המצוקה הקשה של השמאל החדש והפוליטיקה ישנה.

מה זאת אומרת "הממשלה לא יודעת לטפל במרד המוצדק של הערבים?" יום יום נהרגים ברחובות ישראל רוצחים ותאבי רצח. יום יום עשרות אלפי חיילים ומתנדבים שומרים על שלום האזרחים שלנו כשהם הולכים ועומדים על רגליהם כל שעות היום והלילה, וּמַצְלִיחִים לִמְנֹעַ עֲשָׂרוֹת מִפְגָּעִים כַּאֲשֶׁר הֵם מְחַסְּלִים אֶת הָרוֹצְחִים אוֹ תּוֹפְסִים אוֹתָם.

המצוקה הקשה של השמאל החדש והפוליטיקה ישנה.
המחבר: יגאל בור
מדינת ישראל, לצד כל העולם כולו, סובלת ממתקפת טרור של האסלאם הקיצוני. אבל יש מי שקשר לעיניו צעיף-שחור והוא נמנע מלהסתכל לתוך העיניים של האמת!
מזה שישה חודשים אנו סובלים מתקפת עוועים של צעירים וצעירות שמוסתים על-ידי שליחי דע"ש והחמס, וּבְאֶמְצָעוּת סַכִּינִים וְגַרְזֶן הֵם יוֹצְאִים לָמוּת בִּרְחוֹבוֹת יִשְׂרָאֵל תּוֹךְ מְאַמֵּץ לֶהָרוֹג וְלִפְצֹעַ יְהוּדִים.
מיסטר ליברמן ומר לפיד, ולצדם נערות-חמד ונערי-חלב, זועקים: "המלחמה בשער, הממשלה לא יודעת לטפל במרד המוצדק של הערבים".
מה זאת אומרת "הממשלה לא יודעת לטפל במרד המוצדק של הערבים?" יום יום נהרגים ברחובות ישראל רוצחים ותאבי רצח. יום יום עשרות אלפי חיילים ומתנדבים שומרים על שלום האזרחים שלנו כשהם הולכים ועומדים על רגליהם כל שעות היום והלילה, וּמַצְלִיחִים לִמְנֹעַ עֲשָׂרוֹת מִפְגָּעִים כַּאֲשֶׁר הֵם מְחַסְּלִים אֶת הָרוֹצְחִים אוֹ תּוֹפְסִים אוֹתָם. הַאִם זֶה אוֹמֵר שֶׁהַמֶּמְשָׁלָה לֹא יוֹדַעַת לְטַפֵּל בְּטֵרוֹר?
הם יודעים יפה, שמדובר במלחמה על החיים והמוות של הערבים ביהודים. הם יודעים שהערבים מחנכים את הילדים לשנאת יהודים וישראל. הם יודעים שבתפילות המוסלמים במסגדים (בהחלט לא בכולם) כוהני הדת שלהם משסים את השומעים להרוג ביהודים למען אללה.
במקום לצעוק "ביבי ושר-הביטחון, תתפטרו!", אני מצפה ממר ליברמן ומר לפיד שיגישו לממשלת ישראל הצעה לטיפול בטרור.
אני מצפה משני האנשים שהיו שרים בממשלות ישראל שיהיו רציניים. אם הם חושבים שמה שממשלת ישראל עושה לא יביא לתוצאות שהם מצפים להם, שהם יציעו לממשלה שיטת מאבק בטרור הנוכחי, שכן תביא את התוצאות שהם מצפים להם.
ואם אין להם הצעות טובות יותר למניעת טרור, שלפחות יתנדבו לצאת לרחובות עם כלי-נשק הולם להם ולעזור בהצלת חיים.
אבל גם זה הבל ורעות-רוח. לפיד וליברמן יודעים שקריאתם להתפטרויות, הם בשביל העיתונאים המחפשים סקופים.
הבעיה של ליברמן ולפיד שהם מאד רוצים להיות ברשימת המפלגות שזוכות להרבה מצביעים, אבל הם לא יודעים איך הם עושים זאת.
ליברמן ולפיד רוצים לגנוב מצביעים מביבי וינוקה הרצוג. מהרצוג הם לא יכולים לגנוב מצביעי מפא"י השבויים-לפתק שמחליף את "א", ואת החושבים שהרצוג הוא אלטרנטיבה שתחליף את ביבי.
לחוסר-הבנתם-ומסכנותם, אין להם סיכויים. אין להם את אמון הציבור. הם הכזיבו אותו. לא שכול מצביעי ביבי חושבים שהוא האדם האחד שיציל ויקדם את ישראל, אלא שהם לא רואים באופק אישיות שתהייה טובה ואמינה ממנו.
וזה כל הסוד של הפוליטיקה הישראלית בשנת 2016, כשבעים שנה לאחר קום המדינה, אנחנו מדינה המתנהלת כמו בית-כנסת בעיירה ירמולקה בפולין, או בעיירה בורשט ברוסיה. הגבאים נלחמים זה בזה מי יציל את בית-הכנסת מהאש שאולי יציתו הגויים בפוגרום הבא...
בואו ונתפלל שהאלוקים שבשמיים ימשיך להמשיך ולשמור את מדינת ישראל מידיהם של הלא-יוצלחים האלה.
תודה על תשומת לבכם.
לכל מי שיגיב על המאמר, תבוא על ראשו הברכה לבריאות, שמחה, נחת, אהבה, וחיים ארוכים.
כתב בדמעות: יגאל בור.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל