מפלגה ישראלית–ימנית באופוזיציה

חברי ורעותיי הישראלים, אני קורא למחזיקים במהות-ישראלית – יהודית וערבית, להקים מפלגה ימנית שמקומה הקבוע יהיה באופוזיציה. תפקידה השליחותי של "המפלגה הישראלית לאומית" להיות "לשון-המאזניים" הקבועה של הפוליטיקה הישראלית. כוונתי, שהמפלגה האופוזיציונית תיתן בכנסת את קולה רק לחוקים שהם לטובת הציבור הישראלי – יהודים וערבים

מפלגה ישראלית–ימנית באופוזיציה
מאת: יגאל בור
חברי ורעותיי הישראלים,
אני קורא למחזיקים ב"מהות-ישראלית – יהודית וערבית", להקים מפלגה ימנית שמקומה הקבוע יהיה באופוזיציה.
תפקידה שליחותי של "המפלגה הישראלית לאומית" להיות "לשון-המאזניים" הקבועה של הפוליטיקה הישראלית.
כוונתי, שהמפלגה האופוזיציונית תיתן בכנסת את קולה רק לחוקים שהם לטובת הציבור הישראלי – יהודים וערבים – ולטובת המדינה, ותתנגד לחוקים שמתאמים למטרות אנוכיות שלא משנה למי-הוא.
המפלגה הימנית לא תחתום על הסכמים עם שום צד שיש לו "כוח-אלקטורלי".
נציגי המפלגה בכנסת יביעו את דעת-הרוב במפלגה, בלי להתייחס להיבטים של חישובים פוליטיים אנוכיים של המפלגות האחרות.
מציאותו של כוח אלקטוראלי שרק טובת-המדינה ואזרחיה לנגד עינו, תקבל מהציבור כוח פעיל ומועיל.
כְּדֵי שֶׁהַמִּפְלָגָה תְּהִיֶּה אָכֵן יְשָׁרָה, הֲגוּנָה, אַמִּיצָה וַחֲכָמָה, הַהַנְהָגָה צְרִיכָה לְחַבֵּר מַצָּע חָכָם שֶׁמֵּכִיל אֶת הַכֵּלִים הַנְּכוֹנִים וְהַקְּבוּעִים שֶׁל שְׁמִירָה מַתְמֶדֶת עַל חֻקֵּי-הַמְּדִינָה, הָאִינְטֶרֶסִים שֶׁל הַמְּדִינָה, זְכֻיּוֹת-כָּל-אֶזְרְחֵי יִשְׂרָאֵל בְּלֹא שׁוּם הֶבְדֵּל בֵּין הַדָּתוֹת, הַמִּגְזָרִים, וְהַמִּנְהָגִים הַחֶבְרָתִיִּים הַלֶּגִיטִימִיִּים.
חוקת-המפלגה תהייה מושתת על החוקה של המדינה, החוקה-הסוציאלית של תורת-משה, והחוקה הבין-לאומית.
בעלי התפקידים במפלגה יהיו חתומים על הצהרת-נאמנות ויושר-אישי, על-פי חוקת המפלגה.
הפרת חוקת-המפלגה בתחום יושר, נאמנות לציבור ולמדינה תגרור, לגרוש וחרפה שאינם ניתנים לסליחה(לאחר משפטי-הוגן בבית-המשפט במפלגה).
ההבטחה שהמפלגה פוסלת אפשרות לשבת בממשלה, תרחיק אנשים שמחפשים להם כסא-נוח לכבוד, כסף ושחיתות, ותקרב אנשים חרוצים ונבונים שיראו את בחירתם לכנסת כשליחות לאומית.
"מפלגה ימנית-לאומית" תאפשר לציבור הישראלי להגיד לעולם את אשר הממסד הממשלתי מפחד להגיד:
א. "אירופה היקרה, המנהיגות הפוליטית של מספר מדינות גדולות בשטח שלך רואים במדינת ישראל סכנת-קיום של הדת הנוצרית-קתולית".

ב. "התחושות הקשות כלפי מדינת-ישראל מתורגמים על-ידי נשיאים וראשי ממשלה באירופה, למאמץ דחיקה בישראל להסכמים רעים עם העולם המוסלמי".


ג. "במצב שבו כל מדינות אירופה, ללא יוצאת מהכלל, עמוסים בשישים מיליון מוסלמים שאינם מוותרים על דתם הקיצונית, והפחד הציבורי בכל מדינות אירופה הוא נושא לדיון יום-יומי בכל כלי התקשורת שלכם, לא מרפה את ידיכם מצווארה של מדינת היהודים הקטנה".

ד. במדינת ישראל העמדה הרשמית היא שהמדינה מאמינה שאכן האינטרס האירופאי מחייב שבשטח פלשתינה ז"ל, "יגור זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ..."

ה. המציאות הפוליטית במזרח התיכון היא כאוס מוחלט בכל מדינות האסלאם (הביטוי "המדינות הערביות" הוא שגוי. אין מדינות ערביות, יש מדינות אסלאמיות בעלות שמות ערביים, אבל בשום מדינה בעלת שם ערבי, אין העם מחשיב את לאומיותו משום שהיא נולדה בתחילת המאה-העשרים בידיהם של אנגליה וצרפת. לפקיסטן סוריה, עירק, מצריים, סודן, ירדן, מדינות צפון-אפריקה, אין היסטוריה לאומית. עד 1920 כל הארצות האלה היו שייכות לסולטן הטורקי.


ו. העם הישראלי מאמין שמדינאים הנוצריים בהנהגות עמי אירופה אינם יכולים לתמוך בכנות במדינה יהודית. הסיבה: החינוך הנוצרי בקהילות הנוצרי בפריפריות הכפריות התמיד בהטפה:
1. היהודים הם שנואי האלוקים מפני שהם אינם מכירים בבנו כאל וכמשיח.
2. האלוקים העניש את העם היהודי שהרג את ישו, בגלות נצחית מארצם הקדושה.
3. היהודים החוטאים, לא יזכו לעולם לחזור למדינתם בכמות-משמעותית.
4. אלוקים לקח מהיהודים החוטאים את התואר "העם הנבחר" והעניק אותו ליהודים החדשים שמאמינים בבן האלוקים, ישו מנצרת שאמו היא מרים הבתולה.
5. היהודים הם נגע בגוף העמים האחרים. הם רמאים, שקרנים ושונאי נצרות.

ההכרה העצמית של המאמינים ב"שלושת-הדתות-המונותאיסטיות" מדהימה בעומק אליה מגיעים האנשים שחונכו ברות דתם.
במציאות של המאה-העשרים-ואחת אנחנו מוצאים את עצמנו באופן רשמי ב"מלחמת עולם שלישית", ובאופן בלתי רשמי במלחמת עולם רביעית.
למרות המלחמות על "ארץ-הקודש" בין יהודים ורומאים, נוצרים נגד מוסלמים ויהודים, מוסלמים נגד נוצרים ויהודים, היהודים שעושם הכול כדי שמדינם תשרוד.
מסעות-הצלב של מדינות אירופה: (הפרעות הנוצריות ביהודים בזמן מסעי הצלב).
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A2%D7%99_%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%91

החל משנת 1096 ועד 1226 נערכו 6 "מסעות-צלב לכיבוש" ארץ-ישראל מידיהם של המוסלמים. בקרבות אלה נהרגו עשרות אלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים. כל הכלכלה של אירופה הנוצרית גויסה כדי לממן את המסעות האלה ועשרות אלפים של נוצרים נהרגו ומתו ממחלות במסעות, בספינות שטבעו בים התיכון, ובמלחמות בתוך ארץ-ישראל.
הצלבנים ערכו מסעות-טבח נגד היהודים בערים שבהם עברו הנוצרים. קהילות שלמות חרבו, ויהודים רבים אולצו להתאבד או להתנצר.
במאה העשרים, הגרמנים ערכו מלחמת עולם נגד שאר מדינות אירופה.
למרבה הפלא, בשתי מלחמות העולם, למרות ששדה הקרב האמתי היה בתוך אירופה, צרפת ואנגליה ניצלו את המהומות, וכבשו את צפון אפריקה וארצות האסלאם במזרח התיכון וסיפחו אותן לאימפריות שלהם.
אף אחד לא דרש מצרפת ואנגליה להשיב את הגזלה לטורקיה... שהיא הייתה השליטה האזורית באגן הים התיכון במשך חמש-מאות שנים.
בשנות העשרים, הצרפתים והאנגלים שינו את פני המזרח התיכון באופן ששירותי. הן הקימו כאן "מדינות חסות": טוניס. אלג'יריה, לוב, מצרים, ירדן, סוריה ועירק.
השינוי הזה היה מיועד להסדר-קבע שבו ארצות אלה הן מדינות בחסות אירופית לתועלת הארצות הנוצריות.
אבל ההיסטוריה של ימינו היא דינמית. היום כל ההסדרים העתיקים בכל המדינות-הערביות קרסו.
בימים אלה ממש, המדינות הנוצריות באירופה מזהות הזדמנות להשתלטות חדשה על ארצות מזרח-הים-התיכון:
1: בצפון אפריקה, מצרים, ירדן, סוריה, עירק, פקיסטן ולבנון שולטים כתות-אסלאם קיצוני.
2. יש ירידה משמעותית בגודל האוכלוסיות של סוריה, לבנון ועירק.
3. במדינות אירופה נמצאים 60 מיליון מוסלמים שחולמים לחזור לארצותיהם.
לאירופאים יש כבר את שעת ה-"שין". זה יקרה כאשר מרד מוסלמי רחב יפרוץ בתוך ארצות אירופה.
הפתרון שהעולם יבקש יהיה שבארצות המוסלמיות תפתח חזית שנייה כדי לכבוש את המדינות של מזרח הים-התיכון.
בעזרת ארצות-הברית, הכיבוש האירופי באזור שלנו יצליח. תהייה הכרזה כי כדי להחזיר את המוסלמים לארצותיהם העולם יצטרך להשקיע מאות מיליארדים כדי לבנות תשתית ליישוב מחדש של שישים מיליון גולים.
מאחר שכל התשתית השלטונית במזרח התיכון יהיה מחוק, השבים יהיו עסוקים בהקמת ביתם מחדש, זאת תהייה שעתה היפה של אירופה: מזרח-תיכון חדש בחסות נוצרית.
המזימה הנוצרית להשמדת מדינת ישראל:
כאמור לעיל, ארצות-אירופה זוממות לכבוש מחדש את ארצות המזרח-התיכון כאשר האסלאם הקיצוני יצור משבר עולמי. אבל זה לא מספיק להן. במזרח התיכון יש עם מיוחד שאלוקים קילל אותו שתמיד יהיה בגלות מנוולת. והנה, העם הזה חזר לארצו, הקים צבא אדיר מצויד בכל כלי הנשק המודרניים, הן להתקפה והן להתגוננות. יש לו מדע מתקדם, כלכלה בריאה, חמישים-אחוז מאנשי גלותו חזרו כבר למולדתם, ויש בהם צרה נוראה, הם יושבים על הקבר של ישוע מנצרת...
אבל....
העם הארור נמצא במלחמה מתמדת עם האסלאם מזה מאה שנה. האסלאם דורש את בעלותו על הארץ הקדושה לנצרות... והיהודים מונעים הן מהאסלאם והן מנצרות להכריז על עצמן כעל העם-הנבחר של אלוקים, ולהחזיק בארצו כתעודת הסכמה מאלוקים שהם באמת העם הנבחר שלו.
משום כך, כאשר הנצרות מותקפת על-ידי מתאבדי האסלאם הקיצוני, וכאשר אירופה סובלת מסרטן מאיים של עשרות מיליוני פליטים מוסלמים, האירופאים דורשים שהמדינה היהודית תחלק את ארצה הקטנטנה עם האסלאם הקיצוני בדמות חמס, אל-קעידה, חיזבאללה ודע"ש.
כולם יודעים בברור שאם האסלאם יקבל מדינה על חלק מארץ-ישראל, הוא ידחוק את היהודים לים או לבריחה לכול הרוחות.
ואז, כאשר בשעת ה"שין" אירופה תפלוש לארצות המזרח-התיכון, היא תפלוש גם ל"ארץ-הקודש" ותטאטא את המוסלמים מארץ-הקודש, ובא ישוע לעולם מחדש...
למה כל הסיפור לעיל נכתב למאמר זה:
הַיּוֹם, מְדִינוֹת אֵירוֹפָּה עוֹשׂוֹת הַכֹּל כְּדֵי לִגְרֹר אֶת הַיְּהוּדִים לַמַּשָּׂא-וּמִתַּן עַל "שְׁתֵּי-מְדִינוֹת לִשְׁנֵי-עַמִּים".
מָה זֶה "שְׁתֵּי מְדִינוֹת לִשְׁנֵי עַמִּים"?
כָּל אַרְצוֹת הַמִּזְרָח-הַתִּיכוֹן אִבְּדוּ אֶת הַצֶּלֶם הַלְּאֻומִּי שֶׁלָּהֶם בִּתְמוּרָה לְצֶלֶם-מֻסְלְמִי, היום אֵין עִירָק, אֵין סוּרְיָה, אֵין לוּב, אֵין תימן ואין סוּדָן.
בַּמַּצָּב הַזֶּה מְדִינוֹת אֵירוֹפָּה לוֹחֲצוֹת לְהָקִים מְדִינָה שֶׁל עַם שֶׁמֵּעוֹלָם לֹא הָיָה קַיָּם!!!
הנוצרים דוחקים בנו להקים עַם בְּלִי שִׁלְטוֹן מֶרְכָּזִי, בְּלִי עִיר-בִּירָה, בְּלִי-כַּלְכָּלָה, בְּלִי מָסֹרֶת לְאֻומִּית, בְּלִי אַחְדוּת לְאֻומִּית. שׁוּם דָּבָר, מַשֶּׁהוּ מֵהַמְּדַבֵּר הַשּׁוֹמֵם שֶׁל חוֹלוֹת סעודיה, סִינַי, סוּדָן, יַרְדֵּן, סוּרְיָה וְעִירָק.
כולם יודעם את כל העובדות אודות אופיין של ארצות המזרח התיכון, את האמת מי כבש את שטח ארץ-ישראל מידי היהודים החל מהרומאים עד הכיבוש האנגלי , הכיבוש המוסלמי בשנת 1948, וכלה במלחמה שירדן ומצרים יזמו מתוך השטח של יהודה ושומרון ורצועת עזה, ועל הידע הזה "מפלגה לאומית" צריכה לפרסם בכול שופר הסברתי.
גם אצלנו כל העובדות שבמאמר זה, ידועים לכל שרי הממשלה, כל חברי הכנסת, כל העיתונאים וכל אנשי החדשות בטלוויזיה.
אבל המצב הפוליטי של הנהגת המדינה והיחסים עם מדינאי העולם הנוצרי והמוסלמי, לא מאפשר להם לדבר על האמת ההיסטורית.
לעומת מצב זה, "מפלגה-ישראלית לאומית" שהאינטרס שלה לשמור על ארץ-ישראל כארצם של היהודים והערבים שחיים כאן, תוכל להביא את הדעה הלאומית שזכותנו על הארץ הזאת היא כזכותם של כל עמי העולם.
נבחרי המפלגה-הישראלית-לאומית יוכלו לדבר אמת כואבת מעל כל במה. אף אחד לא יאמר לנו שאנו מקלקלים את היחסים הדיפלומטיים של מדינת-ישראל על-ידי הטחת האמת בפניהם של שונאי מדינת-ישראל ותושביה.
הנהגת "המפלגה-הישראלית-לאומית" תכשיר אנשים חכמים יודעי ההיסטוריה של המזרח התיכון, מכל הגילים וכל המגזרים, להביא את האמת הטובה לכל הצדדים שנוגעים לדיירים כדור-הארץ הקטן הזה.
לו הייתי צעיר בשלושים שנה, הייתי לוקח על עצמי להיות המנהיג של המפלגה הזאת. אבל זקנתי. כוחי במקלדת ומסך המחשב שלי. זמני מחולק בין משפחתי ובין כל סוגי הרופאים והמרפאות במטרה להאריך את קיומי על הגלובוס שלנו עד שחזוני יתגשם בעזרת אלוקים שאני מאמין בו, ובעזרת אנשים טובים וחכמים באומה הישראלית –ערבית.
תודה רבה על הזמן שהשקעתם בקריאת דברי.
אנא, הפיצו העתקים של המסמך הזה לכל מי שחם ליבו הישראלי ומתגעגע לשלום אמתי עם כל העולם, ולא שלום שסופו חורבן העולם והארץ הקדושה.

ממני, הקטן – יגאל בור.
צור-יגאל מועצה-מקומית כוכב יאיר.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל