי דאע"ש ועל עצימת העיניים של העולם המערבי..

כאשר אנו בוחנים את האירועים והמידע הזורם לאחריהם אנו מגלים שאכן דאע"ש הוא נחש בעל ראשים שונים ומשונים ויכולת של עכביש הטווה מלכודות ברחבי תבל באמצעות צעירים חסרי אידיאל ומחפשיו שהמטיפים האסלאמיים הצליחו לטעת בראשיהם את האידאולוגיה של דין מוחמד בל סייף=דת מוחמד בחרב.
קורי העכביש שהחלו להיטוות אי שם בבריטניה כבר לפני שנים מספר שלחו גרורת של סרטן לעבר בלגיה הולנד ושבדיה ומעל לכל לצרפת בה למעלה מ-עשרה אחוז בקרב אוכלוסייתה הם מאמיני דת האסלאם. המטיפים בשעורי הדת במסגדים ובחוגי הלימוד לא הסתירו את כוונותיהם להחיל את חוקי השריעה על מדינות אירופה.
בלגיה הקטנה קיבלה מעמד בכורה באירועי הטרור האחרונים כאשר תא הטרור של דאע"ש הוקם בה וממנה יצאו מפגעי ששת הפיגועים בפריז. אט אט מאבדת בלגיה את אופייה הנוצרי וברחובותיה חזיון נפרץ של קבוצות אסלאמיות המתפללות לכיוון מכה במרכזי הכבישים. האם לא היה זה אות אזהרה לשלטונות הביטחון הבלגיים כאשר היה הפיגוע במוזיאון היהודי והחוטים הובילו למערכת קשרים טוויה היטב בין פריז לבריסל? האם לא קיימו שירותי הביטחון הבלגיים-המצויים תחת מטריית נאט"ו ושיתוף הפעולה בין חברותיה-קשרים עם ה-DCRI שירות הביטחון הצרפתי? אבל הבעיה היותר חמורה היא העובדה שכבר כיום בריסל היא אחת הערים היותר מוסלמיות באירופה כששלושים אחוז מתושביה הם מוסלמיים. משמעות הדברים הללו היא שהכתובת היתה על הקיר אז איך כתבנו בעבר במדור זה: טחו עיניהם מראות! זאת ואף זאת התושבים החדשים בערי בלגיה הכניסו למועצות הישובים בהם הם מתגוררים חברים בני דתם זאת באמצעות התייחסות השמאל המקומי הרואה ב"זכויות אדם" חזות הכל אך כיצד תוכלנה הדמוקרטיות המערביות הללו לשמור על צביונם הפלורליסטי כאשר מנהיגי האוכלוסיות הללו מובילים קו ברור של השתלטות וכפיית דעותיהם? מדינת שריעה בפתח אמרנו? אמרנו!
צרפת החובה בימים אלו שעות קשות לא הפנימה את אירועי הטרור נגד ה"היפר כשר" ונגד מערכת העתון "שרלי הבדו". גורמי השלטון בה לא תפסו כנראה את משמעות הפיגוע שהיה מכוון נגד אחד מערכי היסוד של אירופה החופשית – חופש הביטוי.
בשבדיה שכל כך "אוהבת" אותנו הייתה לשרת החוץ "יציאה" לאמור "יש קשר בין "תחושת הפלסטינים שאין להם עתיד" לבין מתקפת הטרור בפריז. זו אותה שרת חוץ, שכבר התעמתה בעבר עם ישראל, דבר המזכיר לי את אירועי האנטישמיות שהיו באירופה כאשר בשל כל בעיה – היכו ביהודים.
כבר ב-2013 בעיר סודרטליה, השוכנת כשלושים ק"מ דרומית-מערבית לסטוקהולם, התפתחה אלימות כלפי מוסלמים דווקא ע"י מהגרים יוצאי המזה"ת בני הדת הנוצרית שהתיישבו בה לאחר שסבלו את נחת זרועם של המוסלמים בבירות ובבית לחם ובמקומות אחרים במזרח התיכון כולל מצרים שהעלייה הקצרה של האחים המוסלמיים לשלטון הביאה בכנפיה הגירה של נוצרים קופטים רבים מהמדינה.!
מאלמו השבדית כבר מזמן נמצאת בשליטת כנופיות רחוב אסלמיסטיות! כלומר היא כבר לא כל כך שבדית...חלקם הגיעו כמהגרי עבודה לפני עשרות שנים, אחרים כפליטים שנמלטו ממלחמות ומרדיפות ע"י מוסלמים בארצות מוצאם. "מתוך 90,000 תושבי העיר, כ-49,500 הם בעלי רקע לא שוודי"...
ובריטניה הגדולה שסבלה כבר פיגועי טרור רציניים בשל מה שמוגדר חופש הביטוי אינה מתייחסת לאימאם המסית והמדיח אנג'ם צ'ודרי אורדו שקורא לא פחות ולא יותר להעמיד את המלכה אליזבת השנייה לדין על כי היא פוגעת בנתיניה המוסלמיים(ראו בכתבותיו של העיתונאי והפרשן לענייני ערבים צבי יחזקאלי). אותו אנג'ם שהוא עוכר דין במקצועו, עמד בראש ארגון עוכרי הדין המוסלמיים בבריטניה וההתארגנות למען קודשי האיסלאם ISLAM4UK התארגנות שלמיטב ידיעתי היא היחידה באירופה שהוצאה אל מחוץ לחוק, ממשיך לעבור בין מדינות אירופה ולהטיף למהפכה איסלאמית בצורת הקמת מדינת שריעה במקום מדינות אירופה.

כאן ברצוני להביא מספר מילים על הנאיביות המתבטאת בתקשורת הישראלית או שמא מתוך כוונת מכוון. בעתון "הארץ" (מוסף הארץ מיום 18.2.2015) מובאת כתבה נרחבת על הנעשה בתחום עליו אנו מדברים כאן, באירופה. הכותב מציין בדבריו: "האסלאם הקיצוני הוא אחת הבעיות הקשות של העולם החופשי. במשך שנים מנסים להיאבק בו באמצעות מלחמות הרסניות שתוצאותיהן מוגבלות. ייתכן שהאסלאם המתון, ולא הפצצות מהאוויר, הוא התשובה לאסלאם הקיצוני. ייתכן שהוא זה שייבש את ביצת הפונדמנטליזם הימי-ביניימית המטביעה מיליונים. אסלאם זה מתקשה לצמוח במדבריות המזה"ת אך אפשר שדווקא בתוך החברות הדמוקרטיות של אירופה בהן חיים מיליוני מוסלמים יוכל לצמוח זרם מתון, מודרני וסובלני יותר של אסלאם, כזה שיטה את הכף לטובת הבוחרים בחיים וינצח, עם הזמן, את הסוגדים למוות." איזו נאיביות! איזו חוסר יכולת לקרוא מפה! ולהיכן מאמר כזה מוביל את הקורא למסקנה שזה גל חולף שייעלם. בינתיים הגל סוחף, שוטף ומרעיד את חופי המבטחים אליהם זורמים מאות אלפים שנפגעים מהאסלאם הרדיקאלי!
והעולם המערבי "הנאור" אותו עולם שהחרמת האי הקטן של יציבות במזרח התיכון היא בראש מעיניו, עולם שבראשו עומד "ברווז צולע" היושב בוושינגטון ושאינו מבין שצורך השעה של אירופה וגם של אמריקה הוא להילחם מלחמת חורמה. מלחמה לא רק באמצעות הפצצות מהאוויר כי אם יש להפוך כל אבן במדבריות סוריה ועירק כדי לעקור מהן את הנגע הזה.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל