"סבתא דיאלי" - הצגה בחינם בביצוע תיאטרון מ.ר.א.ה

פרויקט "תרבות וקהילה" של הבנק הבינלאומי יארח החודש את תיאטרון מ.ר.א.ה מקריית שמונה עם ההצגה "סבתא דיאלי"- הצגת יחיד עם השחקנית מורן מרואני למחזה של רועי רשקס ובבימויו של רובי גרינגס.

פרויקט "תרבות וקהילה " של הבנק הבינלאומי יארח החודש את תיאטרון מ.ר.א.ה מקריית שמונה עם ההצגה "סבתא דיאלי"- הצגת יחיד עם השחקנית מורן מרואני למחזה של רועי רשקס ובבימויו של רובי גרינגס.
 
ההצגה תתקיים ביום חמישי ה-29.8.13 בשעה 20:00 באודיטוריום בית הבנק הבינלאומי, רוטשילד 42, תל אביב. הכניסה ללא תשלום ובהרשמה מראש.
 
הפרויקט הקהילתי של הבנק הבינלאומי – "תרבות וקהילה" הפועל מזה כשלוש שנים שם לו למטרה לעודד ולקדם יצירה אמנותית איכותית מהפריפריה ולהעניק לה הזדמנות לחשיפה בלב תל אביב. במסגרת הפרויקט מועלים אירועים מעולם הקולנוע, המוסיקה, התיאטרון, המחול ועוד. כל האירועים מתקיימים להנאת הציבור הרחב, ללא תשלום ובהרשמה מראש-באודיטוריום בית הבנק הבינלאומי בשדרות רוטשילד 42 ת"א.
 
 
ההצגה "סבתא דייאלי" של תיאטרון מ.ר.א.ה. מקרית שמונה מספרת את סיפורן של שתי נשים: סבתא ונכדתה. זהו סיפור מסעה של סבתא דייאלי ממרקש במרוקו עד לקריית שמונה שבארץ ישראל והרצון שלה לשמור בכל כוחה על משפחתה מאוחדת ושלמה.
את שרביט השליטה במשפחה הסבתא מעבירה לנכדתה כדי שכעת בתורה תעשה הכל כדי לשמור את המשפחה וערכיה. היא עושה זאת באמצעות הזיכרונות, הסיפורים והשירים שהיא מספרת לנכדתה, על העלייה לארץ, המעבר לקריית שמונה, המעברות, והחיים שלה בארץ כמי שהיגרה אליה ממרוקו.
סיפורה של סבתא דייאלי מעלה בדרך קומית ומשעשעת את סיפורה של עליית יהודי מרוקו לישראל, השבר של העולים לישראל בכלל והוא סיפורם של מהגרים באשר הם.
 
29/8/13, יום חמישי, שעה 20:00
 
אודיטוריום בית הבנק הבינלאומי, רוטשילד 42, תל אביב
 
הכניסה ללא תשלום לקהל הרחב, אך ורק בהזמנת מקומות מראש
 
בטלפון 03-5130001.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל