מי חיסל את קונטאר?

ארבעה טילים עשו זאת! הם העבירו רוצח קר-רוח, בוגר האונברסיטה הפתוחה הישראלית, לטיפולן של 72 בתולות. לא שאני יודע מי עשה זאת, אבל רשימת הרוצים במעברו מעל האדמה אל מתחת לה היא קצרה וזו רק שאלה של ניתוח מודיעיני מהיר כדי להצביע על מי ש"טיפל" בטיפוס הזה.

זמן קצר לאחר מעברו של קונטאר לגהנום (זה המקום המתאים לרוצח שפל כמותו) התעורר ארגון הרצח שהוא חלק מאש"ף הידוע בשמו ג'בהת תחריר פלסטין جبهة تحرير فلسطين. הווה אומר הארגון שירה את התגובה כפוף לא פחות ולא יותר לאהוב ליבם של כמה מנהיגים ישראליים הלו הוא מחמוד עבאס המכונה אבו מאזן... ארגון זה הרי הצטרף בקול רעש גדול לאש"ף

כמה דם היה על ידיו של רוצח הילדים הזה שגם לאחר ששוחרר באותה עסקה אומללה ניסה מאז לבצע פעילות מפגעת? הרי הוא זה ששלח את ארבעת הדרוזים מהכפר חאדר השוכן בתוך הגולן המוחזק על ידי סוריה, כששניים מהם הם בניו של ואליד מחמוד תושב מג'דל שאמס לשעבר שבילה רבות בבתי כלא ישראליים. שלא תבינו אותי לא נכון. אני אחד מאותם המעריכים את התרומה האדירה של אחינו הדרוזים לביטחון ישראל, אבל הבעיה היא באותן קבוצות חריגים שיוצרים בידול בשל העובדה שהדרוזים במרחב המזרח תיכוני תומכים באופן מסורתי בארצות בהן הם חיים!!! אבל בין תמיכה כזו לבין ביצוע מעשי טרור כלפי אזרחים, בתוכם ילדים המרחק גדול. אבל זה לא הכל! יש בעייתיות ביחסים האמביוולנטיים שבין הדרוזים לבין הכוחות השונים בסוריה ובלבנון כאשר מפעם לפעם צצות בעיות המגיעות עד כדי רצח כדוגמת חיסולו לפני מספר שנים של המנהיג הדרוזי וואחיד בלעוס.

האמת היא שכותב שורות אלו לא מבין כיצד פרשנים ומומחים באמצעי התקשורת טוענים שסמיר קונטאר היה חלק מהמערך העכשווי של חיזבאללה. למי שמכיר את הנפשות הפעולות כיום בגזרת סוריה ידועה העובדה מזה זמן רב שסמיר קונטאר שינה את טעמו והפך להיות חלק ממערכת המודיעין=הטרור האיראנית הקרויה "משמרות המהפכה". בכך אולי הרגיז את מפעיליו מאז שוחרר בעיסקת גופות ועבריין תמורת מחבלים, אבל לא רק זאת גם הארגון שהגיב על חיסולו, בירי לעבר נהריה, החזית העממית לשחרור פלסטין ראה בעבר את שלוחו הרוצח קונטאר כאיש שלו.

צבא סוריה החופשית שהכריז שהוא זה שביצע את החיסול ובכך ניכס לעצמו את החיסול, אבל בתמונה מאוד מוזרה ששודרה בטלוויזיה הסורית והלבנונית-בו זמנית הוצגו חלקים מארבעת הטילים שפגעו בבית בכפר הדרוזי ג'ארמנה שנבלע לפני מספר שנים על ידי עיריית דמשק. אם אכן מדובר בחלקים מהטילים אין ספק שמדובר בנשק שיוצר בישראל... כמובן קיימת האפשרות שהחלקים שהוצגו היו חלקים של טילים ישראליים שפגעו בעבר בחיזבאללה או בשיירות הנשק האיראני.

אבל וכאן האבל הגדול אם תשאלו אותי אני עדיין חושב שקונטאר חוסל בשיטת הפוך על הפוך לאן דווקא על ידי ישראל כי ייתכן ועל ידי אחיו הדרוזים עצמם בסיוע של גוף מודיעיני גדול של מדינה עלומה בשלב זה, וזאת כנקמה על הפיכת עורו מדרוזי לשיעי והנה לכם גם סיבה של כבוד עצמי וגם סיבה מדינית לא להיות חלק מהבלגן שאופף את סוריה ולבנון. ואולי הייתה זו אשתו הראשונה הלוחמת זינאב??? שגם לה יש לב כבד נגדו!!!


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל