בצפון הכל הפוך על הפוך?

המכות שחוטפים האיראנים והחיזבאללה באדמת סוריה של סייקס פיקו יוצרים מצבים אבסורדיים, כשדווקא המכים מוכים והמוכים מכים ויד איש ברעהו ואין חדש תחת שמי סוריה מלבד חיסולו של אחד מוסטפא בדר א דין.

ובכן מה יש לנו כאן? אחד: רוצח לעת מצוא שכל העולם נגדו מוצא את דרכו למפגש עם שבעים בתולות בדרך של הייתה מביישת שום ארגון חשאי המבצע פעולת חיסול ושמזכירה נשכחות לישראלים מאירוע מכאיב שאירע בצאלים בנוכחות הרמטכ"ל ברק...; שתיים: כוחות חיזבאללה וכוחות היצוא המהפכני של משמרות המהפכה האיראניות חוטפים תבוסה צורבת באזור שנחשב למעוז של צבא סוריה לו הם באו לסייע; ושלוש צבא סוריה החופשית הנלחם באסד ובנוסף לו כוחות ג'בהת אל נוסרה המגובים מרחוק בשנואי ושונאי נפשם = כוחות האופל של המדינה האיסלאמית בעיראק ובאשאם(בקיצור דאע"ש)

מבולבלים? אז בואו נעשה מעט סדר בכך האמור בפיסקא האחרונה: אותו אחד שנשלח לפגוש את 70 הבתולות הוא מחליפו של מי שנטען שיד ישראל הייתה בחיסולו וחסול בנו–עימאד מורנייה- הלא הוא מוסטפא באדר א – דין אחד מ"צדיקי הדור" שידיו מגואלות בדם יהודים נקיים החל מפגועי בונוס איירס (בית העמייה = הקהילה היהודית ושגרירות ישראל-פיגועים בהם נעזר בטלאל חמייה –מי שכנראה יחליפו, הפיגוע בבורגוס תוכנן ואורגן על ידו תוך שהוא מקבל סיוע ממשמרות המהפכה באמצעות דואר דיפלומטי המועבר מטהרן לבונוס-איירס בו מוסלקים חומרי הנפץ, הנפצים ושאר הציוד שנועד לביצוע הפיגועים. אז הנה לכם מדוע יש אנשים בישראל ששמחו להעביר את התיק שהיה מונח על שולחנם למגנזה. אבל כל מי שזוכר את הפיגוע בכוח הרב לאומי בביירות ב-23 באוקטובר 1983, פיגוע בו נרצחו 241 אמריקניים בביירות ובנוסף להם 58 צרפתים ושישה לבנוניים, ברור לו שגם מעל שולחנו של איש הסי.אי.איי. בלאנגלי שבווירג'ניה-ארה"ב שעסק במעקב אחרי "יקירנו" מוסטפא דנן, הורם ה"FILE" ונשלח למגנזה. אותו דבר בוודאי קרה במשרדי " המינהל המרכזי למודיעין פנימי" (לשעבר "המינהל הצרפתי לפיקוח טרטוריאלי " DST ). אבל תנו לי להוסיף לכם על הבילבול: ידידנו הלז אהב נשים, מה זה אהב? היו לו פילגשים כמעט בכל מקום שכף רגלו דרכה בו. גבר רב מעללים שאסף לבבות שבורים ברחבי המזרח התיכון. לאחרונה עבר חתול שחור בינו לבין גורמים בכירים בשכונת א דאח'יה שבבירות שם ממוקמת מפקדת החיזבאללה...ועוד הערה קטנה לאחר שמשפחת רפיק אל חרירי מי שהיה ראש ממשלת לבנון וסיים את חייו בפיגוע תופת שאורגן על ידי מורנייה וגיסו מוסטפא ידידנו, הוציאה ממשלת ביירות פניה לבית הדין הבינלאומי לפשעי מלחמה וזה הוציא נגדו צו מעצר בינלאומי. צו מעצר שמדינות רבות במזרח התיכון לא פעלו לאכיפתו...

אז מעניין מי רצה לחסלו? והתשובה היא כולם!...

אבל כאן יורשה לנו להחזיר, אותך הקורא, לפיסקא בה הזכרנו את אירוע צאלים. ראשית ברור לנו שהחיסול בוצע באמצעות טיל מוכוון מטרה. שנית, על מנת לתכנן ירי כזה מדוייק של טיל נגד אדם צריך גוף בעל יכולת, בעל אמצעי לחימה מיוחדים ובעל יכולת אנושית גבוהה ביותר. העובדות שמניתי עד כאן לגבי הצרכים שוללת שמי ממשפחות הנשים המפותות שמוסטפא זה אסף אל חיקו יבצע חיסול שכזה. קיימת אפשרות שאדם כלשהו קיבל הדרכה והכוונה ברמה הגבוהה ביותר ממי שהיו בשטח בעת ביצוע החיסול. אפשרות כזו דורשת גם מימון, גם גיוס אנשי קשר וגם אימונים חוזרים כך שהיא שוללת ביצוע מגופי מודיעין מתוחכמים אם כי האפשרות נותרת בצריך עיון! נותרו שתי אפשרויות שלדעת כותב שורות אלו הן הסבירות ביותר: המודיעין הסורי שביצע זאת עבור משמרות המהפכה שפעלו יחד עם חיזבאללה כדי להסיר מהדרך אדם שעלה להם על העצבים ושתהיינה זכויותיו מבחינתם אשר תהיינה.

ועל כל זה נותר המונח הידוע ללומדי הגמרא מביננו תיק"ו=לאמור תשבי יתרץ קושיות ובעיות...

בכל מקרה מי שביצע ביצע ואנו צריכים לומר "ברוך שפטרנו"


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל