החוויה האולימפית - מצגת בבית הועד האולימפי בת"א

מצגת מקסימה על מסך 360 מעלות ומושבים מסתובבים ונעים

בתל אביב ברח' שיטרית 6 בהדר יוסף נמצא בית הועד האולימפי בישראל. בקומה השניה בבית הוקמה ומוצגת מצגת מקסימה בשם "החויה האולימפית".

החוויה האולימפית הוקמה על-ידי הוועד האולימפי בישראל כחלק משליחותו להנחיל את הערכים האולימפיים בקרב אוכלוסיית המדינה – הזכות לחלום והחובה לנסות ולהגשים את החלומות, הדבקות במטרה והשאיפה המתמדת למצוינות.
המטרה היא לייצר בקרב המבקרים דמויות לחיקוי אשר פרט לכישרונם המולד, גם עבדו במשך שנים רבות על התמקצעות בתחומם ובסופו של דבר הגיעו לפסגה העולמית.

זהו מסע מרתק, מרגש וערכי בעולמות האולימפיים. שעה של כיף שלא ישכח.
חוויה אינטראקטיבית רב חושית זו לוקחת את המבקר למסע בן 5 טבעות אל רגעי השיא של המשחקים האולימפיים ואל הרוח האולימפית של מצוינות, כוח רצון, התמדה ושאיפה מתמדת להגיע מהר יותר, גבוה יותר וחזק יותר.
הסיור מעביר את המבקרים דרך חמש הטבעות האוליפיות כאשר בכל טבעת נושא אחר.
אלה חמשת הטבעות בהם המבקר מבקר:

בטבעת התהילה – חשים את רגעי השיא הגדולים ביותר בתולדות המשחקים האולימפיים.
בטבעת ההיסטורית – מסע מרתק אל תחילת המשחקים האולימפיים ביוון העתיקה ואל פריז של סוף המאה ה-19 עם חידושם בעידן המודרני
בטבעת הישראלית – פוגשים פנים אל פנים את המדליסטים האולימפיים הישראלים גל פרידמן, יעל ארד, שחר צוברי, אריק זאבי, מיכאל קלגנוב ואורן סמדג'ה ואנו עדים לסיפורה האישי של אסתר רוט-שחמורוב, כלת פרס ישראל האתלטית, בהנצחת י"א חללי מינכן, אסון הספורטאים הישראלים במשחקי 1972
בטבעת העתיד – חשים את רוח החוויה האולימפית העולמית ומצפים לאולימפיאדה הבאה
ובטבעת ההתנסות – טועמים מחיי ספורטאים אולימפיים תוך שימוש בעמדות זינוק, כוח, סיבולת, ריכוז וחידונים אולימפיים אינטראקטיביים

בצורה מרתקת ובאמצעים חדשניים משולבים עיקרון ההנאה והידע המשלימים זה את זה.כך יכול גם מי שהמילה ספורט זרה לו ליהנות מכל רגע. מכל מה שרואים אפשר ללמוד משהו..אלה אולמות ייחודיים מלאים באפקטים.
בחוויה האולימפית מוצגים גם לפידים אולימפיים מקוריים, כולל הלפיד של משחקי מינכן, תרומתו של מר אלכס גלעדי, חבר הוועד האולימפי הבינלאומי.
 
המסר של המקום, שעיקרו "תחלום, תעז, תצליח", חוזר על עצמו באופנים שונים, דרך סיפוריהם של אלופי עולם: אנשים רגילים, שבעזרת נחישות, התמדה ולעיתים כנגד כל הסיכויים, הפכו חלום למציאות. מרכז המבקרים "החוויה האולימפית" בתל אביב מציע חוויה אינטראקטיבית רב חושית, שנועדה להעביר למבקרים, צעירים כמבוגרים, את אחד משיעורי החיים החשובים ביותר: חשיבותם של חלומות ומטרות בחיים, ואיך מוצאים את הכוח הפנימי והנחישות שבכל אחד ואחד מאיתנו, למרות המכשולים שבדרך. אף פעם לא מאוחר להתחיל ולחלום זה מתיחס גם לילדים וגם מבוגרים. כל אחד מנקודת מבטו, מתחבר לסיפור המסגרת שבחוויה האולימפית ומקב השראה של ממש. אם הם יכולים גם אנחנו יכולים.זה מתיחס לכל שטחי החיים ובכל התחומים בין אם זה בעבודה, בזוגיות, בלימודים ובכלל בחיים.

הסיור המודרך קצבי, מסקרן, ויוצר חוויה של אקשן, אדרנלין ונוסטלגיה. מרגש לפעמים עד דמעות. המסע כולל כאמור ביקור בחמישה אולמות שונים המייצגים את חמש הטבעות האולימפיות.. בכל אולם אמצעים טכנולוגיים חדשניים הפונים לכל החושים ומסייעים להעבי את המוצג מדמויות הולוגרמה, דרך במה מסתובבת ועד מסכי 360 מעלות, עם תאורה ייחודית וסאונד איכותי במיוחד.

הביקור נמשך כשעה ומתבצע בקבוצות של כ- 25-30 מבקרים.
בכל שעה מתחילים 2 סיורים במקביל.
מומלץ לתאם הגעה מראש.
הכניסה מגיל 6 ומעלה.
ניתן לחוות את הסיור בעברית או באנגלית (יש לוודא לגבי שעות סיורים באנגלית).

המחיר הנו למבוגרים/ילדים 49 ₪

לקבוצות (מעל 20 מבקרים) יש ליצור קשר מראש

פתוח לקהל הרחב - ימים א'-ה' 10:00 – 17:00 (סיור מתחיל בכל שעה שלמה כאשר הסיור אחרון מתחיל ב- 17:00)

טלפון להזמנות וקביעת תור-03-7955900


 
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל