אֶל הָעַמִּים הַנוֹצְרִיִים בְּאֵירוֹפָּה. (חלק שני)

אנחנו בתוך מלחמה-עולמית שלישית. רבים מדברים על מלחמת-עולם שלישית שצפויה בקרוב, וכולם טועים. מלחמת העולם השלישית כבר פה. מלחמת העולם השלישית התחילה ביום שבו התחילו ההפגנות ההמוניות בלוב, סוריה ועירק. הסימנים הראשונים שהעולם מתקרב "למלחמת עולם שלישית" היו כבר כמה שנים מוקדם יותר, אבל איש בעולם לא רצה להודות בכך.


אֶל הָעַמִּים הַנוֹצְרִיִים בְּאֵירוֹפָּה. (חלק שני)
מאת יגאל בור -- ‏יום שישי 13 במאי 2016

אנחנו בתוך מלחמה-עולמית שלישית.
רבים מדברים על מלחמת-עולם שלישית שצפויה בקרוב, וכולם טועים. מלחמת העולם השלישית כבר פה.
מלחמת העולם השלישית התחילה ביום שבו התחילו ההפגנות ההמוניות בלוב, סוריה ועירק.
הסימנים הראשונים שהעולם מתקרב "למלחמת עולם שלישית" היו כבר כמה שנים מוקדם יותר, אבל איש בעולם לא רצה להודות בכך.
ב"מלחמת -העולם -השלישית" אינה דומה במשהו לשתי המלחמות הקודמות. הפעם לא עמים נלחמים בעמים אחרים. הפעם המלחמות הן בין שלושת הדתות המונותאיסטיות.
הצד התוקף באלימות: האסלאם הקיצוני, הלאומנות הטורקית, הסורית, והאיראנית.
התוקפנות מתועלת לשמות כמו: דאעש, חיזבאללה וחמס. אבל אסור לטעות, שלושת השמות הם רק שמות כיסוי. מי שעומד מאחורי השמות האלה הם המממנים את האירגוניים האלה, ואם נסכים להסתכל לתוך הסיר שבו מתבשל המימון אפשר בוודאות להצביע על איראן, סעודיה, וכווית כמממנות את דאעש, חיזבאללה וחמס.
הקורבנות: יותר ממיליון מוסלמים נהרגו בצפון-אפריקה, מצרים, סודן, תימן, פקיסטן, עירק, סוריה וטורקיה. הנזק הכספי, מאות מיליארדי דולר.

בצד המתגונן:
א. האומות הנוצריות בכל העולם.
ב. האוכלוסייה השיעית בסוריה.
ג. העם הלובי.
ד. עמי צפון-אפריקה.
ה. תימן.
ו. העם היהודי בעולם ובמדינת ישראל.

בצד התוקף בדרכי-רמיה וצביעות:
א. כל-ארצות אירופה הנוצריות.
ב. רוסיה בהנהגת פוטין.
האומות הנוצריות אורבות לדם היהודי בישראל. הם לא יעשו את הקרב נגד היהודים בנשק קונבנציונאלי. הם תוקפים את היהודים באופן שהם יפלו קורבן לשנאה המוסלמית.
לנצרות האירופית יש ערווה שנתגלתה במלחמת העולם השנייה כאשר מדינות אירופה לא נתנו מקלט להמוני היהודים שאפשר היה להציל ממלתעות הנאצים.
לכו לספרי ההיסטוריה ותראו שהתוכנית ל"פתרון-הסופי" עלתה כאשר האנגלים פרסמו "ספרים-לבנים" שדפיהם אדומים מדם היהודים שהנאצים שפכו.
ב"ספרים-הלבנים" בריטניה-הגדולה אסרה על עליית-יהודים מאירופה לארץ-המנדט-הבריטי בפלשתינה-א"י.
המדינות-הנוצריות באירופה הפקירו את חיי היהודים, בחלק הראשון של השלטון הנאצי, הם הסכימו לשחרר יהודים, אם מדינות העולם יקבלו אותם. אבל ממשלות בריטניה, שוויץ, סקנדינביה ואפילו ארצות הברית הגבילו את מספר היהודים שחיפשו מקלט בארצות הדמוקרטיות באירופה, לאלפים בודדים.

נכון. האפיפיורים האחרונים אכן אמרו את הדברים האלה לתוך האוזניים שרצו לשמוע את זה. אבל הרוע הזה לא נמחק מהקודקס הנוצרי. עד היום אתה יכול למצוא הרבה מאד כמרים שבימי "ראשון הקדוש", הדרשות שלהם עוסקות במסרים של המנהיגים הקדומים של הנצרות, שכולם כונסו בחבר-קדושים של הכנסייה הקתולית.
רעל שנמסך בליבות המאמינים במשך 2000 שנה, לא ניתן לרחיצה בדיו של מסמך הוותיקן בעניין מחיקת העונש שהאלוקים הטיל על היהודים.


היום אירופה רוחצת עדיין ב"שנאת-היהודים".
במלחמות העולם הקודמות הנוצרים שילמו על שנאתם את היהודים, בכמאה מיליון חיילים שנהרגו בקרבות עם הגרמנים בשתי מלחמות-העולם.

המנהיגים הנוצריים של אירופה יודעים היטב את ההיסטוריה של הארץ הקדושה. בברית-החדשה אין שנאת-יהודים. הסיבה: את כל הברית-
החדשה כתבו 12 השליחים היהודיים של ישוע-מנצרת, שהיה יהודי אמתי.

הרי מאבקו של ישוע בכהונה המושחתת של המאה האחרונה לפני-הספירה היה על חילול קודשו של המקדש. הכוהנים של אותה תקופה, קנו את משרות הכהונה מהשלטון היווני, שלקח לעצמו את הזכות לקבוע מי הוא כוהן יהודי... והם מכרו את הכהונה ליהודים-מתייוונים, שנהיו ממונים על הקרבת-הקורבנות בבית המקדש בירושלים.


מַהִי אַנְטִישֵׁמִיּוּת?
הַמִּלָּה אַנְטִי-שְׁמִי נֶחְלֶקֶת לַשֵּׁנִי אֵיבָרִים.
הָרִאשׁוֹן: אַנְטִי. וְהַפָּרוּשׂ : - נֶגֶד.
השני : שֵׁמִיּוּת. בַּמִּלָּה זֹּאת מִסְתַּתֵּר שְׁמוֹ שֶׁל אֲבִי הַשְּׁבָטִים הַמִּזְרָח תיכונים. וְהַשֵּׁם הוּא: שֵׁם!
וכך כתוב בספר בראשית:

(כא) וּלְשֵׁם יֻלַּד גַּם הוּא אֲבִי כָּל בְּנֵי עֵבֶר אֲחִי יֶפֶת הַגָּדוֹל:
(כב) בְּנֵי שֵׁם עֵילָם וְאַשּׁוּר וְאַרְפַּכְשַׁד וְלוּד וַאֲרָם:
(כג) וּבְנֵי אֲרָם עוּץ וְחוּל וְגֶתֶר וָמַשׁ:
בפסוק כא' "כל בני עבר" - הם בני שם. לאברהם קראו "אברהם העברי".
והשפה בה אנחנו מדברים היא "עברית".
אברהם אבינו שמוצאו מִשֵׁם, בְּנוֹ שֶׁל נֹחַ, נוֹלָד בָּעַם הָאֲרַמִּי:


מאות האחרונות באירופה השנאה ליהודים הוחבאה מתחת לשמיכה ששמה "אנטישמיות" ותוכנה האמתי היה "שנאת יהודים".
גם היום, במאה העשרים ואחת, כאשר מדברים על אנטישמיות לא מתכוונים לשנאת, כורדים, ערבים, תימנים, עירקים וסורים. גם היום יש הבנה שאנטישמיות היא בעצם רק "שנאת-יהודים".
נשאלת שאלה: מדוע אנטישמיות לא כוללת שנאת ערבים? למה כאשר לאירופה פולשים 60 מיליון ערבים, לא שונאים אותם למרות שהמוצא שלהם הוא שמי?
התשובה: לנצרות יש מאבק קיומי עם האסלאם, לא עם היהדות. היהודים אף פעם לא היו גורם מאיים על קיום הנצרות, ובכל אופן שנאת היהודים שאינם מסוכנים, גדולה בהרבה מהפחד מפני מלחמת דמים עם האסלאם.
ביחס לאיום הקיומי של האסלאם, הנצרות מסתמכת על היתרון העצום שיש לה על הגוש המוסלמי מההיבטים של טכנולוגיה, תעשייה, תרבות וכוח צבאי שכולל את כל החידושים הטכנולוגיים האפשריים. ההנהגה הנוצרית נחה על עלי-הדפנה האלו: אם תפרוץ מלחמת עולם בין הנצרות לאסלאם, הנוצרים ישתמשו בטילים ארוכי-טווח, כוח אווירי השני בגודלו בעולם, כוח שריון חזק, צוללות, לוויינים, ופצצות אטומיות. את כל אלה ביחד, אין-אפילו ביחד – לכל העמים המוסלמיים.
לעומת זאת, השנאה הנוצרית ליהדות נשענת על הוראת המניפסט הנוצרי שנכתב על-ידי אבות הכנסיות הקתולית והפרוטסטנטית. השנאה הזאת מעניקה לנצרות את תואר "העם-הנבחר" שיורש את "ארץ-הקדוש" מהיהודים.
פתאום, במאה העשרים רוב העם היהודי חזר ל"ארץ-הקודש".
פתאום, העם היהודי הצליח להושיב ב"ארץ-הקודש" חמישים אחוז של העם היהודי בעולם. פתאום ליהודים יש תעשיית היי-טק חזקה מאד. צבא חזק מאד. כוח-אטומי. כלכלה יציבה, מאגרי גז... וקול המדינה היהודית נשמע בעולם כשהוא חזק מאד...
הנצרות הצרפתית מקיימת מאבק אנטי-ישראלי מזה 70 שנה. שארל דה-גול הטיל על ישראל חרם שלא הצליח מפני שמדינת ישראל השקיעה ברכישת מטוסי-קרב וכור-אטומי צרפתיים, בכספי השילומים מגרמניה. הצרפתי עזרו לנו לא כי הם האמינו בצדקתו של האם החוזר למולדתו, הם לא שכחו שמסעי הצלב הראשונים יצאו מצרפת ואנגליה, והאמביציה לכיבוש "ארץ-הקודש" לא רק שלא נחלשה, אלא התחזקה מאד. שאם לא כך, למה צרפת כל-כך להוטה שמדינת ישראל תיכנע ותיתן ויתורים גדולים לאסלאם הקיצוני?
הנוצרים האירופאים מאמינים שאכן הם יהיו חייבים להילחם באסלאם, אבל אין בליבם ספק שהם יהיו הצד המנצח. ואם המוסלמים ישתלטו אל ארץ-הקודש, אז במלחמה הטוטאלית בין הצדדים, הנוצרים יכבשו את הארץ מידי המוסלמים ולא מידי היהודים שיש להם כוח אטומי, צבא וכלכלה חזקים, ומסורת עתיקה שהם העם הנבחר ולא הנצרות...


ספרי-הדת הקתולית שנכתבו על-ידי חכמי-הדת הקתולית, והספרים שנכתבו על-ידי מרטין לותר וז'אן קלוין הפרוטסטנטים, מדברים רק על "שנאה-נוצרית לרוצחים של ישו” שחלה רק על היהודים ולא על עמים שמים אחרים.
המניפסטים הייחודיים של כל אחת מהדתות האלה מדברות בפירוש שהיהודים חייבים להיענש בכל הדורות על הצלבת ישוע, היהודי מנצרת.
שני הזרמים, הקתולית והפרוטסטנטית, חונכו במשך כאלף וחמש מאות שנים על-ידי הכמרים בכנסיות השכונתיות והעירוניות, שהיהודים הם העם השנוא על האלוקים, שעונשם גלות נצחית על דחיית המשיח היהודי ששמו ישוע, ושלילה נצחית של התואר "העם הנבחר של אלוקים". ושלילה נצחית של זכותם לחזור לארץ-הקודש.
כל נוצרי ששמע את הדרשות של הכוהנים בכנסיות הקטנות והגדולות יודע שכך-הם פני הדברים.
חלק מהנוצרים אומרים שזאת תאוריה ישנה ומסורתית שבמאה העשרים ואחת פג תוקפה.
"יפה", אומרים היהודים, "לעוול הנורא של השנאה ליהודים יש תיקון:
א. להתכחש באופן רישמי מהספרים המסיתים נגד העם היהודי ולהוציא אותם משימוש.
ב. להודיע ברבים שהנצרות מכירה בזכות היהודים לשוב לארץ מולדתם ולהיות עם חופשי בארצו.
ג. להודיע שהנצרות מכירה בזכותו של העם היהודי להיות שותף שווה ערך בשטח כל ירושלים והר-הבית, לעם הערבי שרואה בהר הבית מקום קדוש שלו".
היהודים ומדינת-ישראל לא מחכים שהנוצרים יקבלו על עצמם לתקן את העוול הנוראי של שגרמו הנוצרים ליהודים מיום שהנצרות הפכה לדת הגדולה של דוברי הלטינית בעולם.
היהודים ותושבי מדינת-ישראל אינם חושבים ששנאת-נוצרים לעם ומולדתו צריכה להפריע להם ליישב את כל שטחה של ארצם, לבנות בירושלים לפי הצרכים של כל תושבי ירושלים, להקים מפעלי-תעשייה מכל הסוגים בכל השטח שבהם חיים יהודים בישראל.
מדינת ישראל רואה במאמץ הנוצרי של הצרפתים, השוודים ועוד, לכפות על ישראל לוותר לערבים על שטחים שאלוקים נתן לה לפני שלושת אלפי שנים, שהיהודים חזרו מגלותם שנמשכה אלפיים שנה, שהיהודים בונים את מולדתם בכל המרץ, האהבה, הפחד מהישנות-השואה, בריאה ומפוקחת, ונזהרת מאויביה הרוצים להשמידה.
חלקם של מנהיגי המדינות הנוצריות במלחמת-העולם-השלישית נובע מהעובדה שהם לא יכולים לשאת את העובדות-המציאות המכחישות את המסורת הנוצרית שהיהודים הם שנואי האל.
המדינות הנוצריות הן רכרוכיות מול האסלם הקיצוני והן תוקפניות נגד העם היהודי. מדינת ישראל הזהירה את כל אומות העולם שאסור לוותר לאיראנים ויש להכריח אותם להפסיק את ההכנות לבניית נשק אטומי. אבל העולם הנוצרי באירופה ואמריקה העדיף חוזה גרוע מאשר עימות עם הג'וק האיראני. זאת לא בעיה של ישראל. כאשר לאיראן יהיה נשק אטומי היא תוכל לספור את הימים עד שלא יהיה לה נשק אטומי.
לישראל אין מורא ופחד מפני הטילים האיראנים. טילי-החץ לדורותיהם יפילו אותם בעודם מעל פרס וישראל לא תרשה לכפות עליה חוזה גרוע עם הערבים.
לסיום:
אזרחים נוצריים בעולם כולו.
המנהיגים הלאומיים והדתיים שלכם עושים שגיאה היסטורית נוראית. השגיאה שלכם לא תזיק ליהודים, לישראלים, ולמדינת ישראל.
בְּשָׁעָה שֶׁהַמַּנְהִיגִים הנוצריים בְּאֵירוֹפָּה מְחַפְּשִׂים דָּרַך לְהַטְבִּיעַ אֶת הַיְּהוּדִים בְּבִצָּה הָעַרְבִית, אַתֶּם, תּוֹשָׁבֵי אֵירוֹפָּה, אָמֵרִיקָה וְאוֹסְטְרַלְיָה מוּצָפִים בְּעַם מֻסְלְמִי צָעִיר וּבוֹעֵט.
הָאֲנָשִׁים הָאֵלֶּה לֹא רוֹצִים בַּתַּרְבּוּת הָאֶירוֹפֵּאִית. הֵם רוֹצִים דָּת ותַּרְבּוּת אִסְלַאמִית.
לאנשים האלה אין רצון ללמוד בבתי-הספר הממלכתיים שלכם, ואין להם רצון ללמוד באוניברסיטאות שלכם.
הם רוצים שוויון זכויות. הם דורשים עבודה, דיור, ומערך בריאות הוגן, והם דורשים שאתם תמירו את דתכם לדת המוסלמית.
היום הם שקטים. אבל כמה זמן לדעתכם יעבור עד שהם ימרדו בשלטון החוקי שלכם?

אני אומר לכם: תוך עשר שנים מהיום ערי אירופה יעברו כאוס.
אנחנו, האנשים שחיים במדינת-ישראל, לא מרחמים על מי שלא ריחם עלינו במלחמת העולם השנייה. אנחנו נשב ביציע כאשר המאבק המוסלמי בתוך אירופה יהיה בשיאו.
מדינת ישראל היא על שטח שהוא קטן משטח העיר ניו יורק. מספר התושבים שלנו הוא פחות מתשעה מיליון. אנחנו לא נוכל לעזור לכם.
אנחנו לא נוכל לפתוח שער לפליטים שלכם, פשוט אין-כאן-מקום.
אבל אם תפתחו את העיניים ותחשבו היטב איך לקדם את פני האירועים הבלתי-נמנעים מהחיבור בין נוצרים ומוסלמים על שטח אדמה מוגבל, אולי תמצאו דרך להפסיק את מלחמות הערבים-בערבים, לבנות בתי מגורים רבים, ליצור שם מקומות עבודה ולעזור להם לחזור למולדתם האהובה.
אבל, אני מצטער מאד. אף פעם לא ראיתם את מה שניצב לנגד עיניכם. מדוע שהפעם תצליחו לעשות זאת...?
חה, חה, חה, צוחק עכשיו השטן שבשמיים כשהוא רואה לאן ההיסטוריה שלכם הולכת...
אבל אין דבר. בסוף אתם תגברו על המוסלמים. חלקם יהרג ברחובות, חלקם יברח וחלקם תחזירו למולדתם.
על החורבות יקום עולם חדש נקי מקנאות גזענית ומקנאות דתית.
הנכדים שלכם יזכו לעולם טוב יותר, אבל אירופה הנוצרית תשלם מחיר כבד על יחסה ליהודים במשך אלפיים שנה.
אל תצפו לגאולתו של ישו. הוא נולד, חי ומת כיהודי.
מי שכועס היום הוא ישוע, שראה ממרום השמים את השואה היהודית, את מאות מיליוני הגוויות הנוצריות בערי אירופה והוא יודע מי האשמים.
ישוע לא יביא ישועה כל עוד עמו היהודי בסכנה, שהרי אף אחד לא רוצה לראות את מולדתו נופלת בידיים רעות...


קוראים יקרים
תודה על הקשבתכם.,
אם אתם מזדהים עם הכתוב, הפיצו הלאה.
אם אתם מתנגדים לכתוב, נא למחוק ממחשבכם..

בכל הכבוד הראוי,
יגאל בור,
תושב צור-יגאל (כוכב-יאיר)
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל