השנאה השורשית של היהדות עומדת מאחורי היוזמות האירופיות במזרח התיכון

השנאה הדתית של הנצרות כלפי היהדות נולדה ביום שיהודים המציאו את הנצרות. פאולוס - שמעון התרסי - בראש אחד עם עוד כמה חברים בגוורדיה של פאולוס, מנצרת הייתה להרוס את הממסד הדתי היהודי שבראשם עמדו הכוהנים, ראשוני הכת החדשה השתמשו בישוע לקידום המטרות שלהם, מיום שהם גילו אותו ועד לאחריתו הרעה בידי הרומאים.

מאז שמדינת ישראל הצליחה לנצח את "שבעת ארצות ערב" שפתחו את "מלחמת העצמאות" בפלישה מכל הצדדים היבשתיים של המדינה הצעירה, הממסד הפוליטי הנוצרי עושה את הכול כדי לקצר את תוחלת החיים שלנו.
לא מדובר בצדק למען הערבים תושבי השטח שהמדינה הקטנה שלה קיבלה עליה להבטיח את קיומם. מדובר באינטרס נוצרי לתפוס את השטח שלנו כדי למנוע מצב שהמציאות סובלת קיום של מדינה יהודית.
הסיבה לכך היא מסורת עתיקה כימי הנצרות שהעם היהודי מקולל על-ידי האלוקים מפני שהיהודים דחו את ישוע, בנו האהוב, והמסורת הזאת מקובלת על-ידי הממסד הדתי של כל הפלגים הנוצריים...
השפה המקצועית של ההיסטוריונים מדברת על החלופה של תואר "העם הנבחר".
הנצרות הרשמית מחזיקה בדעה כי אכן היהודים היו העם שנבחר לקבל את התורה בהר סיני, ובתור מקיימי מצוות התורה, קיבלו את ארץ כנען כירושה, ואת ירושלים כמשכן רוח-הקודש בבית המקדש שבנה שלמה המלך.
אבל כאשר בסוף ימי הבית השני החטאים הכבדים של היהודים שהפרו את מצוות התורה, גרמו לשילוחו של בן האלוקים אל העם העברי כדי שיחזיר אותם למעמדם כעם שמקיים את כל המצוות ונמנע מעבודות אלילים ומקיים את כל "המצוות של בין אדם לחברו.
אבל היהודים דחו את ישוע ושליחותו, החזיקו בסורם, והסגירו אותו למשפט הרומאים כדי שיוצא להורג בצליבה. על עוון זה האלוקים העניש את היהודים בחורבן ירושלים ובית המקדש וגרוש לנצח לכל רחבי העולם.
עת התאוריה הזאת צמחו מאות אלפים של כמרים ונזירים שהטיפו את הרעל הזה על כל האימפריה הנוצרית מיום שהרומאים קיבלו את הנצרות ועד היום הזה.
מזה אלפיים שנה ברוב הכנסיות בעולם (לא בכולם), בהתכנסויות של יום ראשון הכמרים סיפרו בצבעים חדים וברורים את הרוע שהקיום היהודי מביא לעולם. הם כונו כמלווים בריבית-קצוצה לנוצרים ושותים דם ילדים בפסח. הדגש היה שהיהודי הוא אדם רע שזומם לגזול את הרכוש של הנוצרים והארגונים היהודיים שואפים להשתלט על העולם כולו.

במלחמת העולם השנייה, כל מנהיגי אירופה וכל הצמרת הנוצרית בעולם ידעו שהנצים עוסקים ברצח עם של היהודים בארצות הכיבוש שלהם.
אף לא אחד קם להביא זאת אל הקהל העולמי. אף לא מדינה אחת התערבה בנעשה על-ידי הגרמנים. אף לא מדינה אחת הפעילה את השפעתה כדי שהרצח ההמוני יפסק. להיפך, כאשר היו הזדמנויות לחלץ יהודים מגרמניה לארצות אירופה ואמריקה לא היתה הענות לתת מקלט לאומללים שלנו.
הממסד הנוצרי ברובו המכריע האמין כי כעסו של האל על היהודים המורדים בישוע, הוא שעומד מאחורי הזוועה הזאת, ואין טעם לעמוד בפני רצונו של האלוקים הטוב...
כל "גרמני-טוב" הרגיש שהוא חייב לעזור לצבא הנאצי בביעור יהודים שמתחמקים מגורלם המר שהיטלר ומרעיו גזרו עליהם.
מיליונים של פולנים, איטלקים, צרפתים, הולנדים ושוודים, רומנים והונגרים, סלובקים וצ'כים, ליטאים ועממי-סלובקים אחרים שיתפו פעולה עם הגרמנים בחשיפת יהודים והסגרתם למוות. כולם האמינו שזה רצונו של האלוקים.
לאחר מלחמת העולם השנייה, כאשר התגלו בציבור העולמי מעשי הזוועה הגרמניים, הורידו העמים הנוצריים דמעות-תנינים אבל הייתה התנגדות עממית ונוצרית להקמת בית יהודי בארץ ישראל.
הממשלה האנגלית סגרה את שערי הארץ בפני הפליטים, והאנגלים הודיעו כי ישוב "פלשתינה" על-ידי יהודים יפגע אנושות בזכויות של הערבים הפלסטינים שהם הרוב בארץ הזאת.
אבל הנחישות של ההנהגה היהודית בעולם ובארץ ישראל לא השלימה עם ההתנגדות הקשה של שונאינו והם ניצלו את עייפותם של הבריטים מהמאבק עם המחתרות היהודיות שהיכו בהם קשות.
האומות המאוחדות עשו הכול "כדי להפחית את הנזק..." והם קבעו "מפת חלוקה" של הארץ בין יהודים וערבים.
המדינה היהודית נחלקה לשלוש נפות שהמעבר מנפה לנפה נשלט על-ידי המדינה הערבית. ירושלים הוגדרה כעיר בין-לאומית. באר-שבע, אשדוד ואשקלון היו שטח ערבי. חמישים אחוז הגליל היה בשטח הערבי. וגם שליש מהנגב הוחרם, בתואנה שעזה יושבת כמאה קילומטר מתחת למיקומה האמיתי...
ההנהגה הלאומית של היהודים, בראשות דוד בן-גוריון קיבלה את המפה הדימיונית הזאת כדי שלפחות משהו ינתן לנו באופן רשמי על-ידי המדינות הנוצריות.
אבל הערבים דחו את ההצעה ופלשו לשטח שהבריטים החזיקו בו במטרה להשמיד את המדינה הצעירה ולזרוק את היהודים לעם.
למעשה מתכנני המפה הזרים שאפו לסוג זה של "פתרון סופי" של הבעיה היהודית.
ההוכחה? האומות שהצביעו באו"ם על החלוקה הזאת, לא הזיזו אצבע כדי למנוע את המרד הערבי נגד האומות-המאוחדות.
מלחמת היהודים בערבים בשנת 1948 הסתיימה בניצחון המעטים על הרבים, והערבים נאלצו לחתום על הסכמי שביתת-נשק עם ממשלת ישראל.
לכולם היה ברור שהסכמי שביתת הנשק תקפים עד שחלוקי הדעות בין הצדדים ייושבו במשא-ומתן בין הצדדים ובעקבות זאת יחתמו חוזי שלום בין הצדדים.
ההיסטוריה הראתה שירדן, מצרים, סוריה, ולבנון שגבלו במדינת ישראל לא הסכימו לשבת לשולחן המשא ומתן עם היהודים.
ביוני 1967 פלשו לשטח ישראל צבאות סוריה ועירק, ירדן ומצרים. המטרה: לכבוש את תל-אביב ומצרים.
ושוב-פעם. האומות המאוחדות לא הניפו אצבע כדי להפסיק את הקרבות באופן מיידי.
עברו שישה ימים בלבד. צבאות מצרים, סוריה וירדן הוכרעו. הצבא הירדני הוכרע בשטח שממלכת ירדן כבשה בשנת 1948, והצבא הירדני כולו עבר את הירדן וחנה להגן על רבת-עמון.
בעולם קמה צעקה. כמה ממדינות אירופה תבעו שישראל תיסוג "מירושלים הכבושה".
האפיפיור ברומא דרש שירושלים תופקד לאחזקה בידי הכנסייה הקתולית.
דברים בטלים. ממשלת ישראל לא התייחסה לדרישות האלה.
ממלכת ירדן הייתה המדינה שכבשה שטח מנדט-בריטי, שלא לפי החוק הבין-לאומי.
מאז ועד היום כל מדינות אירופה דורשות: "שישראל תפנה את השטח שהירדנים פינו ויתנו אותו למדינה פלסטינית, שהיא היורשת הטבעית של תוצאות המלחמה שהערבים כפו אל היהודים...".
לא. אין כאן דרישה אמתית לעשיית צדק עם "העם הפלסטיני המזויף".
המדינות הנוצריות רוצות בהכחדת מדינת ישראל על-ידי הערבים, שכן מילוי דרישת הנציגויות של העם הפלסטיני לא רוצים במדינה פלסטינית לצד מדינה יהודית. הם בכלל לא רוצים מדינה דמוקרטית ערבית. הם רוצים שטח מוסלמי שיחבור לירדן או לסעודיה, או למצרים. גם הם רוצים לתפוס את התואר "העם- הנבחר", ובשעה שהם מתפללים עם הפנים למכה, הישבן של המתפללים המורם "לחרם-אל-שריף" שעומד בשטח שעמד בית המקדש היחידי לאל-עליון.
ומדוע הנוצרים האירופאים רוצים בטובת האסלאם הקיצוני?
הסיבה היא פשוטה בתכלית. באירופה הולכת וגוברת המגמה להתנגשות בין דתית של מיליוני מוסלמים והצבאות הנוצריים. המדינאים הנוצריים בעולם מקווים שהמלחמה הזאת תגמר במהפכה עולמית. מיליוני מוסלמים יועברו במטוסים ואוניות לארצות מולדתם. ושם במדינות-ערב יקום כאוס מחריד של עוני, מגפות ומלחמות אזרחים.
ואז תבוא פעולה בין לאומית - נוצרית שתעשה עסקה עם הדיקטטורים של אותו הזמן, על עזרה כלכלית עצומה תמורת פינוי ארץ-ישראל מערבים ויישובה בנוצרים.
ובא לירושלים ישו המשיח הגואל את האנושות ממכותיו הנוראיות...
קוראי היקרים. זה מה שקורה באמת. אין אני הוזה, ואיני רואה שחורות. הסיבה פשוטה. אנחנו לא נכניס לשטח בין הים והירדן פליטים פלסטינאים. אנחנו לא נכנע לא לטרור המוסלמי, ולא לטרור הנוצרי.
מדינת ישראל תשרוד בכבוד את מלחמת הדתות הגדולה של המאה העשרים ואחת. ויא זאת שתזכה בהטבות שהנוצרים ישיגו במלחמתם על חייהם בארצות מולדתם.
 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל