החשיבה המעוותת של עמי אירופה מובילה אותם לעברי פי פחת

כל מי שצופה על המתרחש באירופה מתחיל לקלוט את המשמעות של הצעד הבריטי להיפרדות מהאיחוד האירופאי. זהו צעד חשוב מבחינה מדינית ובעל משמעות לבריטניה עצמה מבחינה כלכלית.

אין זה סוד שרבים בממלכה המאוחדת שעל פניו נראית היום פחות מאוחדת משהייתה נקעה נפשם מהמיעוט האסלמי הגדל והולך ומכובד המעמסה של הפליטים והמהגרים הרבים שהגיעו לאי הבריטי בשנים האחרונות.

החלטתו של דיויד קאמרון בעת שרץ בבחירות האחרונות להיבחרותו כראש ממשלה, לקיים משאל עם בעניין יציאתה של הממלכה מהאיחוד האירופאי טפחה על פניו כי ברור שלא לילד הזה פילל.

היה זה תהליך מרתק בו הצעירים חשבו שהם ידחפו את הזקנים השמרנים מדעותיהם "המיושנות" ודווקא הם, הזקנים, שהיוו את חוט השדרה העיקרי של תומכי ההיפרדות ניצחו. נכון לא ברוב משמעותי ולא רוב האזרחים השתתפו בבחירות (רק 75% מבעלי זכות הבחירה השתתפו) אבל מספיק היה קול אחד שיכריע.

ואיזו הכרעה זו הייתה! הם הצביעו בראש ובראשונה נגד הלחץ שהאיחוד הפעיל על בריטניה לקלוט עוד ועוד פליטים שרוב האוכלוסייה האירופאית נקעה נפשם מהם. הם הצביעו מתוך הגאווה הבריטית שהאי שלהם הוא שלהם ולא משותף לעמים אחרים כולל עמי אירופה. ועל הכל הם הצביעו נגד ה"פוליטקלי קורקט" בכל הקשור לענייניה של בריטניה. יחד עם זאת ההצבעה הזו עלולה לדחוף את תושבי האי הבריטי למיתון ולוא בשל העובדה שקיים בה כח עבודה זול.

אל נשכח את הכעס הפנימי שחילחל למוחם של הבריטים בכל הקשור לעובדה שבתחילת ימי השוק סירבה צרפת (בעלת הרוח הדה-גוליסטית) לצירופה של בריטניה לאיחוד האירופאי עד כדי שימוש בזכות הווטו שהייתה לה.

כבר באוקטובר 2015 הביא ה"דיילי אקספרס" את דבריו של ז'אן קלוד יונקר=נשיא הנציבות האירופאית דאז, בהם קבע שלמעשה המבנה של האיחוד האירופאי מתנפץ והולך ועימו החלום האירופאי כשהכל נגרם כתוצאה מהכלכלה המקרטעת של רבות ממדינות האיחוד. הוא הדגיש שהכלכלה האירופאית של כלל מדינות האיחוד שהייתה כ-30 אחוז מכלל הכלכלה העולמית בשנת 1980 עומדת היום על 15 אחוז בלבד!!!
הסיבות שהביאו את יונקר לומר את שאמר נובעות ממחקרים בהם מחקר חשוב שפורסם ב"אינטרנשיונל אפיירס" על ידי פרופ' דגלס וובר שהעלה שאירופה נאבדת מכחה כמעט בכל הגזרות ואולי זו הסיבה ללחץ האירופאי על ישראל הקטנה... הוסיפו לכך את הדשדוש האירופאי בסוגיית הגידול הפנימי (הילודה) והנה לכם המתכון המושלם להתפוררותן של חברות ומדינות, מה גם שלאירופה שולחים עיניים מיליוני מוסלמים ואפריקאנים והנה לכם אחת הסיבות האמיתיות לבריחתה של בריטניה מהאיחוד.

ומה עם "ידידתנו ובת בריתנו" מימי היות פרס מנכ"ל משרד הביטחון שהפכה את עורה מאז מלחמת ששת הימים ומאז היא ראש וראשון לעושי הצרות למדינת היהודים – צרפת. היא שהתנגדה לכניסת בריטניה לאיחוד מבכה כיום מרה את המתרחש ברחובותיה ומנסה לטעון שכל האסלאם הפונדמנטליסטי הפועל בתוכה מקורו ביחסי ישראל ו"הפלסטינים"! לא ירחק היום שהעם הצרפתי יבין סוף סוף את האמת ש"החורף הערבי" הקשה הפוקד את רחובות ערי צרפת מקורו ברצונם של מנהיגים אסלאמיים להשליט את מושג ה"ואסלמה" ולהפוך את הכופרים למאמיני דת הנביא, אחרת...

גלי הפליטים שהבריטים נקעה נפשם מהם שמנסים לחדור לכל פינה אירופאית אם בגלל עוני ואם בגלל פחד מהמתרחש ברחובות ערב, הם התוצר של העיוות המחשבתי של האירופאים והשלווה הסיטואית שנחה עליהם בעשור האחרון.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל