קללה

קללה וחלחלה הביאה עלינו ההתנחלותיות. הולך אדם לשרונה ונרצח; נוסעת משפחה בכביש 60 ונרצח האב; ישנה ילדה בביתה ונרצחת; והולך אדם בשוק בנתניה ונידקר. חלחלה. אמרנו נעשה מדינה ביטחון לעם היהודי.

קללה וחלחלה הביאה עלינו ההתנחלותיות. הולך אדם לשרונה ונרצח; נוסעת משפחה בכביש 60 ונרצח האב; ישנה ילדה בביתה ונרצחת; והול

קללה
צבי י' כסה

קללה וחלחלה הביאה עלינו ההתנחלותיות. הולך אדם לשרונה ונרצח; נוסעת משפחה בכביש 60 ונרצח האב; ישנה ילדה בביתה ונרצחת; והולך אדם בשוק בנתניה ונידקר. חלחלה. אמרנו נעשה מדינה ביטחון לעם היהודי.

ב – 1974 – פגשתי את ישראל הראל היוזם והפילוסוף של גוש אמונים. בהתלהבות הסביר: אתם התנוונתם. אנחנו הציונות הדתית ניישב את הארץ ונמנע הסדר עם הפלשתינים וננהיג את המדינה. ואני אמרתי: אתם מנצלים את חולשת הממשלה אחרי מפולת יום הכיפורים ואתם תמיטו אסון ומדינת ישראל לא תעמוד בו. אם תצליחו תשנו את "קוד ההצדק" של מהפיכת הריבונות שלנו ממדינה צודקת ליהודים למדינה חומסת לפלשתינים. חולשת מנהיגי העבודה – פרס מסר להם את סבסטיה ורבין נרתע מלפנות אותם מחברון אחרי רצח גולדשטיין – זרעה את הקללה. וזו הייתה לחלחלה כאשר בגין ירש אותם ואמר: יהיו אלף אלוני מורה.

ישראל הראל, אמרתי לו, אני ממלחמת העצמאות. התגייסנו בני 16 לפלמ"ח. תקשיב: כל בן 16 פלשתינאי כמונו בגילו הוא בפוטנציה טרוריסט בעינינו ולוחם שחרור בעיניהם. זה כתוב בתורה ואם לא כתוב תכתוב!!! אם תצליחו להביא את המדינה אל האידיאולוגיה שלכם קללת הנקמה הפלשתינית תהיה חלחלת חיינו.

אין דבר כזה שאין עם מי לדבר. ארלוזורוב הלך לדבר עם הנאצים ונרצח; בן גוריון הלך לדבר עם גרמניה ולא נבהל מהאבנים על הכנסת; רבין הלך לדבר עם הפלשתינים ונרצח. אבו מאזן לא טוב? יש ברגותי. ברגותי לא טוב יש מוחמד אחר ויש מסייעים במדינות העולם ובמדינות הערביות המתונות ויש עם מי לדבר לחלק את הארץ כדי שהחלחלה לא תהיה תרבות חיינו. ואל תיטפשו להתעלק על הרשתות החברתיות וההסתה וכיו"ב.

בנט, ליברמן, נתניהו, לוין ואקוניס וגם אני וחברי לו היינו כבושים היו הטרוריסטים הפלשתינים חגבים לעומתינו. ולכן אנחנו מנסים לשכנע את הציבור להחליף דיסקט: אין לימין אג'נדה למדינת ישראל. היינו, לדבר פשרה וחלוקה ושלום בארץ הקשה שלנו.

ההתנחלותיות היא הקללה.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל