פוליטיקלי אבל לא קורקט

בו'קר טוב ישראל!

המשחק לקראת אליפות העולם בשש בש נגמר בכדור אחד לראשו של מחבל רוצח ששכב על ריצפת אספלט מלוכלך אחרי נסיון שחיטה של אנשים שכול עוונם הוא בזה שהם נקראים יהודים וביתם בארץ ישראל וחייל אחד שדרך נשקו ושלח אותו לגן עדן שופע בתולות.
דקה אחרי ואולי כבר מעט יותר קרב הסכינים המטורף דעך לו כאילו התקבלה הוראה. יש להפסיק את הפיגועים!
הישראלים יורים בחזרה!
זה מסוכן!
איזה אידיוט יכול לחשוב שאדם פנאטי שטוף מוח יתעורר לפתע ויחשוב, רגע... אני עלול למות... היהודים משתמשים באקדחים!

הקרב נגמר יהודים יקרים והערבים ניצחו.
הקרב ניגמר יהודים יקרים אבל מסיבה שונה לגמרי!
מדינת ישראל כרעה על ברכיה והרימה דגל לבן
לילה טוב לך ארץ נהדרת, היי שלום!

מאז קום המדינה חיפשו הערבים דרך להשתלט על חתיכת האדמה הקטנטונת הזו, למה!?
מדינת ישראל נמצאת במקום אסטרטגי ומשמשת לחוצץ היחיד שיש לעולם המערבי כנגד מעל מיליארד ערבים מוסלמים רדיקלים שרוצים לכבוש אותו.
מדינת ישראל היא הדרך היחידה שבה מצליחים הערבים לסחוט סימפטיה עולמית לבעיה שמעולם לא היתה והכול על מנת ליצור חוד חנית שממנו יתקפו את הכופרים בדת האיסלם או במילים ללא פילטר, אנחנו רגע לפני שחיטה עולמית!

מדינת ישראל, מדינת היהודים, אנחנו! ועוד מעט בשמה הבלתי מעורער פלסטין, היא שעזרה לערבים המוסלמים הרדיקלים להמציא את העם הפלסטיני, את זכות השיבה ואת הסימפטיה העולמית לעם לא היה קיים באף ספר הסטוריה!
והיום שעיר לעזאזל אחד מבטיח לעולם שזהו! בדיוק כמו שהם נוטים להאמין גם היהודים מאשרים את אמונתם!
דם יהודי הפקר אומרת מדינת ישראל בצעקת מנהיגיה לעולם כולו!
מותר ואפשר לרצוח יהודים על הסכין, לבקע אותם כמו אבטיח אדום ולשתות את דמם אבל... חס ושלום ירים ידו יהודי/ישראלי/חייל ויגן על אחיו או עצמו!
״טוב למות בעד ארצנו״ אמר האדיוט איטר יד ימינו ונלחם עד טיפת דמו האחרונה למען ארץ אבותיו, למען ילדיו.
מעניין מי מאותם מנהיגים של פעם מתהפך הקברו עכשיו לנוכח הקורה אל מול עיניו! או לנוכח הלינצ׳ים של שמאלנים פלצנים שמרשים לעצמם לחפור עצמות שנאכלו על ידי תולעי מעיים ולגדל בהם עור וגידים!
פרנקלינשטיין קם לתחייה במהדורה חדשה מבית היוצר או היוצרת של זיין... סליחה דיין!
אפילו יאסר ערפת לא מאמין למה שקורה סביבו ואם תשאלו אותי כשהירח מלא והשעה 12:00 בחצות אם תסתתרו מאחורי שיח אל מול קברו של הראיס ותדאגו להיות בשקט בשקט תראו אותו מגיח מתוך אבן השיש היפה שמפארת את שמו ועמלו ורוקד כאחד האינדיאנים את ריקוד הנצחון, ואולי בגלל זה השנה מרבה הגשם לבקר את ארצנו. יתכן שמר ערפת התבלבל ומרוב שימחה מערבב את ריקוד הניצחון עם ריקוד הגשם העתיק.
אגב שלא תתבלבלו אם תראו אדם בוגר עם רעמת שיער לבנה שדומה במקצת לסבא טוביה ומחקה אותו לא רע בכלל יושב באמצע המעגל מוחא כפיים במלא העוצמה, שר שיריי שלום ואהבת הכסף... אופס שוב התבלבלתי אהבת הארץ אל לכם לחשוש, איש ישר ואהוב ותמים הוא אותו אדם, תמיד זכה להיות האיש מספר שניים במדינת היהודים ולא רק! גם אצל קרובנו, בני דודנו ושוחטנו היה האיש מספר שניים אחרי הוד גדולתו זוכה פרס השלום של מר נובל מהאג מר יאסר עראפת אל ראיס
״איטבחו אל יהודדדדדד״!
״אל קודטס בילונג טו אס״ אמר וקיבל אותה באס.
אגב שמועה רשעת אומרת שבצד הפנימי של האבן המכסה את קברו חקוק בדם מספר בעל כמה ספרות. מי שחושב שזה קוד שהוא או מספר חלקה שיחשוב שוב.

אז הנה אני חוזר להתחלה.
לכול הבורים, התמימים והטיפשים שחושבים שהערבים הרוצחים הפסיקו את קרב הסכינים מרוב פחד שיבושם לכם (מזבלת חירייה או בשמה החדש מרכז רבין) שמחה לפתוח את שעריה אליכם, בואו בהמונכם!
אף סכין לא מתרוממת על יהודי ללא אישור הראיס החדש מר אבו מאזן והראשות הפלסטינית (המצאה ישראלית)
השחיטה דעכה כי אתם יהודים יקרים עושים עבודת פי. אר. לרוצחים הפלסטינים ולאחוזי ההגה שמאחוריהם הרבה יותר טוב מאשר הם עצמם... אז למה להפריע!?אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל