ה"צל" ואנחנו

"הצל", לפני ימים אחדים ראיתי במרקע "צל". שמו האנושי אינו ידוע לי. איש "הצל" אומר ומסבר, וחוזר ואומר: "אני לא שונא יהודים ולא ערבים. אני שונא את השמאל שיורקים לבאר שממנה הם שותים". פטריוט.

איש "הצל" אומר ומסבר, וחוזר ואומר: "אני לא שונא יהודים ולא ערבים. אני שונא את השמאל שיורקים לבאר שממנה הם שותים". פטריו

הצל ואנחנו

"הצל", לפני ימים אחדים ראיתי במרקע "צל". שמו האנושי אינו ידוע לי. איש "הצל" אומר ומסבר, וחוזר ואומר: "אני לא שונא יהודים ולא ערבים. אני שונא את השמאל שיורקים לבאר שממנה הם שותים". פטריוט.

היי, "איש צל", צא מהצל אל האור ושם תגלה שאני השמאל (הראוי) מצאתי את המים ואני השמאל חפרתי את הבאר ואני השמאל השקיתי את מלוא הארץ ואני השמאל קבעתי את גבולותיה הלגיטימיים במקומות שרק אני השמאל השקייתי מים. ואני השמאל כבשתי את הארץ ומסרתי את הבאר למדינה שהקמנו. ואני השמאל בניתי את מבנה הממסד המדינתי והמשפט והחוק של המדינה.

ואתה לא מצאת מים ולא חפרת באר ולא השקית את גבולות המדינה ולא נטעת עץ. וכל מה שיש לך אנחנו השמאל ייסדנו ומסרנו למדינה. ואתה במקום להוריד את הכובע בפנינו מחרף ומחרף. ועכשיו זוז נא הצידה כי הצל מונע מאנשים שלא ידעו את יוסף לראות את המים הצלולים בבאר. והיא שלנו שמסרנו לכולם.

ועכשיו הנה לך תובנה לחשיבה נקייה: השמאל הראוי על גווניו הפוליטיים והחברתיים כולל שלום עכשיו, רופאים לזכויות אדם, שוברי שתיקה, נאמני זכויות אדם וכיו"ב – הם יותר פטריוטים ממך. אני חוזר: יותר פטריוטים ממך. מדוע? במקורות נאמר: "גדול מצווה ועושה ממי שאינו מצווה ועושה". כל השמאל הראוי אוהבים ורוצים את ארץ ישראל השלימה והיו נוהרים למלא את המצווה כמי שאינם מצווים. וזה הכי קל. אבל הם מצווים למטרת העל של מהפיכת הריבונות של העם היהודי והיא –כנגד האורתודוקסיה – לנרמל את הקיום היהודי: עם בין עמים, מדינה בין מדינות וארור האומר "עם לבדד ישכון". ואין נירמול בלי שלום. ואין חברה יהודית ישראלית ללא שלום. והשמאל הראוי מצווה לעשות למען מטרת העל הזאת ולוותר על אהבתו לארץ השלימה. מדינה מתוקנת, תרבות ישראלית, חברת מופת חשובים אין סוף יותר מ – 5000 קמ"ר של קולוניות.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל