חבר יקר

הרבה פעמים בחיים אנחנו מושפעים ומובלים על ידי "חברים " סיפור אמיתי ממולץ


חבר יקר

כבר הרבה זמן שאני חושב לכתוב עליך אנחנו מכירים מעל ל40 שנה אני אפילו לא זוכר כמה זמן אנחנו חברים וואוו שנים נראה לי מאז שנולדתי ,איזה תקופות עברנו אאא ״חבר״ את הילדות ,הנערות ,הבגרות או או הבגרות איזו תקופה וגם עכשיו כשעברנו את 40 אתה ממשיך להפתיע ולהיות ״חבר״ טוב .

האמת שאנחנו מאוד שונים אבל גם דומים ,אתה מאוד פעיל אתה מתעורר לפני כל בוקר וצועק לי ״קמתי ! ״ אתה תמיד חיפשת עוד כיבוש בזמן שאני חיפשתי אהבה ,היו פעמים שפיתית אותי ואני נכנעתי לך ,כמעט הרסת לי את החיים עם הרצונות שלך אתה כמו הנחש של חווה תרתי משמע רק מפתע ומפריע .

זוכר את סמנתה פוקס? אאאחחחח איך הינו מסתכלים על הפוסטר שלה שהיה דבוק לי על הקיר אצלי בחדר אי שם בשנות השמונים ,כמעט בכל לילה ,שוכבים במיטה ומדמינים מה היה קורה אם היא פתאום הייתה נכנסת איזה ימים .

אני יודע שלא תמיד הקשבתי לך, אני ביישן ולא יודע להתחיל עם נשים ואתה מהיר ופזיז ומבחינתך כל בנות בית הספר היה מעומדות לכיבוש, ליתר דיוק בזמן שאני חיפשתי את האחת אתה חיפשת את הדרך מהאחת לשניה להבאה בתור אבל מזל שאני ביישן ואת רוב השיחות אני מבצע .

למרות שהיו נשים שבאמת רציתי, כאלו שאתה סימנת אותם כמעודפות אבל תודה תודה שצדקתי תודה שהיה עדיף שלא הקשבתי לך אני מכיר אותך כמו את כף ידי אתה לא תודה לעולם וגם כף ידי מכירה אותך טוב .

נשים תמיד אומרת ״תגיד לי מי החבר שלך אני אגיד לך מי אתה״: בגלל זה לא מיד הכרתי אותך לכולם כי פחדתי ממך, אני יודע שאתה ישר מכין תוכנית השתלטות ולהיות נער מתבגר ולתת ל״חבר״ להוביל זו יכולה להיות טעות חיי כי אתה תמיד נמשך לרעות המסוכנות ואני תמיד חיפשתי שקט ושלווה אבל כזו שתדע שלפעמים אתה גם מגיע לביקור וכדאי שתהיה אדיבה אליך, הרי בכל זאת אנחנו חברים.

וואי כמה פעמים היתה לך את האופציה להכיר משהי חדשה אבל כבר היינו נשואים והדמיון השתולל כי רק אתה קולט כל מבט כפילרטוט אבל בכל המקרים נאלצת ללכת לישון ולהסתפק בי וככה הסיכון נשאר אפסי .

גם היום אני יודע שאתה רוצה יותר , יותר ,ויותר אבל חבר אנחנו כבר בני 40 ויש משפחה, חברים, עבודה ילדים ופתאום אתה נהיה פחות במרכז העניינים, פתאום אתה בצד פחות פעיל, פחות מובל, פתאום החשיבות שלך הופחתה למשנית. אתה חייב להבין מתבגרים ״חבר ״ והצרכים שלנו משתנים , אני יודע שבא לך להשתולל ולפעמים אתה מזדקף וצועק אני פה , וזה כואב זה כואב נכון שהכאב הוא כאב פנימי ואנשים לא מאמינים ולא מבינים שהוא אמיתי אבל הוא קיים, הגם שכך, בגילנו לומדים להזיז ולהתעלם מהפיתויים והכאבים הקטנים .

וואוו כמה שנים ״חבר״ ! לאחרונה הבנתי שבקרוב כבר לא תצליח לקום לבד בטח תצטרך עזרה וואי אני זוכר מקרים כאלו שלא הגעת לעבודה ושהגעת לא תפקדת איזה בושות אני מקווה שאני אמצא את הדרך לפתור את הבעיה הזו כשהיא תגיע אולי וויגארה או קסם אחר ,זה מדאיג אותי הרגע הזה! והפחד ממנו גובר! אני מקווה שנתגבר! בטוח נמצא את הדרך כי אנחנו ״חברים ״ כבר שנים .

את הרעיון לטור קיבלתי מטור משעשע שקראתי באינטרנט


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל