אם תרצו זו אגדה

ניהול תפיסה וגילוי האמת לאמיתה

מונח חדש נכנס בהרחבה למודעות של כולנו, והוא "ניהול תפיסה". יותר ויותר אנשי ביטחון ואנשי ציבור מתייחסים לניהול התפיסה, ברצינות. חברות יחסי ציבור מציעות כיום ניהול תפיסה כעוד שירות שהן נותנות ללקוחותיהן. מתברר שאם רוצים להיות מומחים ביצירת ה- שקר ה- גדול, זו מומחיות בפני עצמה. הערבים והשמאל הישראלי התמחו בה.

מנהלי תפיסה אינם מומחים לספינים, כיוון שהם לא עוסקים בעובדות. הם יוצרים עובדות ולאחר מכן מוכרים אותן לעולם כאמת. באמצעות שיטות ההונאה והתרמית, שקר גדול יכול להתבסס במהירות כה רבה על פני הגלובוס, כך ששום חיפוש אחר העובדות לא יפוצץ את בועת הקונצנזוס הציבורי, שלמעשה בנוי כולו על שקר. וזה בדיוק מה שהופך, את המקצוע האפל, ניהול תפיסה, לאיום קיומי מסוכן וקטלני כל כך.

דיוויד באלדאצ'י בספרו 'כל האמת', חשף את אמנות ניהול התפיסה, שהמוטו שלה הוא פשוט: למה לבזבז זמן בחיפוש אחר האמת כשאפשר פשוט ליצור אותה? זהו המוטו של הקרן החדשה לישראל, של 'שלום עכשיו', של 'שוברים שתיקה', של 'בצלם', של ארגוני זכויות אדם בישראל, של התקשורת הישראלית, של העיתונות הישראלית, של הרש"פ, של החמאס, של חיזבאללה, של דעא"ש. כולם הם חברות "ניהול תפיסה". חברות כאלה מגלגלות מיליארדים, כדי שיקבעו, מהי האמת ומה לא, בכל רחבי העולם.

הקרן החדשה לישראל, מנהלת תפיסה, בשיתוף עם ארגוני זכויות אדם והתקשורת הישראלית: גל"צ, רשת ב', הערוץ ה – 1, הערוץ ה – 2, עיתון 'הארץ', עיתון 'ידיעות אחרונות'. הם קוברים כל סוד, למרות ניסיונותיהם של תחקירנים ואנשי אמת וצדק לחשוף אותו. מדי פעם הם מתחילים או מעצימים מלחמות. למשל, קרבות מול חיילי צה"ל, מול גדר הבטחון, מול מתנחלים והתנחלויות, מול הדתיים הלאומיים, מול החרדים, מול ראש הממשלה בנימין נתניהו ומשפחתו, מול המחנה הלאומי, מול עם ישראל שבהמוניו בחר בבחירות דמוקרטיות במנהיגות לאומית. מול תנועת 'אם תרצו'.

כשאנשים חכמים וגיבורים מתחילים להציק בשאלות, כמו למשל: אנשי תנועת 'אם תרצו', או אנשי 'עד כאן', או גאונים כמו פרופסור ישראל אומן, כמו המזרחנים ד"ר דוד בוקעי, פרופסור ניסים דנה, ד"ר גיא בכור, איתמר מרקוס, ד"ר מרדכי קידר, החוקר דוד בדין, חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי, - כשאישים דגולים אלה מצביעים על האמת לאמיתה, מתנהלת נגדם ונגדנו תעמולת הסתה והכחשה, אשר מחביאה את האמיתות מתחת לשכבות מבלבלות ביותר של עובדות, נתונים ושקרים שהם לא נגישים ולא מובנים להמון, וגם לרבים מנציגיו.

התקשורת הישראלית, ארגוני זכויות אדם המכונים 'השתולים', אמנים ישראלים וסופרים בארץ ובעולם, מקבלים סכומים עצומים של כסף, כדי ליצור את האמת השקרית. עבור הלקוחות, שהם ערבים ומוסלמים, שונאי ישראל וקנאי דת, אנרכיסטים וליברלים קיצוניים, עבור מנוולים אלה, יצירת האמת היא קריטית, משום שהאמת האמיתית היא יותר מידיי לא צפויה. באמת המומצאת ניתן לשלוט. ולכן ההבדל בין האמת האמיתית למוצאת, מבחינת האפקטיביות שלה, הוא כמו ההבדל בין פצצה לפצצה אטומית.

האמת המומצאת הינה ברורה וידועה לכולנו: הערבים הם אומה שוחרת שלום. הערבים נכבשו על ידי הישראלים. הכיבוש הישראלי משחית. רק הסכמים מדיניים יפסיקו את הטרור הערבי והמוסלמי. המחבלים הערבים הם לוחמי חירות ושוויון זכויות. הערבים צדיקים והיהודים רשעים. הקמת מדינת ישראל היא פשע נגד האנושות. הקמת מדינה פלסטינית בשטחי יהודה ושומרון היא צדק היסטורי ומוסרי. רק ויתורים ישראליים על שטחי יהודה ושומרון וחברון ועציון ורמת הגולן וגוש קטיף, הם יביאו את השלום. מדינת ישראל היא מדינת אפרטהייד. מדינת ישראל היא מדינה גזענית.

מדינת ישראל היא קולוניאליסטית. צה"ל הוא צבא כיבוש מושחת ואלים. חיילי צה"ל ומפקדיו הם פושעי מלחמה. המתנחלים הם איום קיומי ומכשול השלום במזרח התיכון. המתנחלים הם שודדי קופת המדינה. המתנחלים הם אויבי הפריפריה. הדתיים הלאומיים והמתנחלים הם פשיסטים. המתנחלים אשמים בטרור הערבי הצודק. חללי הטרור הם קרבנות השלום. בנימין נתניהו הוא הרודן והעריץ המסוכן ביותר בעולם. הפלסטינים הם עם. הפלסטינים הם עם עתיק יומין. הר הבית הוא מסגד מוסלמי עתיק יומין. העם היהודי הוא עם חילוני. הדתיים והחרדים הם פרזיטים. הדתיים והחרדים הם גנבים ורמאים. הדת היהודית היא גזענית ואלילית. אין אלוהים. אין תורה מן השמים. אין השגחה פרטית. אין נשמה. אין חיים אחרי המוות. כלכלה היא הדת האמיתית.

בכל פעם שמישהו כותב משהו נגד ה"אמת" המומצאת דלעיל, הוא מותקף על ידי גדודים של אידיוטים שימושיים שמאמינים ומוסתים על ידי נביאי שקר. התקשורת הישראלית והעולמית המגויסת בכספי שונאי מדינת ישראל ועם ישראל, מפרסמת באלפי פוסטים, דיונים מפוברקים, תגובות שנכתבות מראש ושמציגות את כל העובדות, שהן למעשה נטולות כל בסיס עובדתי. לטכניקה זו קוראים "ויסות הזרם", ובה שולטת האקדמיה הישראלית הממוסדת בשיתוף התקשורת הישראלית הממוסדת, כשהאמנים והסלבים הישראלים מגויסים, יחד עם כל פעילי השמאל וארגוני זכויות אדם. הם שולטים על ברז המידע לציבור בארץ ובעולם, על פי הזמנים המתאימים להם ביותר. כל אלה משכיחים מאיתנו את הנרצחים והטבוחים בטרור הערבי והמוסלמי, מרדימים אותנו לבל נתקומם וננצח את הטרור. אנשים יקרים, מסממים אותנו בסם המוות, כדי שהתכנית להשמדת המדינה היהודית, מדינת היהודים, מדינת ישראל, תתקדם ככל האפשר, וכעת מאיצים את מימושה, לנוכח השואה שאין עליה עוררין, ושקורבנה הוא, לא אחר, מאשר העם הפלסטיני שלא היה ולא נברא.

תנועות 'ישראל שלי', 'אם תרצו', 'עד כאן', הן אגדה. הן השליחות הנאמנות של עם ישראל, לחשיפת השקר של מנהלי התפיסה, ובעזרתן יוצאת האמת לאור. הקדוש ברוך הוא, חותמו אמת, והוא מסייע יותר ויותר לאמת לצאת לאור. קץ שם לחושך. קץ שם לשקר. חז"ל אמרו (שבת י') "כל דיין שדן דין אמת לאמיתו, כאילו נעשה שותף להקב"ה במעשה בראשית".


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל