אובמה מחליש את ארה"ב

בקדנציה הראשונה, ברק חוסיין אובמה נבחר להיות נשיא כמעט ללא כל ניסיון פוליטי, משפטי, כלכלי או בטחוני הוא נבחר בגלל כריזמה מטופחת ומנופחת ע"י יחצני"ם ממולחים,ובגלל רגשי אשמה של חוגים נרחבים בקרב הלבנים, החווים עדיין רגשי אשמה בהקשר להתייחסותם בעבר לשחורים. בפעם השניה הוא נבחר כברירת מחדל, משום שהרפובליקנים היו מסוכסכים בינם לבין עצמם.

הקונפליקט המרכזי במאה ה-21

על שתי מערכות הבחירות האחרונות לנשיאות ארה"ב ניתן לומר ש- -ככה לא בוחרים נשיא למדינה החזקה ביותר בעולם. אובמה עדיין אינו קולט שהוא נמצא בלב ליבה של מלחמת עולם שלישית, המתבצעת בטקטיקה שונה לחלוטין ממלחמות המאה העשרים. מצד שני הקונפליקטים הקיימים כיום בעולם אינם שונים במהותם, הם קונפליקטים אידיאולוגיים. בשעתו חזו קונפליקט חמור בין מדינות עשירות למדינות רעבות, אבל מסתבר שהקונפליקט הקיים הינו אידיאולוגי במהותו, כמו הקומוניזם, ההיטלריזם, הפשיזם והקולוניאליזם- -המאבק כיום הוא להשלטת האיסלם. האיסלם הוא אידיאולוגיה במהותו ובבסיסו, לא פחות (ואולי יותר) רצחני מהפשיזם, מההיטלריזם מהסטליניזם ומהמאואיזם. והנשיא של ארה"ב חייב לעמוד בראש הלוחמים באידיאולוגיה זו אבל- - האם השלטת האידיאולוגיה שלו (דמוקרטיה) זו הדרך ? האם אובמה מסוגל בכלל לנהל מאבק כנגד צור מחצבתו?..
על מטרות ואמצעים
ידוע כי בשנות ילדותו ונערותו אובמה קיבל חינוך מוסלמי, זה החינוך המקובע והחסר כל גמישות מחשבתית (מה שאנו מכירים היטב ממנהיגים מוסלמים באזורנו). אובמה מתרגם לעצמו אמצעים כמטרות.למשל, דמוקרטיה הינה אמצעי להיטיב עם הציבור ועם החברה, הדמוקרטיה אינה מטרה בפני עצמה. כמו שסיוע למדינות אחרות נועד להיות אמצעי לשיפור כלכלתן (או צבאם..) ולא מטרה בפני עצמה וכמו שהסיוע לקיום אונר"א הפך מאמצעי סיוע כלכלי לפליטים ,- -למטרה - -להחזקת הסיכסוך הישראלי פלשתיני כפצע פתוח תמיד,( ואת אונר"א עצמה ככלי לוגיסטי לטרור הפלשתיני..) האם נשיא ארה"ב לא רואה ולא מבין זאת ? אני מניח שזה לא נקלט עדיין במוחו- -זוית מחשבתו צרה ומקובעת וזוהי צרה רצינית ביותר.

על מה שקורה במצרים..

אר"הב נזקקה למאמצים רבים של מספר נשיאים לנתק את מצרים מתלותה בברה"מ ולהפכה לידידותית אליה במזרח התיכון,- - משענת נכבדה להשפעת ארה"ב בעולם הערבי. אבל משום מה...אובמה החליט שמצרים לא מספיק דמוקרטית לטעמו ותמך בסילוק מובראק- -וראו איזה פלא- -מי בא במקומו ? מורסי- -איש האחים המוסלמים, זה המייצג את אוייבי ארה"ב בכל העולם. נתמזל מזלה של ארה"ב ובוצעה מהפיכת נגד והצבא לקח זמנית את מושכות השלטון מהאימאמים והקאדים. במקום שארה"ב תברך על-כך שניצלה משגיאה פוליטית חמורה, היא פונה כיום נגד אלו שסילקו את סוכני האוייב הג'יהדיסטי בטיעון ש"זה לא דמוקרטי" ... ממתי הדמוקרטיה מתאימה לכל חברה ולכל אומה? האם דמוקרטיה הינה כלי שלטון יעיל במדינת שבטים משוסעת כלוב ? מדוע היה אובמה צריך לתמוך בהפלת קדאפי שהפך להיות פרו-מערבי בערוב ימיו ? דמוקרטיה חייבת להתאים לחברה בה היא מונהגת,ומסתבר שאינה מתאימה כלל לחברה פטריארכאלית מובהקת המאפיינת את רוב מדינות האיסלם- -זאת עדיין לא הפנימו בבית-הלבן...

וראו מה קורה במזרח התיכון

וזה לא הכל, בואו ונזכיר כי מייד לאחר שנבחר, בנאום קהיר המפורסם שלו, אובמה שיבח והילל את האיסלם ו"תרומתו לציביליזציה" וזאת ללא כל בסיס עובדתי, הוא התנגד 3 פעמים לחיסולו של בין-לאדן ( ואישר אותו רק בדיעבד כאשר הדבר בוצע בשטח), הוא הוציא את צבא ארה"ב מעירק, ( וגרם בזאת לחידוש המאבק האלים הסוני-שיעי). הוא מתכונן לפנות את אפגניסטן והיה התומך הנלהב ב"אביב הערבי" שהוכח בסופו של דבר כמהפכה למען ...האיסלם הקיצוני, וכיום, זה מתבטא לגבינו בהתחזקות האנטי-אמריקאיות בכל מדינות ערב בהנהגת אל-קאידה, בתמיכת אובמה בפלסטינאים ובדשדוש רגליים לנוכח אירן המתגרענת.
 
מה יש לצפות מנשיא כזה בשאלת אירן.

עד כאן, כל הנאמר פה , מבוסס על עובדות ברורות, לכן מדוע יחשוב ביבי נתניהו שהנשיא האיסלמיסט הזה יגבה אותו בבואו להתקיף את אירן שהיא כפי שקרא לה אובמה הינה :"פאר האיסלם" ? הרי אין ספק שחימושה של אירן בנשק גרעיני תפגע קשות באינטרסים של ארצות הברית במפרץ הפרסי ובכל העולם הערבי, (כך כבר ציין בעצמו אובמה), ומה עוד שהרוסים העמידו עצמם לצד השיעים בסוריה, עיראק ואירן. אבל מצד שני הוא יעשה הכול כדי להימנע מלפגוע במוסלמים באשר הם...ראו איך הוא מתחמק בנושא הסורי ובאיזה "עדינות מאופקת" הוא מטפל ברצח השגריר שלו בלוב וההתקפות על שגרירויות ארה"ב בעולם המוסלמי.כיום גם הוא מתחמק בנושא האירני בתירוץ שעדיין לא הגיע הזמן...והזמן לדברי אובמה הוא כאשר לאיראן תהיה פצצה....שזה אבסורד מוחלט. החלטה זו כמוה כהחלטת איש ביטחון לעצור טרוריסט מוכר לא מזויין, רק כאשר יוודא שזה השיג נשק שמוכן לפעולה.

איך עלינו לפעול

בארה"ב מתחילים להבין את גישותיו האסלמיסטיות של אובמה, וברמיזות מנתניהו המצביעים גם על התנהגותו המוזרה של אובמה בנושא האירני.הדבר מתחיל לחלחל לתקשורת בארה"ב, ולכן סביבתו של אובמה מנסה לפגוע בנתניהו בכל דרך אפשרית..לרבות הדלפות בטחוניות... הכי מעניין שאובמה העמיד את שר החוץ שלו --אדם שעדיין לא מבין את הסכנה המוסלמית. כדי שיקדיש כל זמנו לטפל בסכסוך הישראלי-ערבי - -כאילו שאין בעיות אחרות בעולם...מכל מקום, על נתניהו וממשלתו להמשיך וללחוץ ולהבהיר לעם האמריקאי ולקונגרס שאנחנו אלו העומדים בחוד החנית בהגנה על התרבות המערבית נגד האיסלם השטני,זה שהנשיא שלהם מתעלם מקיומו...

אם ימשיך הסירוב של אובמה לפעילות משותפת בזמן המתאים, יהיה עלינו להתקיף ללא ארה"ב וזאת כאשר אנחנו נחליט בוודאות מוחלטת שיש לנו סכנה קיומית ולא כאשר יחליט על כך נשיא אמריקאי, שמתנהג כאיסלמיסט...

 
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל